Co mnie wku*wia

To jak ludzie narzekają. Kompletnie bez powodu. W firmie w której pracuje każdy narzeka na każdego i na wszystko. Jako, że stoję zawsze z boku tako wszyscy mi zawsze nadają na innych. Zwykle to są jakieś wydumane problemy. I taka dziecinada w tym nadawaniu: system trójkowy. Wiecie: są trzy osoby. Gdy jedna wyjdzie to dwie które zostały będą pierdolić na nieobecnego. Gdy ten wróci i wyjdzie inny- to jak dobre ziomy będzie z swoim "wrogiem" nadawał na tego który wyszedł. I tak w każdej możliwej kombinacji. Każdy, kurwa, ponad każdym. Pracują ludzie na godziny, nie na akord, więc jaki jest problem w tym, że ty wykonasz jakaś robotę, a nie ktoś inny? Co ci da, że będziesz cały czas pierdolił, że to i to mogłoby być inaczej? Jak ci zależy to idź kurwa powiedz to prezesowi.
 
DDAC2ED3-251A-49AD-9B62-040A2BBE4EF5.jpeg

Co to ma być?
 
Wiecie: są trzy osoby. Gdy jedna wyjdzie to dwie które zostały będą pierdolić na nieobecnego. Gdy ten wróci i wyjdzie inny- to jak dobre ziomy będzie z swoim "wrogiem" nadawał na tego który wyszedł. I tak w każdej możliwej kombinacji. Każdy, kurwa, ponad każdym. Pracują ludzie na godziny, nie na akord, więc jaki jest problem w tym, że ty wykonasz jakaś robotę, a nie ktoś inny? Co ci da, że będziesz cały czas pierdolił, że to i to mogłoby być inaczej? Jak ci zależy to idź kurwa powiedz to prezesowi.
 
Mój kuzyn pisze mi żebym obczaił tego Potockiego, że wydaje dowody bez numeru peselu na dowodzie itd i że zajebiście ogólnie.
Mówię że słyszałem o nim i to jakiś odklejeniec, podałem przykłady odklejenia.
On mówi że no co ty, i dodaje że Niemcy i Wielka Brytania zapłacili mu reparacje za wojne i on chce się z każdym polakiem podzielić tylko narazie nie może użyć tych pieniędzy przez rząd, i on musi zostać prezydentem.
Skończyliśmy rozmowę w atmosferze focha z jego strony.
Kurwa czemu ludzie wierzą w takie brednie i czemu ON? Uwielbiam tego człowieka ale on ostatnio gdzieś odpływa.
KURWA CZEMU
 
Mój kuzyn pisze mi żebym obczaił tego Potockiego, że wydaje dowody bez numeru peselu na dowodzie itd i że zajebiście ogólnie.
Mówię że słyszałem o nim i to jakiś odklejeniec, podałem przykłady odklejenia.
On mówi że no co ty, i dodaje że Niemcy i Wielka Brytania zapłacili mu reparacje za wojne i on chce się z każdym polakiem podzielić tylko narazie nie może użyć tych pieniędzy przez rząd, i on musi zostać prezydentem.
Skończyliśmy rozmowę w atmosferze focha z jego strony.
Kurwa czemu ludzie wierzą w takie brednie i czemu ON? Uwielbiam tego człowieka ale on ostatnio gdzieś odpływa.
KURWA CZEMU
Rozumiem jak najbardziej, też mam takiego ananasa ale ja się pogodziłem z tym, że niezły z niego
pitcher...
Mimo, że go lubię dalej.
 
