Co mnie wku*wia

Miałem plombowane i dalej robienie przy jedynkach jest dla mnie szczytem hardkoru. Miałem już szlifowaną do zera, drugą wyrywaną. Jedynki przejebana sprawa. A najbardziej przejebana sprawa to okres przejściowy jak musisz śmigać bez jedynki w klawiaturze :)
 
Miałem plombowane i dalej robienie przy jedynkach jest dla mnie szczytem hardkoru. Miałem już szlifowaną do zera, drugą wyrywaną. Jedynki przejebana sprawa. A najbardziej przejebana sprawa to okres przejściowy jak musisz śmigać bez jedynki w klawiaturze :)
No to jest masakra, sam mam jedna korone i jeden implant
 
Napierdalam dzisiaj takimi duchami jedzenia, że mi chyba pająki pospierdalają z mieszkania. Wiedziałem, że jajecznica z cebulą może nie być najlepszym pomysłem.
 
Albo cos sie zjebala aplikacja bankowa albo ktos mnie opierdolil i mam grubo na minusie na koncie. W historii nic nie ma a saldo pokazuje minusowe i kurwa dopiero po swietach to moge wyjasnic :/
 
1. To, że spaliła mi się karta graficzna w lapku i muszę wyjobać 4 i pół stówy.

2. To, że dodatkowo wygięła się płyta główna i czopy z serwisu nie mogły jej w dwóch podejściach przylutować. Stwierdzili, że jak im sie jeszcze raz nie uda, to zwracają nienaprawionego lapka. Nowa płyta główna? 7 stów:facepalm:
 
Kilka lat temu też to przeżywałem, jednak życie stawia przed nami takie trudności, że to łysienie staje się pierdołą.
Mam na to wyjebane od dawna, golę się na zero i jestem z tego dumny :beer:
Ja regularnie na 3mm, także to olewam :beer:
 
Last edited:
Back
Top