Co z przeciwnikiem Nastuli?

Jakby KSW ściągnęło Fiodora dla Nastuli...to nie dość, że ta walka miałaby swój sens, tak samo jak z CroCopem (oczywiście nie na galę teraz, ale w ogóle) to ranga KSW na zawsze by podskoczyła poprzeczkę wyżej ;)






Przecież ironizowałem z tym Fedorem, co do Waszych przypuszczeń o Cro-Copie ...
 
Marzenia a kompletne bujanie w obłokach to dwie różne sprawy. KSW nie będzie ściągać Fedorów i CroCopów (przynajmniej jako zawodników) bo jest to całkowicie nieopłacalne. Gaże zawodników w porównaniu do ich wartości marketingowej dla KSW (czyli możliwości sprzedania Januszom) są kosmicznie nieporównywalne - ten sam efekt można osiągnąć biorąc taniego emeryta lub no-name'a. Gdyby KSW tak robiło, to już by skończyło jak Strefa Walk.



B2K wydajesz się nie wiedzieć lub też zapominać, że Mirko na KSW już był i dawno zdanie sobie wyrobił. Nie widzę, jak obity przez Janka Reljić (albo co gorsza pokonany decyzją) mógłby wpłynąć na Mirasa inaczej, niż go w tym utwierdzając.
 
Ruff ma rację, to nie będzie wymagający przeciwnik. "Ogór" ala Glunder, być może nawet nie będzie bardziej znany. Poza tym nie wiemy jaki poziom zaprezentuje Nastula
 
droga redakcjo! postarajcie się ustalic od KSW kiedy podadzą rywala dla Nastuli bo już nie mogę tego czytac... :-)







ile razy można wałkowac temat CroCopa itd? jeszcze teraz Fedor doszedł:-)
 
Po tym jak Malina podał swego newsa to większość pisała, że przeciwnikiem będzie Josh Barnett. Kilka stron temat był wałkowany w newsach userów.



Teraz przyszedł czas na Cro Copa i Fedora. Pytanie kto będzie następny?
 
Lesnar pewnie bo w UFC nie ma zobowiązań a coś tam do wrestlingu wraca....
 
Można jescze pomyśleć o Jan Claude van Damme, jest już trochę po swoim prime ale jest legendą krwawego sportu i świetnie kopie.
Mike Tyson podobno jest wolny w tym terminie.
Ewentualnie możnaby wyporzyczyć niedźwiedza z ZOO na walkę.
Na pewno to bardziej realne niż Crocop, Fedor, Barnett...
 
@Masutatsu



Tak koleś na boxingnews w komentarzu pisał, że mu się przyśnił Nastula który wyrzuca Lesnara z ringu.
 
Nilg, no właśnie, był już DAWNO ;-)



Dobra...ja już dawno mówiłem, że temat nie ma sensu i po co cała dyskusja. Zwykle czekam na rywala i tyle. Nie ja stworzyłem temat ;)
 
Nie będzie to Lesnar, dostał wpierdol ostatnio na WWE i ma kontuzje po ciosie plecami, z pewnością to nie on.







Ale mój informator mi zdradził,że to będzie Triple H, ten który spowodował jego kontuzję.
 
z innego portalu:











Fani w Polsce od połowy września tamtego roku, zastanawiają się nad tożsamością przeciwnika Pawła Nastuli na KSW 22. Choć organizacja do tej pory milczała, wszyscy zastanawiają się, spekulują i składają pobożne życzenia, aby sprowadzić któregoś z weteranów Pride FC.



Z dzisiejszej rozmowy z Martinem Lewandowskim wiemy już, że kontrakt dla przeciwnika Nastuli jest podpisany a jego nazwisko poznamy w ciągu kilku dni, w tym lub w następnym tygodniu.







czyli dalej wiemy że nic nie wiemy :)
 
Fani w Polsce od połowy września tamtego roku, zastanawiają się nad tożsamością przeciwnika Pawła Nastuli na KSW 22. Choć organizacja do tej pory milczała, wszyscy zastanawiają się, spekulują i składają pobożne życzenia, aby sprowadzić któregoś z weteranów Pride FC.



Z dzisiejszej rozmowy z Martinem Lewandowskim wiemy już, że kontrakt dla przeciwnika Nastuli jest podpisany a jego nazwisko poznamy w ciągu kilku dni, w tym lub w następnym tygodniu.


To utwierdziło mnie że to będzie jakiś kosmiczny ogór skoro nie podali nazwiska odrazu. Obym sie mylił...
 
Wszyscy spierdalali przed podstarzałym Nastulą, który nie walczył od dwóch lat prawie...
 
http://fightvideos.pl/2011/11/ikizama-dokument-o-pawle-nastuli/


Jakby się komuś nudziło czekanie a nie oglądał.
 
Problemy nie wróżą nic dobrego...boję się, że to będzie ogór.



Warto jednak pamiętać, że Paweł to większe nazwisko niż umiejętności(MMA) więc wszedł z wielką pompą do KSW, świetna prezentacja-niespodzianka ale jestem prawie pewien, że wszyscy się rozczarujemy.
 
Skoro są takie problemy, to podobnie jak Doozy&Grooby sądzę, że się ostro rozczarujemy rywalem Nastuli. Obym się mylił.
 
Warto jednak pamiętać, że Paweł to większe nazwisko niż umiejętności(MMA) więc wszedł z wielką pompą do KSW, świetna prezentacja-niespodzianka ale jestem prawie pewien, że wszyscy się rozczarujemy.




Pisałem to już 3 tygodnie temu w temacie z Jamesem Thomsponem. Dla przypomnienia:







Osobiście stawiam na kogoś z tej trójki:



1. James Lee razem w pakiecie z Piliafasem.



2. Chris Barnett razem w pakiecie z Walusiem.



3. David Oliva - dobrze znany w Polsce i można wykorzystać materiały z wcześniejszych walka do zapowiedzi walki z Nastkiem.



Tak czy inaczej nie spodziewam się fajerwerków. Może to i dobrze jak przyjdzie czas rozczarowania.
 
Miałem na myśli również rozczarowanie Pawłem.



Druga sprawa to to, że bilety nie schodzą w expresowym tempie więc pewnie KSW nie sięgnie głębiej do kieszeni po lepszego rywala...pożyjemy zobaczymy.
 
Nie będzie to Lesnar, dostał wpierdol ostatnio na WWE i ma kontuzje po ciosie plecami, z pewnością to nie on.







Ale mój informator mi zdradził,że to będzie Triple H, ten który spowodował jego kontuzję.


Dupa - Nastula zmierzy się z Undertakerem na Wrestlemania 29 w celu przerwania streaka!
 
Back
Top