Co mnie wku*wia

Oczywiście jeżeli policjanci go pobili i w skutek tego gość zmarł (bo na razie nic nie wiadomo, ale niektórzy internetowi napinacze już wyrok wydali)
Ale czego ty oczekujesz ? Że policja wyda oświadczenie "Był agresywny, wyłapal wpierdol. Trochę za mocno i umarł" ? Po śmierci Przemka Czaji wydali oświadczenie, że o słup zawadził...
 
tak i raczej niiewazne jest to, ze wyrzucilem paczke po fajkach z workkiem w srodku, bo oni nie sa ood wymierzania sprawiiedliwosci. nie mowie o wszystkich, bo mialem tez akcje jak strzelalismy ze srutowy zjarani na takiej drozce na odludziu obok torow i podchodzi jakis typ, od razu wiadomo, ze pies, ich da sie poznac na kilometr, pyta sie czy nie widzielismy tu kogos, bo trakcje chuje kradna, powiedzial, zebysmy schowali srutowe, pojechali i dobrze sie bawili. i to nie byl mlody nakoksowany bezmozg, tylko typ kolo 50 na styl szajby, mial wyjebane na lapanie malolatow
Taki prawdziwy glina z filmu. ;-) Trafiają się tacy czasami.
 
Ja nie zrozumiem nigdy ludzi którzy nawet jak za darmo dostają na mordę od psa to się sadzą - jeszcze nie widziałem, żeby to komuś w czymkolwiek pomogło.
 
Ale czego ty oczekujesz ? Że policja wyda oświadczenie "Był agresywny, wyłapal wpierdol. Trochę za mocno i umarł" ? Po śmierci Przemka Czaji wydali oświadczenie, że o słup zawadził...
Co? Czytasz ze zrozumieniem? Piszę jak powinno być, a nie jak zapewne będzie. Poluzuj dresy i nie spinaj się.
 
W żadnym miejscu nikogo nie bronię.


typ mógł odpierdalać na jakimś krysztale i się rzucać jak dzika świnia a złamać nos czy ślad po podduszeniu to nie trudno zrobić.
za napaść na funkcjonariusza są odpowiednie kary a i wpierdol nie powinien nikogo dziwić
Dostał wpierdol - co nikogo nie powinno dziwić,
Albo po prostu pech - nie wiesz w jakiej kondycji zdrowotnej jest gość którego ci przywieźli
 
@dobryskun i gdzie tu jest bronienie? po prostu mnie pewne rzeczy nie dziwią, podobnie jak nie ściągniesz skóry z chuja to jest szansa na to, że oblejesz se nogawkę i tez nikogo nie powinno to dziwić...
 
Bardzo dobrze że prostestują i rzucają kamieniami - na pewno to wskrzesi typa a i pewnie pozwoli wyjaśnić co tam się wydarzyło w konsekwencji sprawcy poniosą konsekwencje.
 
Co? Czytasz ze zrozumieniem? Piszę jak powinno być, a nie jak zapewne będzie. Poluzuj dresy i nie spinaj się.
U mnie luźno, chociaż w dresach od 10 lat nie chodzę :beer:
Po prostu napisałeś jakby nic nie było wiadome. A fakty są takie, że zabrali go na komendę, tam umarł, karetkę wezwali kilka godzin po rzekomym "zesłabnięciu", do tego nos sam się nie złamał.
 
U mnie luźno, chociaż w dresach od 10 lat nie chodzę :beer:
Po prostu napisałeś jakby nic nie było wiadome. A fakty są takie, że zabrali go na komendę, tam umarł, karetkę wezwali kilka godzin po rzekomym "zesłabnięciu", do tego nos sam się nie złamał.
Ale ja pisałem tylko, że jeśli sekcja wykaże, że przed śmiercią został pobity, to policjanci powinni ponieść surowe konsekwencję. Tylko tyle. Bez sekcji bym tak nie szalał z oskarżeniami. I również bez spiny :beer:
 
Bardzo dobrze że prostestują i rzucają kamieniami - na pewno to wskrzesi typa a i pewnie pozwoli wyjaśnić co tam się wydarzyło w konsekwencji sprawcy poniosą konsekwencje.
Protestuja bo chca zeby sprawa stala sie medialna przez co beda naciski zeby ja wyjasnic.
Gdyby wszyscy mieli takie podejscie jak ty - dawali sie kurwom pomiatac i nie dziwili sie ze spuszczaja wpierdol - to te skurwysyny mogly by wszystko.
 
