Co z przeciwnikiem Nastuli?

Mówiłem od początku że wiem na 80%. Skoro Paweł twierdzisz że wkręcałem to ok, Twoja sprawa. Ja miałem swoje zródło. Z resztą moje przewidywania częściowo potwierdził Def oraz dziennikarze z innych portal. Nie opierałem sie na plotkach. Rozumiem że teraz moge zdradzić swoje info tak?
 
Śmiało. Czaicie się wszyscy z takimi informacjami, jakbyscie ujawniali co najmniej kto zabił Kennedy'ego, albo wazne informacje państwowe.
 
Wczoraj rozdawali Złote Maliny. Jedna idzie dla... Malinowskiego


we_dwoje_1_16790.jpg
 
Żaden zarzut, najwidoczniej miałeś złe info, zdarza się. Wydaje mi się, że możesz zdradzić te nazwiska, ale decyzja należy do Ciebie.
 
Ja pierdole, ludzie to jest forum, tu się dyskutuje, rozważa, przypuszcza, a co niektórzy sie zachowują jakby posiadali informacje zagrażające bezpieczeństwu na świecie.
 
S.Kharitonov, I.Magomedov, P.Rizzo.



O Kharitonovie dużo się mówiło, de Jong z GG pytany czy Siegiej ma jakas walkę odpowiedział że zawalczy na dużym europejskim evencie.



To że Rizzo był brany pod uwagę chyba większośc wiedziała. Magomedov z tego co zasłyszałem też był brany pod uwagę.



Swojego info zdradzić nie mogę, i nie powiem kto to, i za każdym razem pisałem że wiem na 80% a nie, że jestem pewien.
 
@Ruff Ryder



Już od pewnego czasu obserwuje twoje wpisy na temat KSW, więc nie ma tu żadnych pochopnych wniosków.







@Szady



Tak masz racje, to nie moje pierwsze konto. Masz swój typ, podziel sie. Może zgadniesz... albo nie :D
 
Wśród nazwisk, o których ja słyszałem nie było żadnego z nich.
 
No ok, ja sobie z palca tego nie wyssałem. Widocznie mój informator się mylił. Bywa



@michaugdynia



najbardziej zależało mi na tym byś się zainteresował mną, cel osiągnięty, jestem spełniony.
 
Nie mówię, że wyssałeś, nic Ci nie zarzucam. I tak nie popłynąłeś tak, jak pewien portal, który wymienił 174 nazwiska i nie trafił ;)
 
Nie rozumiem czepiania sie Maliny, powiedzial ze dostal info ale jest go pewien tylko na 80%; napisal o kim slyszal i tyle. Gdzie tu balon ? gdzie tu pekniecie ?
 
W PRL'u ważne, że by doniósł. To, że egzekucja odbyła by się na niewinnej osobie to inna sprawa, ale to by nie było tak do zweryfikowania jak rywal Nastuli na przyszłą galę ;)



Co Wy żeście się tak Maliny uczepili jakbyście mu "wagi" zazdrościli. Nie ma jak wejść na forum sportu, który lubicie/uwielbiacie/kochacie i się rzucać do kogoś o coś ;) Trochę mnie drażni, że tyle postów nic nie wnoszących się pojawia i tylko po to by komuś coś wytknąć...
 
Malinowsky - bez przesady, od tego jest forum zeby dzielic sie takimi informacjami - nawet jesli sie nie potwierdza.
 
Myślę, że w parterze Nastek mógłby zrobić kuku Sergeiowi. Magomedov też do pojechania. Rizzo wg mnie byłby najcięższym orzechem do zgryzienia dla Pawła.
 
Back
Top