Widzieliście może w którymś z polskich sklepów Jack Daniels Fire? Pod koniec zeszłego roku do dostania u nas online za 200 :o o: Teraz już lepiej bo 125-150, ale mimo wszystko przesada. W czeskim Tesco w zeszłym roku dorwałem po 80.
1304389573085520930.jpg

Podczas szukania wpadłem na http://allegro.pl/jack-daniel-s-krowki-250g-prezent-sklep-scrummy-i6573850371.html

Ktoś próbował?
 
Last edited:
Widzieliście może w którymś z polskich sklepów Jack Daniels Fire? Pod koniec zeszłego roku do dostania u nas online za 200 :o o: Teraz już lepiej bo 125-150, ale mimo wszystko przesada. W czeskim Tesco w zeszłym roku dorwałem po 80.
1304389573085520930.jpg

Podczas szukania wpadłem na http://allegro.pl/jack-daniel-s-krowki-250g-prezent-sklep-scrummy-i6573850371.html

Ktoś próbował?
Jest bardzo fajny, ale do picia z kieliszka. Inaczej sobie nie wyobrażam.

Wczoraj za to zrobiłem z ziomkiem rum Sailor Jerry. Kocham rum, mogę go pić w każdych ilościach i nie boli mnie po nim łeb.
 
Eksperymentowal ktoś z pomaranczowkami , grejprutowkami ? trzymać się proporcji jak przy wyrabianiu cytrynowki czy jakieś zdecydowane modyfikacje trzeba wprowadzić; mniej/więcej miodu czy ilość wody itd? @MysticBęben Ty chyba masz doświadczenie w robieniu różnych nalewek alkoholowych.Może coś doradzisz, jak nie Ty to kto może pomóc ?
 
Helołinowo Dyniamit wpada od Pinty, standardowo, jak 90% ich asortymentu mi po prostu podchodzi. Jak na ibu30 to całkiem wyczuwalna goryczka i sporo owocowej nuty, dynie też czuć w sam raz.
 
Eksperymentowal ktoś z pomaranczowkami , grejprutowkami ? trzymać się proporcji jak przy wyrabianiu cytrynowki czy jakieś zdecydowane modyfikacje trzeba wprowadzić; mniej/więcej miodu czy ilość wody itd? @MysticBęben Ty chyba masz doświadczenie w robieniu różnych nalewek alkoholowych.Może coś doradzisz, jak nie Ty to kto może pomóc ?
Najlepiej wziąć sobie 5-10 przepisów i porównać proporcje. Wystrzelić się w środek widełek a potem jak już będzie gotowa to będziesz wiedział co ewentualnie zmodyfikować pod swój smak. Ja tak robiłem z nalewkami z wielu owoców i wychodzimy smaczniutkie.
 
Eksperymentowal ktoś z pomaranczowkami , grejprutowkami ? trzymać się proporcji jak przy wyrabianiu cytrynowki czy jakieś zdecydowane modyfikacje trzeba wprowadzić; mniej/więcej miodu czy ilość wody itd? @MysticBęben Ty chyba masz doświadczenie w robieniu różnych nalewek alkoholowych.Może coś doradzisz, jak nie Ty to kto może pomóc ?
Jako ze robilem juz kilka (nascie) nalewek i przepisy glownie bralem z neta to jedno co moge doradzic to - dodawaj mniej cukru niz jest w przepisie. Tak jak ktos wspomnial wyzej, wez kilka przepisow na to co cie interesuje i porownaj.
 
Helołinowo Dyniamit wpada od Pinty, standardowo, jak 90% ich asortymentu mi po prostu podchodzi. Jak na ibu30 to całkiem wyczuwalna goryczka i sporo owocowej nuty, dynie też czuć w sam raz.
Mi niestety smakuje jak zimny grzaniec :sad:
ps. a ja się dziś nastrajam przed jutrzejszym świętem :wink:
(piwo kiepskie i przegazowane, bardziej w kierunku lagera niż apa, raczej bede omijał ten browar)
 
Back
Top