Co mnie wku*wia

CRIPLEFIGHT!!
tumblr_lwqafrqASi1r4gei2o5_400.gif
tumblr_lwqafrqASi1r4gei2o6_400.gif
 
No co ty, myślisz że karlice tak szybko znajdziemy? Trzeba działać:DC:
Jeździłem z jedną kiedyś tramwajem w drodze do pracy. Nawet miała coś w sobie. Oprócz dużych cycków jak karlą posturę. Uśmiechała się nawet do mnie. Byłem młodym ignorantem, a trzeba było nawiązywać kontakty i zdobywać doświadczenie :lizoremotmaly2:
 
Najważniejsza będzie karlica, a z tobą zobaczymy.
Właśnie, za Wiewiórem panny sznurem, jak mawia przysłowie.
Za daleko, mama mi nie pozwoli :(
Spokojnie, ja już z tą hołotą raz przechodziłem obok klubu zacnej treści pokazującego i padł tekst: "nie dzięki, my mamy zasady".
Tylko jeden się rzucił na paskudną Ukrainkę (chyba długo jej szukał).

Z naszej strony nic Ci nie grozi, my w Krakowie pełna kulturka, a nie to co w Warszawie same buhaje rozpłodowe.
 
Piękne kobiety.
Ale jakie głupie. Podstawa utrzymania tego gatunku homo sapiensów ukrainusów to wysokie zarobki w całości przeznaczane na fanaberie i męska ciężka ręka, regularnie łajająca przypadkowo wybrane części ciała ów osobnika.

Natalia to była paskudna jak zeszłoroczny bób.
 
Maćku ja Madzie przestrzegłem przed Krakowem już. Nie da się nabrać! ;)
Ty dziadu, Ty dywersancie, Ty absztyfikancie ukryty :joe::joe::joe::joe::joe::smileyyy:
A tak w ogóle, skoro już ten wątek się nazywa jak nazywa to ...
@Wewiur ! DLACZEGO CHOREJ MATCE HERBATY NIE ZROBISZ ?!
Nie ma kawalerskiego !
Bo ja przeżywam gimnazjalny bunt.

@Orest my się do tej Natalii nie dogadamy. Dla mnie była brzydka jak noc. Fuj Tęcza
 
Jeździłem z jedną kiedyś tramwajem w drodze do pracy. Nawet miała coś w sobie. Oprócz dużych cycków jak karlą posturę. Uśmiechała się nawet do mnie. Byłem młodym ignorantem, a trzeba było nawiązywać kontakty i zdobywać doświadczenie :lizoremotmaly2:
Moją sąsiadkę odprowadził kiedyś karzeł,ciekawe czy zabrał ze sobą lembas na taką długą podróż.
 
Back
Top