Co mnie wku*wia

Kurwa, kumpela z Tych rok temu miala operacje guza na mozgu. Znana sprawa bo wybudzona byla w trakcie operacji. Teraz chemie, dalej walczy o zycie. I kurwa nie znam bardziej pelnej radosci osoby niz ona. Wiec nie pierdol Michi
 
Wkurw nr1: Wstaje człowiek nieco wcześniej rano, żeby się ogarnąć i uwolnić orke. Oczywiście w domu się nie chce i w samym środku drogi do pracy nagle zaczyna cisnac.

Wkurw nr2: Praca w korpo od 6.
 
Kolejną laskę do pracy przyjęli. Niby firma budowlana w siedząc w biurze czuję się czasami jak na wyprzedaży staników albo prezentacji nowej linii kosmetyków. Kurwa, jak im się zaczną okresy synchronizować to chyba zażądam dodatku za pracę w uciążliwych warunkach.
 
Że kurwa przysłali mi zepsutego pada (nie działa LB/L1), po całym zjebanym dniu. Do tego czekałem na tego pada miesiąc.
 
Że dzisiaj jest dzisiaj. Kurwa od nie pamiętam kiedy nie miałem tak zjebanego dnia. I nawet nie mogę się wyżyć i w coś/komuś przypierdolic, bo ból pleców skutecznie to uniemożliwia.



Dexak-SL w aptece bez recepty. Spróbuj a jak nic nie da to do lekarza po lek rozluźniający mięśnie szkieletowe
 
Narazie powpierdzielałem Opokany jakieś i jak siedzę to nie boli, co jest już sukcesem w stosunku do wczoraj. Ale o treningu mowy nie ma..
 
Narazie powpierdzielałem Opokany jakieś i jak siedzę to nie boli, co jest już sukcesem w stosunku do wczoraj. Ale o treningu mowy nie ma..
No ja radzę iść do neurologa bo ja dopiero jakieś 10 lat po rozpoczęciu problemów dowiedziałem się że kłopot jest poważny.
 
Back
Top