Co mnie wku*wia

:deniro:
Już nie pierwszy raz nie podobają Ci się kobiety.
:deniro:
Co ja poradzę, że same bezguścia na cohones grasują. Już lata temu wyzywałem tutaj ludzi za wrzucanie transów. Jak nie transy to szkielety...

Chociaż jak się teraz tak przyjzałem to można by ja podciagnac pod obie kategorie. Także na cohones bez zmian.
 
Last edited:
Patyczki do uszu. Ktoś to wymyślił, był zwichrowanym perwersyjnym sadolem. Użyłem tego gówna w poniedziałek i od tamtej pory mi się zatyka ucho jak skurwysyn, słyszę w nim dźwięk, jakby ktoś był wciągany przez bagno.
 
Patyczki do uszu. Ktoś to wymyślił, był zwichrowanym perwersyjnym sadolem. Użyłem tego gówna w poniedziałek i od tamtej pory mi się zatyka ucho jak skurwysyn, słyszę w nim dźwięk, jakby ktoś był wciągany przez bagno.
Bo tego sie nie wsadza do uszu
 
Patyczki do uszu. Ktoś to wymyślił, był zwichrowanym perwersyjnym sadolem. Użyłem tego gówna w poniedziałek i od tamtej pory mi się zatyka ucho jak skurwysyn, słyszę w nim dźwięk, jakby ktoś był wciągany przez bagno.
nigdy ale to nigdy nie uzywaj patyczkow do uszu. tylko bardziej wiskasz syf do srodka
 
tylko bardziej wiskasz syf do srodka

Fenks kaptyn obwius. Już się przekonałem :D Chuj, jakoś przejdzie, jak nie, to będziemy tym próbować.
138704_1.jpg
 
Patyczkami. Do tego standardowo też wodą pod prysznicem.
Patyczki to najgorsze gówno, ludzie używają bo myślą że są fajne. Wciska się woskowine dalej w kanał słuchowy i później jest problem. Nie mówię że każdemu się to zdarza ale patyczkom do uszu mówię NIE. @maras być może trzeba przeplukac ciepła wodą w strzykawce na wenflonie, albo spróbuj sobie parafiny przez kilka dni tam powpuszczac. Powinno się rozmieknoc i dać się wypłukać, może pomoże
 
Patyczki to najgorsze gówno, ludzie używają bo myślą że są fajne. Wciska się woskowine dalej w kanał słuchowy i później jest problem. Nie mówię że każdemu się to zdarza ale patyczkom do uszu mówię NIE. @maras być może trzeba przeplukac ciepła wodą w strzykawce na wenflonie, albo spróbuj sobie parafiny przez kilka dni tam powpuszczac. Powinno się rozmieknoc i dać się wypłukać, może pomoże
Ja odkrecam baterie od prysznica i robię sobie "strzykawkę" pod ciśnieniem, głupie... ale fakjea!!
 
Pierdolenie z tymi patyczkami. Po to kurwa ktoś je wymyślił przeca.

To lepiej zapuscic takiego pazura , co stare dziady mają i nim grzebać w środku....:no no:
 
Pierdolenie z tymi patyczkami. Po to kurwa ktoś je wymyślił przeca.

To lepiej zapuscic takiego pazura , co stare dziady mają i nim grzebać w środku....:no no:
gdzie masz na patyczkach napisane, ze sa do uszu? do nosa se je wsadz albo do innej czarnej dziury
 
Back
Top