Co mnie wku*wia

No i zajebiście, obym za 7 lat mógł napisać to samo.
trzymam mocno kciuki, podejrzewam, że nie tylko ja

dopóki nie masz diagnozy - nie dopisuj jej sobie, psychosomatycznie też można sobie mocno dojebać

dbaj o siebie - mi narzeczona przynosiła do szpitala gibony teraz jak leżałem, przez nick zakładam, że też raczej nie gardzisz xd
 
Właśnie miałem pisać o urologu.
Za jakiś miesiąc czeka mnie wizyta. :childcry:

Dalej badają prostate wkładając palet w dupe? @Gienek ? :płacz:
Ja ostatnio, spokojnie teraz to mają inne aparatury,
1680776312106.png
a na poważnie teraz robi usg i nic nie wkłada. Powodzenia.
:roberteyeblinking:
 
Ja ostatnio, spokojnie teraz to mają inne aparatury,
:gdzie:
a na poważnie teraz robi usg i nic nie wkłada. Powodzenia.
:roberteyeblinking:

I to jest wiadomość jaką chciałem przeczytać :antonio:
Dzięki :beer:
trzymam mocno kciuki, podejrzewam, że nie tylko ja

dopóki nie masz diagnozy - nie dopisuj jej sobie, psychosomatycznie też można sobie mocno dojebać

dbaj o siebie - mi narzeczona przynosiła do szpitala gibony teraz jak leżałem, przez nick zakładam, że też raczej nie gardzisz xd
:beer:
 
Problem z oddawaniem moczu, póki co rzadko ale zdarza się coraz częściej, zamiast zrobić to raz a porządnie muszę w iść 5 razy w godzinę.
Pestki dyni, tabletki ze skoncentrowaną żurawiną, dużo pić, najlepiej herbaty z pokrzywy. Można pić piwo :pjelen:

Tej żurawiny bierz dwa razy tyle, co na opakowaniu, bo celowo w chuja walą, żebyś za jakiś czas miał nawrót. A tak żurawiną wyczyścisz wszystko. Możesz też zrobić posiew z moczu, być może bakterie dotarły już do pęcherza i trzeba będzie go odkazić.
 
Pestki dyni, tabletki ze skoncentrowaną żurawiną, dużo pić, najlepiej herbaty z pokrzywy. Można pić piwo :pjelen:

Tej żurawiny bierz dwa razy tyle, co na opakowaniu, bo celowo w chuja walą, żebyś za jakiś czas miał nawrót. A tak żurawiną wyczyścisz wszystko. Możesz też zrobić posiew z moczu, być może bakterie dotarły już do pęcherza i trzeba będzie go odkazić.
Spróbuję, mama też mi polecała żurawinę, dzięki. :beer:
 
wkurwia mnie to, że bycie facetem w tym kraju (czy świecie raczej) jest coraz trudniejsze, to tak jakby zacząć grę na kompie na pozomie FUCKIN DIFFICULT

chwilę temu wróciłem z odwiedzin w psychiatryku, mojego dobrego kolegę wsadziła tam jego kobieta (hatfu łajzo, jeśli kiedykolwiek na to trafisz); jebane pazerne kurwisko jest mega manipulantką, doprowadziła do tego, że gość leczy się psychiatrycznie 4 lata, tym razem - gdy zakomunikował jej by chciał, żeby choć trochę zwracała na niego uwagę, zaczęła się mocniejsza wymiana zdań, kolega wyszedł z domu by się uspokoić - jak wrócił, w domu czekała na niego jego baba, jej przyjaciółka oraz policja, której tamta nawciskała bubli jak np to, ze jest najebany i grozi ludziom (podczas gdy od 10 lat jest abstynentem), potem przyjechala karetka i ratownik - sadysta po prostu spuscil mu wpierdol za wygląd, bo za nic innego by nie mógł (ziomek cały wydziarany, prowadzi swoje studio tatuażu, piercing itp, ale mega dobry człowiek - dla każdego), zamknięto go w psychiatryku wbrew jego woli

kurwisko zepsuło mu opinię niejednokrotnie, tym razem naprawdę skutecznie - widzieli to wszyscy sąsiedzi

panowie - prośba ode mnie, choćbyście nie wiadomo jak kochali, nie dajcie się kurwa krzywdzić nikomu
 