Wracają do karlic: nie zwróciliście uwagi na najważniejszy aspekt wypowiedzi @MMAkłowicz = szykuje się kawalerskie! Nie będziemy się Romkowi na jego kawalerskie wpierdalać bo koledzy by nie ogarnęli takiej ciżby troli internetowych ale możemy mu urządzić nasze Kawalerskie Premium z karlicami, pieczonym Bozinem, @duubertowa na rurze i Jurasem w roli wodzireja.

PS Romek kiedy ślub?
 
fakty są takie, że zabrali go na komendę, tam umarł, karetkę wezwali kilka godzin po rzekomym "zesłabnięciu", do tego nos sam się nie złamał.
To jak wytłumaczysz to, że pogotowie go jeszcze reanimowało? Trupa by reanimowali?
Protestuja bo chca zeby sprawa stala sie medialna przez co beda naciski zeby ja wyjasnic.
Wolę aby jednak opinia była obiektywna a nie pod wpływem nacisków którejkolwiek ze stron. To jest broń obusieczna, bo dzisiaj naciski będą w sprawie tego gościa, jutro pod wpływem nacisków twojego kolegę zamkną za byle pierdołę.

Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że nawet jeśli wyniki sekcji i opinia biegłego wykazałyby, że np. wpierdol nie miał wpływu na funkcje życiowe a zmarł np przez zatrzymanie akcji serca bo się gównem odurzył to i tak nikt tego nie przyjmie do wiadomości.
 
Wracają do karlic: nie zwróciliście uwagi na najważniejszy aspekt wypowiedzi @MMAkłowicz = szykuje się kawalerskie! Nie będziemy się Romkowi na jego kawalerskie wpierdalać bo koledzy by nie ogarnęli takiej ciżby troki internetowych ale możemy mu urządzić nasze Kawalerskie Premium z karlicami, pieczonym Bozinem, @duubertowa na rurze i Jurasem w roli wodzireja.

PS Romek kiedy ślub?
Na zlocie powiem co i jak :D
 
Pozostałe posty rozśmieszyły, dodały otuchy, ale tak swojsko, bo przecież to nie forum samotnych matek, ale Twój jest inny.
Co to znaczy inny? Trzeźwy?
Nie zrozumiałeś, że nie ma problemu, żebym nie gadał z kimś, szczególnie podczas meczu, gdzie jednak się ogląda spotkanie. Ostatni raz tak jak pisałem widziałem go 1,5roku wcześniej i zamieniliśmy może z dwa zdania pod dziekanatem podczas stania prawie 2h w kolejce. Nie ja chciałem się zobaczyć, bo mam to gdzieś.
Też nie widzę w tym problemu, tylko nawiasem mówiąc jaki jest sens spotykać z ziomkiem sprzed lata i siedzieć koło siebie 2 godziny w ciszy? Zwracam uwagę tylko na inny 'problem'. Tak trywialna sytuacja siadła Ci na psychę, a głównej przyczyny szukasz od razu w sobie. Pierwszy argument jaki Ci przyszedł do głowy to ten, że jego dziewczyna mogła stwierdzić po Twojej focie, że z takim troglodytą to ona nie usiądzie? Kaman...
 
wpierdol nie miał wpływu na funkcje życiowe a zmarł np przez zatrzymanie akcji serca bo się gównem odurzył to i tak nikt tego nie przyjmie do wiadomości.
Zle przeszkolili, zamiast robic masaz serca to te tepe kurwy robily masaz krtani, nosa i oczodolow.

Najsmutniejsze jest to ze nawet jesli sekcja wykaze ze zginal od wpierdolu to beda takie kurwy sluzbisci wannabee policjanci jak ty i beda pisac ze sie nalezalo.
 
Back
Top