A co się stało się? :lol:
Formę wakacyjną robisz i alko odstawiłeś? :crazy:
Gorzej...
RawIdenticalAfricanparadiseflycatcher-max-1mb.gif

:homer:
 
znawcą nie jestem, trochę kwaskowe jak na mój gust, choć nie do przesady, da się wypić bez wykrzywiania ryja :crazy:
 

Attachments

  • IMG_20210604_201307__01.jpg
    IMG_20210604_201307__01.jpg
    217.7 KB · Views: 24
  • IMG_20210604_201809__01__01.jpg
    IMG_20210604_201809__01__01.jpg
    150.7 KB · Views: 22
  • Like
Reactions: Evo
znawcą nie jestem, trochę kwaskowe jak na mój gust, choć nie do przesady, da się wypić bez wykrzywiania ryja :crazy:
To jest piwo, które sprzedają jako piwo z marihuaną a to nie ma nawet CBD...
Ogólnie nabijanie ludzi w przysłowiową butelkę. Co do walorów smakowych się nie wypowiem, bo nie piłem i nie zamierzam ;)
 
Nie wiem czy ktoś lubi, ale moje ulubione to Komesy niebieski i czarny. Bardzo polecam jesli ktoś jest fanem ciemnego.
Komes jest w moim top 10 ciemnych piw. Właśnie teraz raczę się poczwórnym bursztynowym oglądając Gamebread FC1, polecam:
Komes Poczwórny Bursztynowy 0,5l b/zwr | ipiwo.pl – Piwo kraftowe – Sklep  online

 
Nastawiłem dizisaj nową warkę, żeby utrzymać odpowiednią temperaturę, zrobiłem pudlo ze styropianu, rzeby wstawić fermentator i butelki z lodem. Na razie temperatura pryma sort.
 
  • Like
Reactions: Evo
Nastawiłem dizisaj nową warkę, żeby utrzymać odpowiednią temperaturę, zrobiłem pudlo ze styropianu, rzeby wstawić fermentator i butelki z lodem. Na razie temperatura pryma sort.
Polecam owinąć kocem ratunkowym (NRC) daje radę skubany.
 
Back
Top