By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

Może i tak, choć ploty krążyły że pośredniczył w handlu bronią.
W każdym razie synek na pewno z władzą prlowską się ładnie skumał i wały konkretne pokręcił na prywatyzacji. Bez grubej kasy na starcie to by nie wyszło.
Transport kontenerów i handel bronią, raczej nie wypada :roberteyeblinking:
czytalem nawet jakaś gowno-biografie kulczyka, to co nie mówić o Janku ale nie wywyższał się że pomaga, nie tak jak jego dzieci teraz. Też nie pamietam jakieś aferki z nim, było co?
 
Transport kontenerów i handel bronią, raczej nie wypada :roberteyeblinking:
czytalem nawet jakaś gowno-biografie kulczyka, to co nie mówić o Janku ale nie wywyższał się że pomaga, nie tak jak jego dzieci teraz. Też nie pamietam jakieś aferki z nim, było co?
Aferki? Same prawilne interesy
 
Podcast Żurnalisty, gość Kuba Midel. Odsłuchałem pół godzinny. Co ten facet zaczął mówić o Dubaju, że tam cholernie drogie mieszkania itp.
Mieszkanie w Złota44 jest często droższe od Burdż Chalifa, a mniejsze: w jakim polskim mieście kupicie mieszkania tego typu w tej cenie (kurs prawie 1 do 1 ze złotówką)?
https://dubai.dubizzle.com/en/property-for-sale/residential/apartment/?filters=(price%3C%3D600000)%20AND%20(neighborhoods.ids%3D87)
Kup w końcu bilet na wielką integrację, bo niedługo Ci ten Midel z lodówki wyskoczy :beczka:
I pamiętaj kup szkolenie za 3 koła żeby się dowiedzieć żeby wziąć od ojca milion i
Dźwignia Dźwignia Dźwignia!
 
Kup w końcu bilet na wielką integrację, bo niedługo Ci ten Midel z lodówki wyskoczy :beczka:
I pamiętaj kup szkolenie za 3 koła żeby się dowiedzieć żeby wziąć od ojca milion i
Dźwignia Dźwignia Dźwignia!
Tak Ci trener karate powtarzał? :śmiech:
 
Kup w końcu bilet na wielką integrację, bo niedługo Ci ten Midel z lodówki wyskoczy :beczka:
I pamiętaj kup szkolenie za 3 koła żeby się dowiedzieć żeby wziąć od ojca milion i
Dźwignia Dźwignia Dźwignia!
wygram dzisiaj te 500 mln w tym Eurocoś tam, zostanę królem fliperów wysuszając rynek fliperów w x mieście -to wtedy będę jeździł i męczył tych kołczy, tych Mideli, traderów, warszawskich inwestorów :korwinlaugh:
Za rok ma być Kiyosaki na wielkiej integracji to byłoby ciekawie popytać go o bankructwa...
 
Mój bank już oferuje lokatę na 5% :lizoremotmaly2:

Poczekamy jeszcze chwilę, jeszcze trochę urośnie i będzie można coś wrzucić.

Kilka darmowych tysiaczków rocznie drogą nie chodzi :fjedzia:
 
Mój bank już oferuje lokatę na 5% :lizoremotmaly2:

Poczekamy jeszcze chwilę, jeszcze trochę urośnie i będzie można coś wrzucić.

Kilka darmowych tysiaczków rocznie drogą nie chodzi :fjedzia:
Boją się odpływu kapitału w stronę obligacji. Inna sprawa, że interesujące jest zjawisko strachu w społeczeństwie przed obligacjami skarbowymi z jednoczesnym kiszeniem pieniędzy na lokatach albo co gorsza w "skarpecie".
 
Boją się odpływu kapitału w stronę obligacji. Inna sprawa, że interesujące jest zjawisko strachu w społeczeństwie przed obligacjami skarbowymi z jednoczesnym kiszeniem pieniędzy na lokatach albo co gorsza w "skarpecie".
Norwegowie do wykupu obligacji nie dopłacą
 
Boją się odpływu kapitału w stronę obligacji. Inna sprawa, że interesujące jest zjawisko strachu w społeczeństwie przed obligacjami skarbowymi z jednoczesnym kiszeniem pieniędzy na lokatach albo co gorsza w "skarpecie".
Zobacz jak mały procent ludzi zna produkty typu IKE, IKZE gdzie można uniknąć podatku Belki.

Polacy historycznie Co widać ostatnimi czasy znacząco lubią byc dymani w dupe.
I dla zwiększenia poziomu absurdu i beki z ostatniego zdania.

cyk ospa xD
 
Mój bank już oferuje lokatę na 5% :lizoremotmaly2:

Poczekamy jeszcze chwilę, jeszcze trochę urośnie i będzie można coś wrzucić.

Kilka darmowych tysiaczków rocznie drogą nie chodzi :fjedzia:

To jeszcze tak do jesieni poczekaj :wink: Albo załóż konto w innym banku i przerzuć tam na oszczędnościowe jako "nowe środki" na ten czas oczekiwania na wyższe stopy. Teraz powinni dawać z 5% na okres dwóch miesięcy.