wkurwia mnie to, że bycie facetem w tym kraju (czy świecie raczej) jest coraz trudniejsze, to tak jakby zacząć grę na kompie na pozomie FUCKIN DIFFICULT

chwilę temu wróciłem z odwiedzin w psychiatryku, mojego dobrego kolegę wsadziła tam jego kobieta (hatfu łajzo, jeśli kiedykolwiek na to trafisz); jebane pazerne kurwisko jest mega manipulantką, doprowadziła do tego, że gość leczy się psychiatrycznie 4 lata, tym razem - gdy zakomunikował jej by chciał, żeby choć trochę zwracała na niego uwagę, zaczęła się mocniejsza wymiana zdań, kolega wyszedł z domu by się uspokoić - jak wrócił, w domu czekała na niego jego baba, jej przyjaciółka oraz policja, której tamta nawciskała bubli jak np to, ze jest najebany i grozi ludziom (podczas gdy od 10 lat jest abstynentem), potem przyjechala karetka i ratownik - sadysta po prostu spuscil mu wpierdol za wygląd, bo za nic innego by nie mógł (ziomek cały wydziarany, prowadzi swoje studio tatuażu, piercing itp, ale mega dobry człowiek - dla każdego), zamknięto go w psychiatryku wbrew jego woli

kurwisko zepsuło mu opinię niejednokrotnie, tym razem naprawdę skutecznie - widzieli to wszyscy sąsiedzi

panowie - prośba ode mnie, choćbyście nie wiadomo jak kochali, nie dajcie się kurwa krzywdzić nikomu
Ogólem baby to chuje... :jjsmile:
 
wkurwia mnie to, że bycie facetem w tym kraju (czy świecie raczej) jest coraz trudniejsze, to tak jakby zacząć grę na kompie na pozomie FUCKIN DIFFICULT

chwilę temu wróciłem z odwiedzin w psychiatryku, mojego dobrego kolegę wsadziła tam jego kobieta (hatfu łajzo, jeśli kiedykolwiek na to trafisz); jebane pazerne kurwisko jest mega manipulantką, doprowadziła do tego, że gość leczy się psychiatrycznie 4 lata, tym razem - gdy zakomunikował jej by chciał, żeby choć trochę zwracała na niego uwagę, zaczęła się mocniejsza wymiana zdań, kolega wyszedł z domu by się uspokoić - jak wrócił, w domu czekała na niego jego baba, jej przyjaciółka oraz policja, której tamta nawciskała bubli jak np to, ze jest najebany i grozi ludziom (podczas gdy od 10 lat jest abstynentem), potem przyjechala karetka i ratownik - sadysta po prostu spuscil mu wpierdol za wygląd, bo za nic innego by nie mógł (ziomek cały wydziarany, prowadzi swoje studio tatuażu, piercing itp, ale mega dobry człowiek - dla każdego), zamknięto go w psychiatryku wbrew jego woli

kurwisko zepsuło mu opinię niejednokrotnie, tym razem naprawdę skutecznie - widzieli to wszyscy sąsiedzi

panowie - prośba ode mnie, choćbyście nie wiadomo jak kochali, nie dajcie się kurwa krzywdzić nikomu
Mordo, ale to konieczne jest rozstanie i jeszcze pomoc dobrego prawnika, żeby sobie krwi typ nie napsuł, poza tym co już zmarnował. Takie baby to są później w serialach o pojebach na Netflixie pokazywane... :eddieconspiracy:

Jak nie spierdoli to ona go zajebie, albo psychicznie albo potem fizycznie jakoś. Co to kurwa za "związek"?

Gdzie z takim babskiem żyć, dajcie spokój.
 
Szpitale potrafią człowieka wkurwić

Każą czekać, potem maszyna do rezonansu się spierdoliła, potem cały personel pojechał sobie na weekend i zostały pielęgniarki co nic nie mogą
 
Że napisałem w opór długi post na temat ostatnich kilku rzeczy, a potem uznałem, że.... jebać to i nie będę Wam nic pisał, bo zaraz się znajdzie jakiś szyderca chipsożerca który będzie śmieszkować i wtedy się dopiero wkurwię xD


Chłopaki nigdy by tak nie zrobili. Co najwyżej by Cię wyjasnili
 

No kurwa, to już jasne co syn Sorosa robił w Polsce. WP i reszta to już kompletna propaganda.

