Co mnie wku*wia

Charles Bronson

UFC
Featherweight
W tym temacie plujmy codziennym jadem na to co nas w danej chwili wkurwia:
angry+cobra.jpg


Mnie wkurwiają korki na mieście, stare baby w sklepach, autobusach i na ulicach, i kurwa to że jak rano wstaje to mi zawsze jest zimno.
 
Azjatów to Ty szanuj, ja sobie życia bez ich żarcia nie wyobrażam. Pożyteczni ludzie.
Nieposolonego ryżu im nie wybaczę. Nie ukrywam tego i nie zamierzam się wycofywać z tych słów.

ale zazwyczaj duża ilość sosu zabija brak smaku ryżu.

Sosu było fchuj, ale też bez smaku... foch qrwa na co najmniej tydzień.
 
  • Like
Reactions: JB_
Wkurwiają mnie trudne sprawy w mojej głowie i to, że zawsze się zamartwiam i myślę przeważnie pesymistycznie:(
 
Głupota, hipokryzja, ignoranctwo, niekompetencja. Czyli politycy ;)

Jakbym miał wszystko napisać, co mnie wkurwia to by internetu mi zbrakło ;) Kiedyś, jak się najebię to może walnę takiego posta. Po alko najlepiej się żale wylewa.
 
Mnie wkurwia to, że większość ludzi nie chce ponosić konsekwencji związanych ze swoimi poczynaniami. Prawie każdy patrzy jak przerzucić odpowiedzialność na kogoś innego. Głównie w pracy, ale w życiu codziennym także.
 
Moja uczelnia mnie wkurza. Jeszcze wkurzająca jest przerwa od treningów. Wkurza mnie, że jak debil oddaję balachę każdemu, nawet gościom, którzy pierwszy raz przychodzą na trening i przez to po treningu jestem okopany (nowi nie mają czucia i często obrywam piętami po ryju), oraz boli mnie łokieć, a co bardziej wkurzające nie potrafię nauczyć się tej pieprzonej kontroli będą w gardzie nad gościem, po prostu jestem żodki. Wkurza mnie moja stopa i syf, który na niej wyrósł. Wkurza mnie bolący kręgosłup. Wkurza mnie oblanie semestru. Wkurza mnie spadek poziomu komentarzy na forum. Baby są wkurzające.
Ogólnie jestem taki podminowany.
Jeszcze wkurza mnie mina Pudziana na tym filmiku:
 
Wkurwia mnie projekt z kanalizacji, ćwiczenia i egzamin z ogrzewnictwa, wkurwia mnie baba i to, że do kuchni tak daleko, a cola z lodówki sama nie przyleci.
 
Mnie to,że przez całe życie chodze nie wyspany,mój wiek,to że mam ochote coś wpierdolić,szkoła,walentynki,złośliwość,chamstwo,niesprawiedliwość,uległość,fałszywość i to,że nie jestem bogaty.
 
Wkirwia mnie ze kilka godzin w knajpie musiałem odpokutować dwoma mocnymi masażami pleców i mocnym przeciwbolem. Po pięciu piwach taka tabletka jak znalazł na wątrube.
 
Back
Top