Zobacz jak mały procent ludzi zna produkty typu IKE, IKZE gdzie można uniknąć podatku Belki.

Polacy historycznie Co widać ostatnimi czasy znacząco lubią byc dymani w dupe.
I dla zwiększenia poziomu absurdu i beki z ostatniego zdania.

cyk ospa xD


Ta, można uniknąć podatku belki. Tylko co z tego jak teraz obligacje lecą do dołu i jak ktoś posiada IKE funduszowe to nie zarabia albo nawet traci.
 
Na IKE lepiej trzymać akcje/ETFy nie obligacje

Znaczna większość ludzi która ma IKE nie ma pojęcia o składzie swojego "portfela IKE" . Większość po prostu wkłada na IKE w danych towarzystwach/bankach, które w ich imieniu inwestują te pieniądze, aktualnie głownie je tracąc.
 
Znaczna większość ludzi która ma IKE nie ma pojęcia o składzie swojego "portfela IKE" . Większość po prostu wkłada na IKE w danych towarzystwach/bankach, które w ich imieniu inwestują te pieniądze, aktualnie głownie je tracąc.
Co tylko potwierdza to co mówiliśmy o brakach w edukacji finansowej. Inna sprawa, że w perspektywie wielu lat to nawet ci co wrzucają kasę w TFI też będą pewnie do przodu.
 
Znalazłem kolejnego asa, agenta specjalnego :muttley:
tak w kraju, gdzie masa zawodów wymaga skończonych studiów -warto bawić się w taki kołczing...
Ty to jednak masochista jesteś, że tych przygłupów szukasz/oglądasz
 
Ty to jednak masochista jesteś, że tych przygłupów szukasz/oglądasz
Odkrywam nowy świat, jeszcze z pół roku temu nie wiedziałem, że ten rynek kołczów w Polsce jest tak duży i też lubię śledzić patologię. Dlatego zainteresowałem się MMA :korwinlaugh:
 
też lubię śledzić patologię. Dlatego zainteresowałem się MMA
:aletoniedomnietak:
Wracając do tematu nie mogłem sobie przypomnieć jak ten przygłup się nazywa
comment_tKKClCfcTgg3otnQxo8Ip72fDisnsxcX.jpg

ale znalazlem "kołcz majk"
 
:aletoniedomnietak:
Wracając do tematu nie mogłem sobie przypomnieć jak ten przygłup się nazywa
comment_tKKClCfcTgg3otnQxo8Ip72fDisnsxcX.jpg

ale znalazlem "kołcz majk"
Nie no, przy nim to Midel i trader21 to królowie logiki.

Na fejsie koleżanka wstawiła zdjęcie z kołczem Majkiem -usunąłem ze znajomych :korwinlaugh:
Zastanawiam się skąd się bierze aż tak duża popularność tych kołczów od Kiyosakiego, Midelów aż po kołczów Majków: winny system oświaty albo śmiejemy się z moherowych beretów a sami często potrzebujemy własnego Rydzyka?
Nawet przejrzałem ceniki tych ludzi: szkolenie weekendowe za 4 tys. zł, jakieś zloty za kolejne tysiące z niemal relikwiami świeckich świętych -nie można tego zrzucić na jakieś shame pleasure typu oglądanie filmów Patryka Vegi czy Kawulskiego.
 
winny system oświaty albo śmiejemy się z moherowych beretów a sami często potrzebujemy własnego Rydzyka
Wydaje mi się, że jedno i drugie, ale bardziej to drugie. Ludzie widać mają potrzebę znalezienia sobie jakiegoś guru, czy innego wzoru do naśladowania, a życie "człowieka sukcesu" dobrze się sprzedaje.
 
Nie no, przy nim to Midel i trader21 to królowie logiki.

Na fejsie koleżanka wstawiła zdjęcie z kołczem Majkiem -usunąłem ze znajomych :korwinlaugh:
Zastanawiam się skąd się bierze aż tak duża popularność tych kołczów od Kiyosakiego, Midelów aż po kołczów Majków: winny system oświaty albo śmiejemy się z moherowych beretów a sami często potrzebujemy własnego Rydzyka?
Nawet przejrzałem ceniki tych ludzi: szkolenie weekendowe za 4 tys. zł, jakieś zloty za kolejne tysiące z niemal relikwiami świeckich świętych -nie można tego zrzucić na jakieś shame pleasure typu oglądanie filmów Patryka Vegi czy Kawulskiego.


Wydaje mi się, że jedno i drugie, ale bardziej to drugie. Ludzie widać mają potrzebę znalezienia sobie jakiegoś guru, czy innego wzoru do naśladowania, a życie "człowieka sukcesu" dobrze się sprzedaje.
To raczej wzorowanie się na robieniu ludzi w h*ja. Coś zadziałało w stanach to trzeba sprawdzić czy ludzie tez to łykną, jak widać łykają… niestety
 
Back
Top