Co z przeciwnikiem Nastuli?

Takie komentarze Kawulskiego i Lewandowskiego świadczą raczej o nich a nie o KSW jako organizacji MMA nie sądzisz Ruff?
 
Tak Ruff, mogą, uwierz, że mogą naprawdę dużo. I nikt oprócz władz Polsatu nie może rozliczać. Znaczy może spróbować, ale myślisz, że jedna opinia twoja czy kogoś innego jakoś na nich wpłynie.



I oczywiście nie chodzi mi o staż, tylko chciałem przez to wyrazić pozycję na rynku. I powiem ci szczerze, że gdyby nie KSW i ich pierwszy freakfight z Pudzianowskim, który wypromował Najmana to MMA-Attack nie wiem czy by w ogóle powstało, a nawet jeżeliby powstało to byłoby zdecydowanie mniejszą galą.
 
Ruff Ryder rozumiem że gdybyś był właścicielem KSW to mówiłbyś, że twoja organizacja jest kiepska, zawodnicy słabi, a ty sam jesteś tak kompetentny jak bezdomny na dworcu? Czy może zachowałbyś się jak Pan Sarna, który ochoczo jeździł po KSW, a teraz używa haseł typu "Najlepsza rozpiska w historii Polskiego MMA" odnośnie FA. hym?
 
Ale akurat walka freaków to mi lata, bo jest czymś oczywistym z perspektywy czasu, nawet jeśli większość kiedyś myślała inaczej.



Blizej mi utożsamić się z osobą Darka niż K&L.
 
Nie rozumiem za bardzo zachwytu MMAA. Tak naprawdę to bardziej rodzaj zabawy właściciela, który ma kasę i to w dodatku z nielegalnej działalności, a nie federacja. Federację i jej działalność trzeba postrzegać jako firmę, oceniając ją trzeba również patrzeć na jej perspektywy i na to co zrobiła. To jasne - KSW nie może tak trwonić kasy jak Cholewa, bo dla właścicieli to źródło zarobku, a nie narzędzie do zabawy, albo prania kasy. Konfrontacja zapewniła pewną stabilność na PL rynku i nikt nie może temu zaprzeczyć. Gdyby nie wydana ogromna kasa na promocję MMA przez KSW, na forum byłoby pewnie 80% mniej użytkowników, a MMAA pewnie w ogóle by nie powstało. I w ogóle nie wiem o czym tu dyskutować, bo to są kwestie bezsprzeczne.
 
Nie rozumiem za bardzo zachwytu MMAA. Tak naprawdę to bardziej rodzaj zabawy właściciela, który ma kasę i to w dodatku z nielegalnej działalności, a nie federacja. Federację i jej działalność trzeba postrzegać jako firmę, oceniając ją trzeba również patrzeć na jej perspektywy i na to co zrobiła. To jasne - KSW nie może tak trwonić kasy jak Cholewa, bo dla właścicieli to źródło zarobku, a nie narzędzie do zabawy, albo prania kasy.
Rozumiem, że masz wiedzę na ten temat i pochwalisz się nią na w ewentualnym dochodzeniu i na ewentualnej rozprawie? Bądź może już zapadł jakiś prawomocny wyrok i masz jakieś nowe wiadomości? Bo jeśli nie to, rzucasz dość ciężkie oskarżenia, a internet nie jest do końca anonimowy.
Dopóki nie ma prawomocnego wyroku, dopóty istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności. Naucz się, dla swojego dobra.
 
który ma kasę i to w dodatku z nielegalnej działalności



To czemu nie siedzi w więzieniu skoro robił tak nielegalne interesy ? Pochwal się swoją wiedzą bo jestem ciekaw jak było naprawdę.
 
Nie wiem jak to jest z Cholewą. Nienawidzę oszustów, ale skoro ma się przyczynić to do rozwoju MMA w Polsce, to niech to będzie, byle nikogo nie zabijał... :D



dbgoku - oj uwierz, że niewinni ludzie czasami w kiciu siedzą, a bandytów wypuszczają. :) oczywiście nie mówię tego w kontekście Cholewy.
 
To prawda, sam tak wygrałem sprawę, ale chyba nie twierdzisz, że "mama Madzii" była niewinna, bo tak orzekł głupi sąd? Dowody czasem łatwo zatrzeć i niewinność gotowa, a prawo polskie ma tyle luk, że nawet wielkiego adwokata nie trzeba by pare spraw powyginać i stworzyć domniemanie niewinności i obalić dowody. Tak czy siak dziwne, że ta sprawa przycichła. Ktoś powinien beknąć...albo kto rozpropagował tą plotę albo sam Cholewa jeśli to była prawda. Nie wszystko jest tylko białe i czarne, nie w tym kraju tym bardziej.
 
Swoją drogą Cholewa zajmuje się przede wszystkim produkcja obudów do automatów i • dmuchańcy • na place zabaw. Sądzicie że to jest tak dochodowe że był w stanie zrobić tak dużą gale? Bo mi sie nie wydaje
 
Rozumiem, że masz wiedzę na ten temat i pochwalisz się nią na w ewentualnym dochodzeniu i na ewentualnej rozprawie? Bądź może już zapadł jakiś prawomocny wyrok i masz jakieś nowe wiadomości? Bo jeśli nie to, rzucasz dość ciężkie oskarżenia, a internet nie jest do końca anonimowy.
Dopóki nie ma prawomocnego wyroku, dopóty istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności. Naucz się, dla swojego dobra.
Naprawdę wierzysz, że prawo zawsze stoi po stronie prawdy? Forum to rodzaj dyskusji, wygłaszania prywatnych opinii i nikt mi tego nie zabroni.