Czas na jakieś nowe media w Polsce.
Tylko internety - nowy kanał Stanowskiego, kanał Sportowy, indywidualni youtuberzy specjalizujący się w konkretnych branżach... Joe Rogan etc.
 
Tylko internety - nowy kanał Stanowskiego, kanał Sportowy, indywidualni youtuberzy specjalizujący się w konkretnych branżach... Joe Rogan etc.
A jak jest z blogami itp - są również kasowane, jeśli istnieją na serwerach typu wordpress i podobnych? Bo yt zaczął mocniej się przyglądać i nie jest pewne, czy nie zaczną cenzury...
 
"Nie chce mi się wstawiać napisu do tego filmu...

ukrainiec nawołuje do buntu przeciwko Polakom...powtórka z historii?
Mówi, żeby Ukraińcy pracujący w Polsce nie poszli do pracy i pokazali Polakom, gdzie ich miejsce. Reszty możecie sami się domyślić. Tacy bojowi, a przed Rosjanami spierdalają po całym świecie."

 
"Nie chce mi się wstawiać napisu do tego filmu...

ukrainiec nawołuje do buntu przeciwko Polakom...powtórka z historii?
Mówi, żeby Ukraińcy pracujący w Polsce nie poszli do pracy i pokazali Polakom, gdzie ich miejsce. Reszty możecie sami się domyślić. Tacy bojowi, a przed Rosjanami spierdalają po całym świecie."


Niech się buntują :suchykarol:
 
Wojna za rogiem, zero sprzętu wojskowego, budżet w dupie, gospodarka ledwo zipie, a Adrian Dudaczenko pierdoli że teraz czas na olimpiadę - i to my, za nasze, w Polsce będziemy ją organizować.

Ma szczęście, że może pierdolić kocopoły.
 
"Nie chce mi się wstawiać napisu do tego filmu...

ukrainiec nawołuje do buntu przeciwko Polakom...powtórka z historii?
Mówi, żeby Ukraińcy pracujący w Polsce nie poszli do pracy i pokazali Polakom, gdzie ich miejsce. Reszty możecie sami się domyślić. Tacy bojowi, a przed Rosjanami spierdalają po całym świecie."


W Polsce mamy setki tysięcy Ukraińców w wieku poborowym, którzy nie chcą walczyć za Ukrainę. Zatem, jaka pewność, że w przypadku agresji Rosji na Polskę, nie staną po stronie Ruskich, nie staną się dywersantami? Jakby nie patrzeć, prawie półmilionowa armia obcych stacjonująca w naszym kraju.

 
W Polsce mamy setki tysięcy Ukraińców w wieku poborowym, którzy nie chcą walczyć za Ukrainę. Zatem, jaka pewność, że w przypadku agresji Rosji na Polskę, nie staną po stronie Ruskich, nie staną się dywersantami? Jakby nie patrzeć, prawie półmilionowa armia obcych stacjonująca w naszym kraju.

Polacy niezłego konia trojańskiego wpuścili do kraju, jeszcze na każdym kroku włażąc im w dupę. To teraz się banderowskie kacapy odwdzięczą
 
W Polsce mamy setki tysięcy Ukraińców w wieku poborowym, którzy nie chcą walczyć za Ukrainę. Zatem, jaka pewność, że w przypadku agresji Rosji na Polskę, nie staną po stronie Ruskich, nie staną się dywersantami? Jakby nie patrzeć, prawie półmilionowa armia obcych stacjonująca w naszym kraju.

Szkodniki pokroju halibuta mają inne zdanie :korwinlaugh:
 
W Polsce mamy setki tysięcy Ukraińców w wieku poborowym, którzy nie chcą walczyć za Ukrainę. Zatem, jaka pewność, że w przypadku agresji Rosji na Polskę, nie staną po stronie Ruskich, nie staną się dywersantami? Jakby nie patrzeć, prawie półmilionowa armia obcych stacjonująca w naszym kraju.

Ja mam, wręcz, pewność, że stanęliby po stronie ruskich :fjedzia:
 
Back
Top