Panowie, jeśli musicie uzupełnić braki w barku to polecam MP, bo są dość spore zniżki do 03.04. Godne uwagi przede wszystkim Kilchoman, budżetowe West Corki, SM od Loch Lomond + wypusty od Tobermory.
 
Ale sztos edycja :heart:
Ponoć bardzo przeciętna ta edycja, jeszcze nie zdążyłem spróbować, ale jest na liście :wink:

Ja ostatnio testowałem takie (dzięki uprzejmości Kolegi, który pomógł nabyć, bo nie było łatwo), ale ostatecznie poszły "dalej".

Springbank bardzo fajny, ale obecnie już zdecydowanie obecnie zbyt drogi, jak na to co oferuje. Kilkerran i Longrow nie moje smaki. Killke w mojej ocenie zbyt dużo "soli", zły nie jest, ale trzeba lubić takie smaki, natomiast Longrow z beczek po Malbecu mnie nie urzekł (choć też nie jest zły), zdecydowanie bardziej mi podchodzą Longrowy z beczek po Oloroso.

IMG_20210403_165516.jpg




 
@Evo

Aberlour 12yo zniknął z winnicy lidla na stałe? Bo niestety jakoś nie mogę tego dostać...
Nie mam pojęcia, nie wiem jak to jest z zatowarowaniem u nich - ostatnio był A'bunadh batch z Aberlour i chyba Casg Annamh więc coś z destylarni się trafia.
 

Warto w tej cenie czy za drogo jak na ten trunek?
Rzucił mi się w oczy w Auchanie ostatnio, z opisu smakuje ciekawie ;)
 
@kofi
Fajna cena, przyjemny popijacz, sklep z Warszawy:

Jest też w tej samej cenie Miltonduff, ale imo Glenburgie fajniejsza. Za 140 warto.
View attachment 21510

cwaniak chwali sie ze ma odbiór osobity i 25zł taniej od innych :lol:
 
Back
Top