Jeśli ktoś ma duży majątek i tak właściwie nie potrafi wytłumaczyć skąd go ma, to również nieco tłumaczy.
 
Pierwszy lepszy przykład...ile było osób siedzących niewinnie, bo motyw pasował i jacyś wymyśleni świadkowie... choć i tak mniej niż osób, które się wywinęły z róznych względów, czy dzięki adwokatowi czy lukom w prawie.



Tak czy siak, plotka była, sprostowania wcale poza faktem, że Cholewa jest wolny...
 
Dobra, to temat o rywalu Nastuli, a nie kłopotach Cholewy.



Nie ingerujmy się w jego życie prywatne, bo to żadnego sensu nie ma.







@Al - Katarzyna W. vs Robert Burneika? :-) lepsze to niż Ozdoba. :-)
 
Wchodzę na temat poczytać o Nastuli a tu mama Madzi
rofl.gif


A miało nie być freakfightu.:-)
 
Tak czy siak, plotka była, sprostowania wcale poza faktem, że Cholewa jest wolny...


Zgadza się - gdyby sam zainteresowany wiedział o swojej racji, na pewno zależałoby mu na dobrym imieniu.
 
Ludzie uwielbiają zaglądać w cudze portfele. A co to kogo obchodzi? Ma facet kasę, robi świetne gale, jego finanse jego sprawa.


Nigdzi nie napisałem, że prawo stoi po stronie prawdy, czy jakieś bzdury tym stylu. Po prostu nie pisz, że pierzę pieniądze, bądź robi lewe interesy i stąd ma kasę na organizacje gali. To są zarzuty, a internet nie jest anonimowy. Jako, że facet jest na wolności i go nie skazali, to nie masz prawa wydawać takich opinii, nawet jeżeli to są tylko prywatne poglądy.
 
To prawda, sam tak wygrałem sprawę, ale chyba nie twierdzisz, że "mama Madzii" była niewinna, bo tak orzekł głupi sąd? Dowody czasem łatwo zatrzeć i niewinność gotowa, a prawo polskie ma tyle luk, że nawet wielkiego adwokata nie trzeba by pare spraw powyginać i stworzyć domniemanie niewinności i obalić dowody. Tak czy siak dziwne, że ta sprawa przycichła. Ktoś powinien beknąć...albo kto rozpropagował tą plotę albo sam Cholewa jeśli to była prawda. Nie wszystko jest tylko białe i czarne, nie w tym kraju tym bardziej.


Domniemania niewinności nie trzeba stwarzać, ponieważ jest już stworzone. Jest to podstawowa zasada procesu karnego mająca swój wydźwięk w art. 42 ust. 3 Konstytucji RP, art. 5 Kodeksu postępowania karnego i umowach międzynarodowych. Polecam "Proces karny" Waltosia.
 
dbgoku - oj uwierz, że niewinni ludzie czasami w kiciu siedzą, a bandytów wypuszczają. :) oczywiście nie mówię tego w kontekście Cholewy.







Rly? Jeszcze jakieś życiowe mądrości?
 
Z FB Janka "UFC 157 fajnie było mega atmosfera na trybunach ale naprawdę KSW nie odbiega i nie ma sie czego wstydzić:)"







Przegrałem chyba życie :-)
 
No oprawą napewo nie odbiega, zresztą napewno oprawa na KSW jest lepsza, tyle że brak Velasqueza, Jonesa, JDSa, Cormiera i paru innych:)
 
Rany Boskie, co tu się ostatnio dzieje? Niech już Maciek i Martin podadzą tego zawodnika bo gadacie o takich bzdurach że aż strach się bać. Aż się lekam zajrzeć do wątku z newsami.
 
Pod względem organizacyjnym i oprawy napewno nie odbiega. A sportowo to wiadomo że wszystkie organizacje odstają od UFC...
 
Kawul i Lewy czekają aż wszystko co się da będzie sprzedane... wtedy przedstawią przeciwnika Nastuli którym będzie jakiś klops.....
 
Comber, jeśli obalisz dowody lub je podważysz wówczas działa domniemanie niewinności, bo dowodów skazujących jest brak. Jak jest sprawa, multum dowodów to ciężko wyskoczyć od razu z domniemaniem niewinności przecież...;) Tekst o tym, że jest stworzone mogłeś sobie darować, bo się po prostu zwykle "czepiasz" ;)



Spoko, dzięki za polecenie lektury, może w wolnym czasie, choć jego praktycznie brak. Od prawa mam jednak przede wszystkim siostrę po aplikacji. Choć to ja sam wygrałem w sądzie sprawę na wniosek policji, bo na studiach uczono mnie co nieco, choć akurat nie stricte karne. Karno-skarbowe owszem, finansowe, administracyjne, samorządowe, konstytucyjne, cywilne i pewnie coś jeszcze miałem, ale studia odchodzą w zapomnienie już ;)



Magik, dokładnie i ja też nie mówię tego, bo "tak pewnie było", bo niektórzy mogą tak pomyśleć. Znam takie osoby.



PS: Przydałby się jakiś dłuższy wywiad z K&L przed galą...po gali również :)



@down



Dobra, tak to ujmując to oczywiście :)
 
Jak jest sprawa, multum dowodów to ciężko wyskoczyć od razu z domniemaniem niewinności


Mylisz się, dopóki nie zapadnie wyrok, to w świetle prawa podejrzany jest cały czas niewinny i obowiązuje zasada domniemania niewinności.
 
Może zmusimy do podania tego rywala ;) Temat i tak nie ma sensu już, możemy jedynie czekać. Sedno zostało tu wyczerpane w zasadzie.
 
Back
Top