Wczoraj piłem Piwo na miodzie Gryczanym i... było okropne! Nie smakowało mi kompletnie. Data ważności aktualna. Nie wiem co o tym myśleć. To możliwe żeby czasem znalazł się jakiś zakalec w partii dobrego piwa?
 
Wujek w Krk jest w średniej wielkości carefourze. Tym w Galerii Krakowskie. Myślę ze w każdym hiper markecie tej sieci maja. W Auchan chyba też.
 
W Auchanie właśnie nie ma tego bananowego.



@Tomek Czasem trafi się wadliwy produkt ja tak miałem kiedys z Ciechanem.
 
Kiedyś, bodajże 2005 rok, każde KAŻDE piwo w wakacje smakowało ch.... Nie wiem jaka była przyczyna, ale z kumplami przerzuciliśmy się na wóde i okocim palone(jedyne inne piwo wtedy w przyzwoitej cenie)
 
Wujek, to bananowe zawsze kupuję w sieci Alma. Nie zawsze jest, ale właśnie tam najłatwiej dostać, przynajmniej z tych miejsc, w których je widywałem.
 
70976397.jpg




A przysmaku rosjan i ukraińców mieliście okazję spróbować ? :DDDD
 
Chmura - może wreszcie smak ci wrócił:-) albo masz początki anginy.



Żart oczywiście. Ostatnio kupiłem Ciechana miodowego (nie piłem do tej pory) i stwierdzam, że piwo na miodzie gryczanym jest dużo lepsze.



W tej chwili marzy mi się kielonek lub kilka becherovki



becherovka.jpg
 
Mi z Belfastem kojarza sie wizyty u znajomych w kieleckich akademikach- Oj wiara to łoiła na potęge.



Dobre piwko choc jak dla Mnie przyciezkie.
 
W Ciechanie Miodowym (Nr 1) niestety czasem można trafić gorszą warkę.
Natomiast w Piwie na Miodzie Gryczanym (Nr 2) jeszcze się z tym nie spotkałem.
 
O kurwa.... ban na chata murowany! :(( Chyba przeniose się na high5!
 
@spamteam Browarception :DD
[strike]Jeśli można wiedzieć gdzie można dostać piwka browaru Pinta?[/strike]

@Edit

Już namierzyłem :) w środę dokonam zakupu może już jutro.
 
Hubi jako człowiek przedsiębiorczy stwierdziłem że stary 6 letni BenQ starcza do internetu zwłaszcza że posiadam w pokoju TV LG LED 40" który jak potrzebuję podłączam do laptopa/kompa.
 
Panowie, jako, że jest okazja to przede wszystkim zdrowie (przybijam niezłym i tanim czeskim Regentem z biedronki ;)) a po drugie prosze o Wasze prywatne top 5 piw. Bez względu na gatunek - po prostu te, które najchętniej pijacie. Łatwiej będzie upolowac cos nowego:)
 
Lepiej, jest jak przystało na bogatego. Przecież i tak tylko żartowałem, smacznego piwka przy (oby) świetnej gali życze wszystkim.
 
Back
Top