Proper Twelve w Biedronce


ktos o tym ostatnio pisał (zapowiadal) w grupie Tomasza Milera na fb, ale myslalem ze sobie zartuje...
jutro odwiedzam biedre, mam 4 sklepy u siebie, mam nadzieje ze w ktorejs bedzie :D



ciekawe po ile złoty za butelkę
 
ktos o tym ostatnio pisał (zapowiadal) w grupie Tomasza Milera na fb, ale myslalem ze sobie zartuje...
jutro odwiedzam biedre, mam 4 sklepy u siebie, mam nadzieje ze w ktorejs bedzie :D



ciekawe po ile złoty za butelkę
Z tego zdjecia, domyslam sie ze 64
Edit a moze i zle zobaczylem
 
@Baasteek w mojej Biedronce już jest
IMG_20190913_090607-936x1664.jpg
 
wjedzie na ktores UFC Europe, ale na pewno dodatkowo kupie tez jakiegos x-letniego Irish Whiskey w komplecie, bo zdaje sie ze ten Proper to tylko do coli bedzie :D
Proper będzie do kibla, żeby wyczyścić to, co narzygasz po wypiciu prawdziwej whisky:suchykarol:
 
Ktoś pił? Do której to podobne? Serio taka dolina?
Przeciętny blend Bushmillso podobny, kto wie może to w ogóle Bushmills White, w końcu to oni produkują. Osobiście nie pije blendów, wiec butelka idzie do barku jako ciekawostka, może kiedyś przyda się do coli :lol:
 
Przeciętny blend Bushmillso podobny, kto wie może to w ogóle Bushmills White, w końcu to oni produkują. Osobiście nie pije blendów, wiec butelka idzie do barku jako ciekawostka, może kiedyś przyda się do coli :lol:

Holera, mylisz mi sie teraz z moderacja :-P

Irish Whiskey to przeciez nie blend, w Szkocji masz tylko blendy.
 
Pomysły na x-letnią Irish Whiskey ?
Zamieniam się w słuch.
Najlepiej jak będą szklanki w zestawie :lol:
 
Na amerykańską kukurydzianke muszę mieć dzień, nie lubię słodkich alko a burbon takie są z natury. Ale jak juz to Wild Turkey, Jeam Bean Double Oak i Gentelmen Jack. Szkot jest dobry, jęczmień opalany torfem przed destylacją daje ten posmak wędzonki który bardzo mi podchodzi z blendów to 8 letni Grants i 3 letni Grants Smoky ewentualnie 3 letni Ballantines Hard Fire lub kozaczki Fames Grouse. Irlandczyk to Jamesona zdecydowanie i jego warianty.

Niczego z tych co wymieniles w sumie nie pilem, poza Gentle~, ale co do jednego to sie zgodze, jeczmien opalany torfem cos pieknego, jak np. Johnnie Walker Black Label 12yo lub jego wersja hard Johnnie Walker Double Black - torfowe majstersztyki, ktorym bez zadnych dodatkow daje 10/10.
 
Back
Top