Co z przeciwnikiem Nastuli?

malina nadmuchales balon nie chcac wymieniac nazwisk.



a gdy w koncu wyblagany je ujawniles, to strzal w kolano troche :D
 
Co wy chcecie od Malinowskiego bo trochę tego nie rozumiem? Mysłicie że jest matchmakerem KSW i każde info które zasłyszy o naszej organizacji musi się zgadzać z rzeczywistością? Pochwycił info, okazało się nieprawdziwe, dobra, tyle, szkoda, nikt nie jest nieomylny.
 
Malina tu nie chodzi czy pewne czy nie, ale o wielkie tejemnice, tajnych informatorów i sok z gumijagód. Trzeba sypnać nazwiskami, a nie czaić się, może mógłbym powiedzieć, ale nie powiem, wiem, ale nie mogę itp.
 
@Ruff



Skoro nie rozumiesz czym jest normalna dyskrecja to co ja mam Ci powiedzieć? Wielkie tajemnice? Skoro uzalezniasz od tej informacji swoje życie to ja Ci nie pomogę. Gdybym mógł zdradzić nazwiska to myślisz żebym ich nie podał?
 
Ale to po co dmuchasz balon jeśli nie mozesz powiedzieć? Po co w ogóle o tym piszesz, że wiesz, jak nie mozesz o tym powiedzieć z jakiś nadprzyrodzonych powodów? Bez urazy.
 
Nastula był wczoraj na gali, nawet z nim wywiad zrobili, ale żeby popytać o jego rywala to już ta od polsatu nie spytała.



To czekamy dalej.
 
Nie czuję na sobie złego dotyku i nie zrujnowałeś mojego życia, ale czasem z duzej chmury mały deszcz:-)
 
Paweł a możesz zdradzić dla ilu zawodników na MMA-Attack są już zaklepani przeciwnicy ?



Nie chodzi o nazwiska oczywiście...



:)
 
Co się w ogóle zmieniło, że nagle postanowiłeś "zerwać" z dyskrecją? Bo Paweł ujawnił, że Twoje informacje są nieprawdziwe? Co to zmienia w ogóle? Nie zasłaniaj się dyskrecją, skoro ostatecznie i tak jej nie zachowałeś. Bo to chyba nie nas powinieneś pytac czy możesz ujawnić swoją wiedzę..
 
Kowalik wpadł na chwilę i pozamiatał. Ciekawe czy malina przyznałby się do tego, że posiadał błędne informacje, gdyby Paweł tego nie obnażył...
 
Co Wy żeście się tak Maliny uczepili jakbyście mu "wagi" zazdrościli. Nie ma jak wejść na forum sportu, który lubicie/uwielbiacie/kochacie i się rzucać do kogoś o coś ;) Trochę mnie drażni, że tyle postów nic nie wnoszących się pojawia i tylko po to by komuś coś wytknąć...


A mnie troche draniżiły posty malinowskiego newsach mma,pare stron,spekulacji bez pokrycia..I chyba troche juz za stare cepy jestesmy by zazdroscic ''wagi''



No ale nic,złe źródło i tyle.
 
malina, odpowiedź jest jasna, pod warunkiem, że nie byliście w konspiracji ;) Mógłbyś także "wyjść po angielsku" na kilka dni i przemilczeć temat ;)
 
Przemek, ale akurat te posty pisał ktoś ciut inny :P Swoją drogą komuś staremu może to tym bardziej nie pasować :D ale rozumiem :)



Spekulacje, dobrze ujęte. Ja takich rzeczy nie biorę pod uwagę, to rzecz dyskusji i tego kto co chce, wiedzieć takie rzeczy jak rywal dla kogoś, gdy nie jest to oficjalnie podpisane i ogłoszone...to raczej nierealne. No, ale dobra, nie wnikam. Ja sobie spokojnie wciąż czekam na rywala i jesli już czyjeś zdanie mnie w tej kwestii interesuje to Nastuli, czy mu ta sytuacja przeszkadza czy może on już zna i spokojnie trenuje do walki pod tego rywala.
 
malinowsky, podaj e-mail ;)



P.S. Powiedział co wiedział, po co sie przypierdalać? Nie mógł powiedzieć, bo by mu potem te źródło już nic nie powiedziało jakby zdradził całemu mmarocks to. Do Sajda takich pretensji nie mieliście, a wie zawsze wcześniej z kim zawalcza Berserkerzy.
 
Nauczka. Nie pyszałkować się z tajemnicami. Od tych jest Paweł :D Naczelny zdradzacz nazwisk Rzeczpospolitej :)
 
Nastek wyjdzie, przywita się z fanami, zejdzie z ringu, wyjmie z pierwszych rzędów rywala, wrzuci na ring, doje**e mu krzesłem w plecy. Nagle na ringu pojawi się Bagi, każe uruchomić gong i zacznie się walka. Pytanie kogo wybierze Paweł...



A ważenie po co? Pride veteran to i w Open zawalczy.



;-)



PS: O kur...nie spodziewałem się, że LHW się od 5k postów zaczyna, dziwny kolor nie ma co, od tak dawna byłem niebieski :D
 
Ewentualnie mogą zrobić coś w deseń Sowińskiego i Celtic Gladiator, że ten tajemniczy przeciwnik wyśle film ze swojego prywatnego ważenia do K&L i będzie show :-)
 
A bym się śmial jakby Malina miał rację i ogłosili by jednego z trójki powyżej wymienionej przez Niego...
 
Back
Top