Co mnie wku*wia

Nie powiedziałem że tak nie było zawsze.
Dla mnie to głupie wydawanie pieniędzy, mam wszystkie dokumenty, akt urodzenia, bsn itd.

Szukałem w necie i pytałem znajomych, tylko ambasada w hadze.


Denerwuje mnie to bo córka polka nie może tak po prostu pojechać do polski, a przecież jesteśmy w jebanej uni, równie dobrze mogłym z afryki jechać, potrzebuje tyle samo dokumentów, to po chuj ta unia?
Bedziemy robic tymczasowy bo taniej ale i tak drugi będziemy robić w Polsce bo będziemy wyrabiać jej numer pesel, i taki paszport chcemy, dwa paszporty w przeciągu dwóch miesięcy, super bo mam za dużo pieniędzy i za dłużo wolnego czasu. To mnie wkurwia, nic nie poradzę. :fjedzia:
Miej wyjebane. Moja też nie ma paszportu a jeżdżę normalnie
 
Jebana unia europejska
Nie moge z córką pojechać do polski bo nie ma paszportu, musze zapierdalać przez prawie całą holandie do polskiej ambasady. Na chuj ta unia?
Było siedzieć na dupie w Polszcze i klepać biedę a nie teraz wydziwiać,
powiadasz, że Unia Ci się nie podoba Towarzyszu? A może to Towarzysz przestanie niedługo się Unii podobać.

:roberteyeblinking:
 
Wkurwia mnie okropnie to, że mam w czwartek być kładziony na oddział chirurgii ortopedycznej, a doleczam przeziębienie. Do tego kurewsko się boję całego tego pobytu w szpitalu i operacji, nigdy nie byłem krojony/hospitalizowany.
Co za operacja?
 
Jak mnie wkurwia ta pogoda, ja pierdolę! 2 ładne dni w marcu a tak to zimno, deszcz i teraz kurwa mróz, śnieg i zawierucha. Greta Thunberg chuj ci w dziąsło ::jondance::
Było ban.

Wczoraj pisałem że Gretę popierdoliło i pod koniec marca na minusie i waliło śniegiem.

Czyżbyś foliarzu nie wierzył w global warming case? :korwinlaugh:
 
Jak mnie wkurwia ta pogoda, ja pierdolę! 2 ładne dni w marcu a tak to zimno, deszcz i teraz kurwa mróz, śnieg i zawierucha. Greta Thunberg chuj ci w dziąsło ::jondance::

A nic kurwa nie mów. W czwartek wyjeżdżam na urlop kilkudniowy, a kurwa zapowiadają takie deszcze. Cały ostatni tydzień było zajebiście, a rano -3.
 
wypuścili mnie wczoraj ze szpitala po operacji kolana ;d

wkurwia mnie jebany nfz, naburmuszone pielęgniarki w międzyleskim szpitalu specjalistycznym (niektóre), dezinformacja w szpitalu, chujowe warunki, dziady co leżały ze mną na sali

ja pierdole
 
wypuścili mnie wczoraj ze szpitala po operacji kolana ;d

wkurwia mnie jebany nfz, naburmuszone pielęgniarki w międzyleskim szpitalu specjalistycznym (niektóre), dezinformacja w szpitalu, chujowe warunki, dziady co leżały ze mną na sali

ja pierdole
Na urologii mają spoko pielęgniarki
1680693197124.png
 
Back
Top