Jebana unia europejska
Nie moge z córką pojechać do polski bo nie ma paszportu, musze zapierdalać przez prawie całą holandie do polskiej ambasady. Na chuj ta unia?
Ale tak było zawsze i akurat w kwestii dzieci Schengen chyba nie za bardzo cokolwiek zmieniło - paszport jest wymagany, a alternatywą może być tylko dowód dla małoletniego
 
Jebana unia europejska
Nie moge z córką pojechać do polski bo nie ma paszportu, musze zapierdalać przez prawie całą holandie do polskiej ambasady. Na chuj ta unia?
I jeszcze jedna rzecz - nie masz gdzieś bliżej konsulatu? Tam chyba też da się załatwić paszport
 
Ale tak było zawsze i akurat w kwestii dzieci Schengen chyba nie za bardzo cokolwiek zmieniło - paszport jest wymagany, a alternatywą może być tylko dowód dla małoletniego
Nie powiedziałem że tak nie było zawsze.
Dla mnie to głupie wydawanie pieniędzy, mam wszystkie dokumenty, akt urodzenia, bsn itd.
I jeszcze jedna rzecz - nie masz gdzieś bliżej konsulatu? Tam chyba też da się załatwić paszport
Szukałem w necie i pytałem znajomych, tylko ambasada w hadze.


Denerwuje mnie to bo córka polka nie może tak po prostu pojechać do polski, a przecież jesteśmy w jebanej uni, równie dobrze mogłym z afryki jechać, potrzebuje tyle samo dokumentów, to po chuj ta unia?
Bedziemy robic tymczasowy bo taniej ale i tak drugi będziemy robić w Polsce bo będziemy wyrabiać jej numer pesel, i taki paszport chcemy, dwa paszporty w przeciągu dwóch miesięcy, super bo mam za dużo pieniędzy i za dłużo wolnego czasu. To mnie wkurwia, nic nie poradzę. :fjedzia:
 
Nie powiedziałem że tak nie było zawsze.
Dla mnie to głupie wydawanie pieniędzy, mam wszystkie dokumenty, akt urodzenia, bsn itd.

Szukałem w necie i pytałem znajomych, tylko ambasada w hadze.


Denerwuje mnie to bo córka polka nie może tak po prostu pojechać do polski, a przecież jesteśmy w jebanej uni, równie dobrze mogłym z afryki jechać, potrzebuje tyle samo dokumentów, to po chuj ta unia?
Bedziemy robic tymczasowy bo taniej ale i tak drugi będziemy robić w Polsce bo będziemy wyrabiać jej numer pesel, i taki paszport chcemy, dwa paszporty w przeciągu dwóch miesięcy, super bo mam za dużo pieniędzy i za dłużo wolnego czasu. To mnie wkurwia, nic nie poradzę. :fjedzia:
Dziadowska biurokracja panie kolego. Powodzenia życzę i z fartem!
 
Kurwa! Co za pojebane czasy nastaly!? Co sie stalo z honorem ludzi... Lewactwo na kazdym kroku, ludzie w robotach tylko patrza zeby kogos podpierdolic, beda Cie zagadywac co sadzisz o tym o tamtym...a za chwile beda Cie sprzedawac do tej osoby, ktorej dupe przed chwila obrabialy niemilosiernie... Beda kozaczyc w grupie, tak to nikt kurwa w weekend nie pracuje... przychodzisz w poniedzialek i okazuje sie ze jedyny nie byles. Zebranie z zarzadem firmy i jak kazdy szczekal pomiedzy soba tak nagle wszyscy siedza cicho jak myszki.. odzywasz sie i to Ciebie stawia w zlym swietle, jestes niewygodny, bo jako jedyny sie odzywasz. Co jest grane!?
Jak mnie to wkurwia....
 
Kurwa! Co za pojebane czasy nastaly!? Co sie stalo z honorem ludzi... Lewactwo na kazdym kroku, ludzie w robotach tylko patrza zeby kogos podpierdolic, beda Cie zagadywac co sadzisz o tym o tamtym...a za chwile beda Cie sprzedawac do tej osoby, ktorej dupe przed chwila obrabialy niemilosiernie... Beda kozaczyc w grupie, tak to nikt kurwa w weekend nie pracuje... przychodzisz w poniedzialek i okazuje sie ze jedyny nie byles. Zebranie z zarzadem firmy i jak kazdy szczekal pomiedzy soba tak nagle wszyscy siedza cicho jak myszki.. odzywasz sie i to Ciebie stawia w zlym swietle, jestes niewygodny, bo jako jedyny sie odzywasz. Co jest grane!?
Jak mnie to wkurwia....
Dostałeś etat w gułagu?
 
Back
Top