Co mnie wku*wia

To wkurwie was jeszcze bardziej. Nie wystarczy, że zdacie egzamin przed końcem roku. Musicie odebrac dokument do końca grudnia żeby sie nie załapać na nowe zasady.
@DamiannN przejebane, ja na C jeździłem mniej niż 30 minut, mimo że przepisowo jest 45+
Ja dziś odebrałem prawko
 
że zgubiłem telefon :cry:

Jest nadzieja - raz o 6 rano jakiś żul daje nam telefon do sprzedania - nie pamietam jaki, cena wtedy byla zza uzywany okolo 2 tys zl. Kupilismy go za 15 zl, ale ze bylismy pijani, to postanowilismy byc uczciwi(to bylo przy ogrodkach, wiedzielismy ze 5 min wczesniej zul komus pijanemu zajebal) i zadzwonilismy do kontaktow w telefonie. Wlasciciel jeszcze byl najebany w barze i nie wiedzial ze nie ma telefonu. Miał szczescie, na trzeźwo nie wiem czy taka moralność by mnie wziela.
 
Jest nadzieja - raz o 6 rano jakiś żul daje nam telefon do sprzedania - nie pamietam jaki, cena wtedy byla zza uzywany okolo 2 tys zl. Kupilismy go za 15 zl, ale ze bylismy pijani, to postanowilismy byc uczciwi(to bylo przy ogrodkach, wiedzielismy ze 5 min wczesniej zul komus pijanemu zajebal) i zadzwonilismy do kontaktow w telefonie. Wlasciciel jeszcze byl najebany w barze i nie wiedzial ze nie ma telefonu. Miał szczescie, na trzeźwo nie wiem czy taka moralność by mnie wziela.
oby Halibucie, telefon wart jest ze 100 zł , najbardziej mi żal kontaktów ;/
 
zarejestrowana to znaczy że z salonu ? umowa ?
no, ze jest na Twoje nazwisko, gdzies je podales, mogles przez neta, nie musi byc z salonu i umowa. Po prostu do tego numeru jest przypisane jakos Twoje nazwisko, nie jest to karta tzw anonimowa. Zebys mogl udowodnic, ze ten numer faktycznie jest Twoj, robi sie tak na wypadek wlasnie zgubienia telefonu, jak zalezy komu na numerze. Ja tak zrobilem i sie przydalo bo zgubilem telefon juz 2 razy i nie bylo problemu z dostaniem tzw duplikatu karty z tym samym numerem.
 
no, ze jest na Twoje nazwisko, gdzies je podales, mogles przez neta, nie musi byc z salonu i umowa. Po prostu do tego numeru jest przypisane jakos Twoje nazwisko, nie jest to karta tzw anonimowa. Zebys mogl udowodnic, ze ten numer faktycznie jest Twoj, robi sie tak na wypadek wlasnie zgubienia telefonu, jak zalezy komu na numerze. Ja tak zrobilem i sie przydalo bo zgubilem telefon juz 2 razy i nie bylo problemu z dostaniem tzw duplikatu karty z tym samym numerem.
aaa już rozumiem, niestety nie zrobiłem tego. dzięki za wyjaśnienie będzie na przyszłość.
 
Zakochał się chłopak. Często tak jest gdy rezygnuje się z życia pełnego używek i seksu z kobietami: najpierw faza na KK, potem na chłopców.

Czy wystąpiłem jawnie przeciw Tobie z takimi słowami, że sam mnie nimi atakujesz?
 
Czy wystąpiłem jawnie przeciw Tobie z takimi słowami, że sam mnie nimi atakujesz?

Jezu, to był żarcik z tego, że lajkujesz Masu. Ło matko, przepraszam(szczerze) jeśli przesadziłem i uraziłem.
 
Last edited:
Jeszcze raz użyjesz mojego imienia zjebie a nie poprzestanę na wychowawczym plaskaczu.

Ok, zdedytowane, ale nie musisz tak się odnosić, wystarczyło powiedzieć, że tego sobie nie życzysz i tyle. A tak to musze Ci powiedzieć: pierdol się chory człowieku z największym bólem dupy.

Bo "Masu" mi sie strasznie nieprzyjemnie odmienia, "Andrzejowi" jest łatwiej. Ot, całe zamieszanie.
 
że sobie zmiażdzyłem palca serdecznego na siłce, bo kurwa nie zwróciłem uwagi, że wyciąg jest niezabezpieczony. Kolejny argument za tym, że dobrze robiłem ćwicząc jedynie wolnym ciężarem, ale musiało mi się zachcieć spompować triceps na wyciągu :( Nie zmienia to jednak faktu, że z ujebanym paluchem zrobiłem jeszcze brzuch, aby żona była zadowolona, hehe.
 
Last edited:
Że dzisiaj mnie kumpel składał na macie jak chciał :(
Lekcja pokory.

Edit: Z drugiej strony, równie dobrze mnie to cieszy, bo jest to zajebisty motywator, żeby się w poniedziałek odgryźć :D
 
Że dzisiaj mnie kumpel składał na macie jak chciał :(
Lekcja pokory.

Edit: Z drugiej strony, równie dobrze mnie to cieszy, bo jest to zajebisty motywator, żeby się w poniedziałek odgryźć :D

Nie oto chodzi w trenowaniu, żeby się odgryzać, wykorzystaj to, aby się nauczyć jak się bronić przed tym co wykonywał. :D #każdąporażkęobracamwsukces

@halibut zobaczymy na złocie czy będziesz taki cwany, bo straszny zwierzak się robię #masa (żarcik :*)
 
Nie oto chodzi w trenowaniu, żeby się odgryzać, wykorzystaj to, aby się nauczyć jak się bronić przed tym co wykonywał. :D #każdąporażkęobracamwsukces

@halibut zobaczymy na złocie czy będziesz taki cwany, bo straszny zwierzak się robię #masa (żarcik :*)
Odgryzanie się traktuję nie jako zemstę, a dążenie do bycia lepszym i tym samym postawienie mu większego oporu :)
Nie jestem napinaczem :)
 
Śmigaj na policję czym prędzej, bo pewnie paliwko będzie kradzione.
Juz zadzwonilem. Nowa tablica juz wisi. Nawet dalem cynk do ubezpieczalni w razie w. Najgorsze, ze nawet nie wiem kiedy i gdzie. Podejrzewam, ze na parkingu w pracy, ale monitoring nie dziala (a tam gdzie ja stalem to nawet nie siega zadna kamera) a ochroniarz (:crazy:) oczywiscie wpuszczal na teren fabryki tylko tych co mieli powod zeby wjezdzac...
 
Back
Top