@Marcin: gdzie to kupiles? To moje okolice!



Nie jestem fanem czarnych, ale to jest naprawde spoko. Sporobuj innych z tego browaru.
 
fortune mozna tez w tesco smialo kupic



pilem kilka roznych, jednak nie polecam ryzowej i takiej swiatecznej (korzenna chyba)
 
Nie wiedzialem ze taki maly browar jest dostepny gdzies poza WLKP



swoja droga Czarnkowski browar tez dobry
 
Def, ja bylem kiedys w Degustatorni na Grodzkiej w Gdansku, ale akurat to byl taki dzien ze polowy piw co chcialem, to nie bylo, wiec mam mieszane uczucia- atmosfera fajna, ale brak piwa ;) Wiem tez ze na starowce otworzylo sie pare mini browarow, wiec moze warto by je odwiedzic.



A ja z pubow polecam Polufke we Wrzeszczu na Wyspianskiej- duzo piw glownie z Ukrainy, ale mozna tez dostac gryczane i inne polskie ekeperymenty :)
 
Bon Apetit
img20130514205631.jpg


img20130511225837.jpg
 
co do mojego komenta wyzej apropo ryzowego i korzennego, to chodzilo nie o fortune, a o ksiazece. . .



z fortun pilem tylko miodowe i wisniowe
 
img0163lr.jpg




Zachęcony przychylnymi opiniami zakupiłem ulubione piwo Cohones! Rzeczywiście, nie zawiodłem się, dobrze schłodzone smakowało po prostu znakomicie. Lekki posmak miodu mnie urzekł, dobrze, że zamówiłem sobie od razu kilka sztuk :-). Dla porównania mam też Ciechana Miodowego, odczucia opiszę później ; ).
 
@Solaris



A gdzie chusteczki obok monitora? To nie jest biurko prawdziwego cohonesowca!



Mi się ostatnio smak całkiem popierdzielił i rozsmakowałem się w Lechu Shandy. So sick.
 
img0164hf.jpg




Muszę powiedzieć, że w Ciechanie posmak miodu było czuć mniej wyraźnie niż w Piwie na Miodzie Gryczanym. Z pośród tej dwójki wybieram to właśnie Ciechan bardziej mi podszedł ; )



@Szady, chusteczki akurat mi się skończyły :-)
 
Właśnie wyszedłem z Lidla w Chrzanowie. Jest jakas akcja piw regionalnych w niezłych cenach i np Fortuna Czarna i Żywe po 3.49 a np Perła czy Łomża za dwa złote z groszami.
 
Odnośnie piwa na miodzie gryczanym.



Nie mam w mieście ani Polo, ani Fresha, ani Tesco, ani LeClerca. Ktoś tam napisał że w Lidlu ma być od 20 maja, liczę chociaż na to. :-)
 
http://www.piwolucja.pl/felietony/kocham-perle-i-inne-regionalne-piwa-z-malych-browarow każdy pije co mu się podoba, ale nazywanie przez marketingowców Łomży regionalnym browarem jest śmieszne.
 
@Adib



Też nie :-) Kaufland, Carrefour, Inter Marsche, Lidl. Chyba tyle z większych. Do tego Alty, Biedronki i Żabki.
 
a sklepik z regionalnymi i zagranicznymi piwkami ? Bez sikaczy typu lech, żywiec, warka, okocim, żubr itd.
 
Muszą tam być Ciechanik (Ciechan miodowy) i Gryczan (Piwo na miodzie gryczanym). :P
 
Ok, wprowadzilem ostatnio male zmiaeszanie z Gryczanym w Lidlu. Niestety jego nie bedzie, ale beda za to: Perla chmielowa, Lomza export, Fortuna Czarna, Okocim export, Zywe, Noteckie i Zlote Lwy. Taki zestawik od 20 maja.
 
*ksiazece ryzowe- ja pilem, ale nic fajnego, w samaku bardziej kojarzy sie z drzewami iglastymi a nie ryzem
 
Back
Top