Co z przeciwnikiem Nastuli?

Paweł dostanie NAPEWNO obcokrajowca weterana. Może rewanż z Ambrizem ? :-) Będzie można nagrać trailer "że już raz co wojownicy skrzyzowali rękawice" ;)
 
,,wracając z gali dowiedziałem się z jednego z organizatorów producentów ze rywalem Nastuli będzie David Olivia i jest już to zaklepane''

koment pewnego usera na boxingnews.pl
 
@Solaris, a ja co raz mniejsze, że to będzie Semmy Schilt więc pewnie "spotkamy się" gdzieś w połowie...
 
,,wracając z gali dowiedziałem się z jednego z organizatorów producentów ze rywalem Nastuli będzie David Olivia i jest już to zaklepane''



Biorąc pod uwagę, że rywal Pawła nawet po sobocie (rozumiem, że chodzi o galę boksu) się zmienił to chyba wiemy już kto na pewno z Nastkiem nie zawalczy ;)? Idąc dalej, mam wierzyć, że organizator - KSW podaje takie informacje przypadkowym osobom lub nawet i nie, ale osobom, które sprzedadzą taką informację...
 
Co do tego "szczaić" to jak wcisnę na klawiaturze z to mi sz wyskakuje. Co do tego, że jestem trollem to proponuję wszystkim którzy tak piszą muszą przejść się dookoła bloku i dobrze walnąć głową w każdy parapet. Każdy wmiarę inteligentny człowiek zauważy z łatwością, że podnoszę poziom merytoryczny tego portalu.



A co do rywala Nastuli to jak ma być "legenda Pride" i zawodnik "K1" to ja nie widzę nikogo innego jak Cro Copa. No bo Schillt żadną legędą nie był
 
Jeżeli uważasz że podnosisz poziom merytoryczny to ja tobie proponuję wyjść na tory i poczekać na nadjeżdżający pociąg albo dwa.
 
A co do rywala Nastuli to jak ma być "legenda Pride" i zawodnik "K1" to ja nie widzę nikogo innego jak Cro Copa. No bo Schillt żadną legędą nie był







o tym, że miał być z Pride mówiło się zanim 2 razy rywal się zmienił, równie dobrze ze względu na sytuacje i termin gali ten warunek może nie być już konieczny do spełnienia
 
Szanse na Cro Copa są znikome, po tych gadkach, że muszą sprawdzić na jakim poziomie jest Nastula, że nie mogą dać mu niewiadomo kogo... Będę zdziwiony jeśli będzie to jakieś mocne nazwisko.
 
Nastek dostanie jakiegoś cieniasa do oklepania .. tyle zawirowan o niczym dobrym nie swiadczy ..



juz nie czekam na "tą" walke
 
Nastula ma walczyć z Bobem Lashleyem. Info potwierdzone. Od godziny piszą o tym na wp.




Biorąc pod uwagę, że nie było takiego newsa na wp to rzeczywiście Rua podnosi poziom merytoryczny tego portalu...




A co do rywala Nastuli to jak ma być "legenda Pride" i zawodnik "K1" to ja nie widzę nikogo innego jak Cro Copa.


Jebłem. Już był Barnett, a teraz Cro Cop. Poziom merytoryczny użytkownika Rua jak zwykle wysoki.
 
Wow, widzę, że mogłem najpierw tu zerknąć to bym koledze nie odpisywał w temacie o wygibasie.



Al, o Barnecie i CroCopie sam pisałem, choć realne to mi się nie wydaje na pewno na najbliższą galę :D
 
Najlepsze jest to, ze Pawel Nastula po podpisaniu kontraktu z KSW oczekiwal minimum 2 miesiecznych przygotowan pod konkretnego rywala. Miedzyczasie zmienila sie juz data gali a rywala pozna pewnie w przededniu walki :) Smutne w tym wszystkim to, ze KSW zajelo sie promocja ( bardzo zreszta skuteczna, bo walka wieczoru i cala gala PBN wypadla bardzo dobrze ) konkurencyjnej jak by nie bylo dyscypliny. Zdaje sie, ze chyba troche kosztem dopracowania najbardziej oczekiwanego przez przecietnego widza debiutu na wlasnej gali.
 
Zostały 3 tygodnie do gali. Nie ma już czasu na wykorzystanie wizerunku Cro Copa do promowania gali. Plakaty zrobione, tak samo trailery. Ogłoszą do soboty jakiegoś ogórka, żeby tylko zapelnić luke. Zawsze trochę zaoszczędzą na takim przeciwniku. Jakby to było głośne nazwisko to już dawno by je ogłosili, a oni czekali do samego końca.



Nastula-TBA wielki eliminator do walki o pas z Bedorfem. Najlepsza organizacja MMA w Europie powinna zaskoczyć fanów tego sportu.
 
Po raz kolejny przygotowania zawodnika to znak zapytania bo zmienia mu się rywal. Jakoś zbyt często się tak na KSW dzieje. Dlatego sądzę że będzie ogór. Za mało czasu na przygotowania pod klasowego rywala. Pewnie Oldereem wypełni kontrakt.
 
do @HubiSSJ3



"Ja tam bym go widział z Fedorem, myślę,że to jest możliwe."











juz sie smietnik robi więc pozwolilem sobie na filmik :)
 
Będzie ogór, bilety i tak już w większości wyprzedane, więc po co płacać za jakiegoś godnego i uznanego przeciwnika? Januszom zmontuje się dobry trailer, podkoloryzuje "osiągnięcia" przeciwnika i hajs bedzie się zgadzać.
 
do kurwy nędzy ile osób napisze jeszcze o Mirko Filipovicu kontekście tej walki ? i kiedy do kurwy nędzy autorzy tych pomysłow ogarną, że Mirko 15 marca walczy w finałach K-1 GP ?
 
