U mnie dzisiaj było herbaciane ipa z revolty. Bardzo przyjemna sprawa. Daje cztery BJ Penny na piec.

:penn::penn::penn::penn:
 
no to dobrze, na szczęście wjechała niezawodna perełka
weź spróbuj porządnej Aipy np. rowing jack albo terrence, a nie poprawiasz hujową aipe perłą :joer:
U mnie dzisiaj było herbaciane ipa z revolty. Bardzo przyjemna sprawa. Daje cztery BJ Penny na piec.

:penn::penn::penn::penn:
A piłeś Panakeję z Olimpu ? To piwo rozwala aromatem earl grey. I mówi to osoba, która takiego typu piw akurat nie lubi :) Ale na pewno jest wyraziste mega.
 
Kurwa, ale dobre
bunny03.png

i w dodatku w Dino, smakoszem wybitnym nie jestem, pije pierwsze, więc nie powiem jak jest po kilku, ale delikatny cydrowy posmak daje radę.
Polecam. nicos z cohones.
 


rozkminka

Słaba rozkmina. Jeżeli rozpatrujemy picie tylko w kwestii najebania się albo rauszu to wystarczy przeliczyć jednostek alkoholu do wydanego hajsu i opłaca się to gdzie przelicznik lepszy. Jeżeli rozpatrujemy w kwestiach co komu bardziej smakuje no to już hajs jest drugoplanowy.
 
Kurwa, ale dobre
bunny03.png

i w dodatku w Dino, smakoszem wybitnym nie jestem, pije pierwsze, więc nie powiem jak jest po kilku, ale delikatny cydrowy posmak daje radę.
Polecam. nicos z cohones.
Jest jeszcze z tej serii "Black" oraz "Full". Ogólnie te piwa są z Połczyna-Zdroju(browar Fuhrmann). Właśnie w DINO je najczęściej widuję, a z tego browaru polecam Starovary na bazie czeskich piw.
browar.jpg
 
Back
Top