Co z przeciwnikiem Nastuli?

W sumie co do przeciwnika Nastuli nie spodziewam się jakiś wielkich fajerwerków :). Zresztą sam Nastula też już nie jest pierwszej świeżości :). Byleby była ładna dla oka walka. Temat faktycznie do zamknięcia.
 
Z tego co Pamietam ale nie za bardzo dokladnie Cholewa byl oskarzony o czerpanie kasy z automatow nielegalnie
Tylko ze Unia europejska czepila sie polski ze cos z ustawa o tych automatach przekombinowana jest
Wiec roznie moze byc....
Moglem oczywiscie cos pomylic
 
22e155d92779a958eb4944024d3b61d4.jpg

Rywal Pawła...
 
Tak na zdrowy rozum to jakby przeciwnik Nastuli miał jakieś głośne nazwisko to nie wierzę, żeby KSW nie wykorzystało tego do promocji całej gali. Nazwisko takiego Overeema na plakacie i obecność w trailerze by musiało zadziałać na zainteresowanie, a tu cały czas cisza.



Stawiam na jakiegoś noname'a wyciągniętego z jakiejś dziury. Polsat oczywiście zrobi swoje i walka Nastula vs TBA gotowa.:-)
 
Z FB Janka "UFC 157 fajnie było mega atmosfera na trybunach ale naprawdę KSW nie odbiega i nie ma sie czego wstydzić:)"


Dziwne ze skoro chlopaki byli na gali to kamera ich nie pokazala jak to w zwyczaju maja robic z zawodnikami nie majacymi w tym dniu walki ale bedacymi na widowni ;)
 
Wracam z wypadu na weekend myślałem, że o rywalu Nastka już będzie głośno i w ogóle, a tu dalej brak konkretów... Najs.
 
Ludzie, przeciwnik Nastuli to napewno nie będzie jakiś mega kozak. Będzie to przeciwnik taki na przetarcie bo tak naprawde nie wiemy co potrafi teraz Nastula.
 
@ Solaris nie chce być uszczypliwy ale po prostu tak mnie wkurwia ten twój Gif, że poprostu to jest paranojaa..:)
 
@Solaris



W sumie ja też bym się nie zdziwił.. Ze zwycięzcą Bedorf o pas, jeszcze niedawno wielu chciało Walentego dla Karola, jak wygra z Nastkiem to będzie to czego chcą, jak wygra Nastek to walka też będzie interesująca. :)
 
Była chyba mowa o tym , że przeciwnik Nastuli nie walczył jeszcze na KSW...
 
Dla mnie to karygodne, że K&L którzy uważają, że KSW to druga czy trzecia największą federacja na świecie do gali zostało 21 dni a tu jeszcze nie jest znany rywal Pawła Nastuli
 
Dla mnie to karygodne, że K&L którzy uważają, że KSW to druga czy trzecia największą federacja na świecie do gali zostało 21 dni a tu jeszcze nie jest znany rywal Pawła Nastuli


A dla mnie karygodne jest, że K&L nazywają swoją organizację najlepszą w Europie, a serwują fanom eliminator do walki o pas, w którym zmierzą się:



- Nastula, który nie walczył w mma od 2011 i jego forma to wielka niewiadoma.



- TBA czyli zawodnik pokroju Pilifasa - tak jakby nie było na świecie lepszych zawodników.



Taki pojedynek ma wyłonić pretendenta do walki z Bedorfem. Ciekawe co o takim zestawieniu myslą fani w Europie? Jeszcze jak Nastula przegra walkę i dostanie TS to już nie mam pytań.
 
@Piskorz, a co Ja z @Wujkiem mamy napisać? Gdzie nie wejde do gif z początku ostatniej rundy Ali vs Foot...
 
img.php
img.php
img.php
http://img235.imagevenue.com/img.php?image=175394893_GIF_122_508lo.jpg



Jaki znowu GIF? :-) U mnie nie ma ani jednego.
 
Chodzi o tego Ali/Dana, jesli nie widzisz kogos sygnaturki, to przewin do gory strone, podpis pojawia sie tylko przy pierwszym poscie.
 
Spokojnie, nic nie muszę przewijać. Tu nie ma przypadku, ze na forum nie wyświetlają mi się te wszystkie pierdolone obrazki i animacje w sygnaturach. Świadomy wybór. Nie wspomnę juz nawet o komforcie czytania.
 
Teraz po ogłoszeniu rywala Burneiki, jeżeli Nastula nie dostanie Lesnara bądź Fedora, KSW odniesie spektakularną klęskę PR-ową :D
 
Jeśli rywal będzie inny niż zakładano to może zdradzisz kto miał walczyć z Nastulą na KSW 22 ?
 
Back
Top