Co mnie wku*wia

Wkurwia mnie, że chciałbym obejrzeć prawie wszystkie filmy które powstały, i że jest to niemożliwe. Jak chociaż 50 tys obejrze przez całe życie, to będzie dobrze. A realnie - 30 tys.
 
Zły jestem bo z kolegą z forum nie mogłem się na dzisiaj na piwko do Pinty umówić. Czuję się jak warszawiak :boystop:
 
Że nakurwiają mnie plecy praktycznie bez powodu i to bolą znowu mocno, że ciężko się poruszać, a od jutra chciałem wystartować na pełnej **** z treningami w klubie..
 
@Masu spokojnie, z uwagi na pogodę jaka wczoraj była w Krakowie, zostałem na mieszkaniu delektować się domową nalewką ;))
 
Że nakurwiają mnie plecy praktycznie bez powodu i to bolą znowu mocno, że ciężko się poruszać, a od jutra chciałem wystartować na pełnej **** z treningami w klubie..
mozliwe, ze to przez pogode bo ja tez czuje plecy (jak sie w przeszlosci mialo jakies problemy z kregoslupem to tak bywa)
 
I od razu dodam, że wkurwiają mnie reklamy platformy. Nie dość, że cały Białystok zajebany nowoczesną i Truskolaskim, to teraz jak nie mam adblocka na laptopie w domu, to na każdym portalu morda Kopaczowej albo inny post/reklama o platformie, to samo na fb. Propozycja polajkowania ich lub nowoczesnej.
 
I od razu dodam, że wkurwiają mnie reklamy platformy. Nie dość, że cały Białystok zajebany nowoczesną i Truskolaskim, to teraz jak nie mam adblocka na laptopie w domu, to na każdym portalu morda Kopaczowej albo inny post/reklama o platformie, to samo na fb. Propozycja polajkowania ich lub nowoczesnej.

To jest tzw żebractwo na masową skalę. Pamiętaj - wspomagając żebraków pogłębiasz ich życiową patologie!
 
U mnie w mieście wisi taki typ który obok zdjęcia i nazwiska na plakacie ma tylko kciuk w górę i napis "gwarancja schetyny".
Ciekawe czy ma też znak jakości QAFP :p
 
@michi972 ale ty masz poryty łeb. Ciesz się życiem człowieku. Ludzie mają gorsze problemy niż Twoje wstawanie rano do szkoły i żyją z uśmiechem na twarzy.
 
Ja to się zastanawiam , po co w ogóle się budzić.Ja to mógłbym zasnąć i nigdy się nie obudzić

Ty to chyba nawet po koksie mualbys mysli samobojcze.


Poza tym udajesz dola jako troll a w rzeczywistosci jestes bogatym prezesem majacy harem Ukrainek do bzykania.
 
@michi972 znajdź sobie gdzieś w necie taką grupę małolatów odmieńców co się tylko użalają nad sobą. Same pozytywy. Będziesz miał się komu wyżalić jakie to Ty nie masz przejebane, a dwa poznasz nowych ludzi. Możesz też ich poszukać w szkole. Podpowiem Ci trochę. Charakteryzują się tym, że na przerwach siedzią zawsze sami i mają oplute plecy.
 
@michi972 znajdź sobie gdzieś w necie taką grupę małolatów odmieńców co się tylko użalają nad sobą. Same pozytywy. Będziesz miał się komu wyżalić jakie to Ty nie masz przejebane, a dwa poznasz nowych ludzi. Możesz też ich poszukać w szkole. Podpowiem Ci trochę. Charakteryzują się tym, że na przerwach siedzią zawsze sami i mają oplute plecy.

No no no odmieniec , jak tak dalej pójdzie to zostanę wiedźminem :D
 
Back
Top