A Piwo Żywe ktoś pił?



duma-region%C3%B3w-lidl-piwa1.jpg
 
Żywe to jedno z dwóch pierwszych niepasteryzowanych w Polsce. Dawno nie piłem ale jeśli nic się nie zmieniło to powinno być jednym z najlepszych jasnych piw.
 
Polecam udać się do Makro zaczynając od najbliższego wtorku. Ma być konkretne zatrzęsienie wszelakich rodzajów piwa, w tym jakże tu lubianych miodowych wynalazków.



PS: Bynajmniej nie trzeba od razu całych skrzynek kupować.
 
Nie wiem czy pasuje, ale z okazji jutrzejszego finału macie grę(przy samym trzecim punkcie można się najebać w 20 minut):



51136536050cc2911ce3c8cb9b6d3a12_original.jpg
 
Popularne piwa oceniane przez sędziego PSPD, test ślepy.











Swoją drogą kupiłem z ciekawości Łomże "export", i jest to jedno z najgorszych jakie piłem, strasznie przegazowane.
 
A propos lidla to wczoraj rzucili na lade steki z kangura. Nie pierdole :D







BTW z tych browarow to mozna z cala pewnoscia polecic Koźlaka z Ambera. Kazdy chwali.
 
Tak naprawdę to tylko dwa ostatnie rzędy można olać bo to w każdym spożywczaku kupisz. Ale góra to co jedno to lepsze.







Wczoraj testowałe własnoręcznie robioną porterówkę. Cód, miód, wanilia:-)
 
Koźlak , Grand Imperial Porter i Johannes. Żywego nie piłem reszta to raczej słabiaki. Ogólnie to amber robi dobre piwa, choć pszeniczniak i złote lwy to nie jest szczyt ich mozliwości, bo są raczej przeciętne.
 
Ja się przymierzam ale nie wiem czego oczekiwac. Może w najbliższym tygodniu stesuję.
 
Żywe jest dobre, fajnie czuć drożdże. Do sobotniego grilla było w sam raz.
 
ja piem namyslow zanim zaczeli go reklamowac :D, a ze bylo to juz jakis czas temu to srednio pamietam, ale chyba nie bylo zle, od takie piwo
 
wells-banana-bread-english-ale-8x500ml-nrb-bottle-case-single-bottle.jpg




Pił ktoś z was to piwko? Ja osobiście pijam rzadko ze względu na bardzo wysoką cenę (12 zł), aczkolwiek naprawdę je polecam, piwo jest po prostu genialne. Czuć w nim banana, ale nie jest to słodkie soczkowate gówno typu Redds, tylko normalne piwo, smakujące jak piwo, ale czuć w nim też smaczek banana, co nadaje delikatny, zajebisty smak.
 
Highlander - nie pilem ale odnosnie bananów polecam zmieszac piwo przeniczne jasne z naktarem z bananów - idelany lekki napitek na gorace dni.
 
Muszę to sprawdzić :) Ale masz na myśli zwykły, kupiony sok bananowy? Czy banana zmiksowanego na papę?
 
Proporcje zalezą już bardziej od gustu ale tak powiedzmy ze 2/3 - 3/4 kufla piwa reszte dopleniamy nektarem
 
Ja pilem Namysłow. Dobre piwo, ale butelka jest strasznie śmieszna. Ostatnio też w u mnie w mieście był jakiś jarmark regionalny z rożnymi wyrobami i kupiłem dwa piwa browaru Koreb z Łasku. Mega mega mega. Jak ktoś ma okazje kupic to niech bierze i się nawet nie zastanawia.



0+014.jpg
 
Yagiel mozna powiedziec ze to moje lokalne jest w tej chwili ale jeszcze nie pilem.



Leja go tylko w 3 pubach niedaleko mnie ktore srednio mam po drodze.



Sprawdzimy jednak napewno :)
 
Można w necie kupować, ale całą klatę trzeba :) W sumie, to po głowie chodzi mi myśl, aby zebrac kulku chętnych i kupić :P
 
To piwo The Trooper to polskie? Jeśli tak to chyba bym tego nie spróował. Pachnie mi jakąś tanią podróbą.
 
Nie jest polskie-rozlewane okolo 1,5 mili od miejsca w ktorym mieszkam -kolega ktory to pil mowi ze klasyczne ale ale sam nie pilem jeszcze
 
@highlander Piwka od Young's & Wells to zajebiste rarytasy, u mnie dostępne pod postacią Bombardiera, Double Chocolate i Londons Ale. Niestety tego banana jeszcze nie piłem. Gdzie go kupiłeś? Jeśli można wiedzieć:>?
 
Back
Top