Jakby KSW ściągnęło Fiodora dla Nastuli...to nie dość, że ta walka miałaby swój sens, tak samo jak z CroCopem (oczywiście nie na galę teraz, ale w ogóle) to ranga KSW na zawsze by podskoczyła poprzeczkę wyżej ;)



Painkiller, niekażdego interesuje K1 ;) Info o tym też sam nie widziałem, ale i tak Mirka nie biorę nawet pod uwagę teraz. Ich walka musi być na PPV według mnie ;)
 
Fedor ? CroCop ?



276423_297167013718404_2035769036_n.jpg
*



* - jebnijcie
 
Jakby Fiodor nie zakończył kariery, już nie wspominając o kasie jaką dostawał za walkę - marzenia.



Jeżeli potrafili wcisnąć ludziom takiego Glundera, który nie trenował mma przez ostatnie lata to już wiadomo czego można się spodziewać.



edit. Jakby nawet Fedor wrócił z emerytury to na pewno nie do KSW. Co Ty myślisz, że ta organizacja to jakieś niespełnione marzenia dla takiego zawodnika? M-1 na pewno wg niego jest lepszą organizacją od KSW, a mimo to nie chciał już walczyć. Jeżeli UFC nie jest w stanie go namówić to już chyba żadna organizacja tego nie zrobi.
 
Logan, proste pytanie...nie chciałbys? Ja bym chciał. Obaj to czołówka ówczesna Pride'u. Nastek zawalczył z kilkoma innymi topowymi fighterami, więc miałby i starcia z nimi do kolekcji. Obaj już są po swych latach świetności, więc to raczej takie dorobienie w dobrym stylu na emeryturze MMA...Nie jakiś ogórek na gali w Serbii tylko ME KSW za niemałe zapewne pieniądze, a jednak zawodnik z naszego kontynentu, czy jeden czy drugi, to też plus pewien myślę. Sprzedać by się taka walka musiała, nie wierzę, że nie.



Proste pytanie na starcie i tyle...Chyba, że nie chciałbyś i też "tyle" ;)



A kończenia karier wśród fighterów są żałosne w większości wypadków ;) Nie ma konsekwencji zbyt często i jak im się zachce i kasa się zgodzi to najczęściej wracają. Ciężko emerytowi czasem zostawić pracę jaką wykonywał, nie tylko w tej branży z resztą.
 
biały ring nie zrobi z ksw Pride. nie ma się co łudzić na nazwiska typu Fedor czy Mirko w KSW. Fedzia już nie walczy a Mirko nadaje się do ambitniejszych federacji niż europejski prajd. nie wierzę, że którykolwiek z nich kiedykolwiek pojawi się jako zawodnik na ksw
 
@B2K - Chciałbym czy nie, raczej chodzi mi tutaj o podejście racjonalne. Chciałbym różne starcia zobaczyć ale wiele to z rzeczywistością wspólnego nie ma. Podobnie jak Fedor czy CroCop w KSW. Nie mówię że to niemożliwe. Ale bardzo mało prawdopodobne jak dla mnie.
 
Mnie już KSW parę razy mile zaskoczyło...i potrafię o tym pamiętać. No, ale wciąż to tylko życzenie. Biznes im się rozkręca jednak, więc życie mnie nauczyło by nigdy nie mówić nigdy. Dana White też przyznał by mi tu teraz rację ;))) Oczywiście rozumiem Wasze argumenty Panowie...ale nie zabijajcie marzeń ;) Nie proszę o Caina, którego wyklucza wiele spraw. Emeryci, a w dodatku, którzy są pewnie w odległości 2tys. kilometrów max od Pawła Nastuli obecnie nie są pewnie tacy niemożliwi. Nazwisko Pawła powinno być dla każdego ciężkiego ambitnym wyzwaniem, motywującym. Reljic po walce z Jankiem może też mógłby Mirkowi trochę ciepłych słów o KSW powiedzieć...;)
 
Napisałem powyżej - nie mówię że to niemożliwe. Naprawdę trzeba tłumaczyć o co chodzi z Fedorem ? Naprawdę ? Gość stoczył niemal 40 walk, najlepsze lata ma już dawno za sobą. Co miał wybrać i zdobyć to wygrał i zdobył, co miał zarobić to zarobił i odszedł na emeryturę. Nawet gdyby miał wracać, to poważnie ktoś myśli że wróci z emerytury akurat do KSW, gdzie u siebie w kraju jest bardziej popularny, ma swoją federację (której jest współwłaścicielem) i na której zarobiłby znacznie więcej. Zresztą zarobek w przypadku powrotu nie byłby dla Fedora powodem do powrotu, bo kasy mu nie brakuje. Ktoś z Was uważa że KSW stać by było na Emelianenkę ? Poważnie ? Za występ Fedora na KSW nawet gdyby wszystkie okoliczności były by sprzyjające (a nie są, patrz początek posta) to za równowartość wypłaty dla niego możnaby zorganizować solidną galę z lokalnymi zawodnikami. Marzenia marzeniami, ale z rzeczywistością nie ma to zbyt wiele wspólnego. Zejdź na ziemię.
 
Back
Top