Co do koncernowych,taka ciekawostka (pewno zresztą wiecie,bo to dotyczy akurat wszystkiego)- firma x sprzedaje piwa na dyskonty i ma do tego inną linię produkcyjną. Inny jest czas leżakowania itd. To się też dotyczy producentów mięs itd.

xD
 
5989c3ca21e15.jpg


KRÓL pije przed UFC FN 95!
 
dostałem... z ceną na przodzie.
Kostki/płatki dębowe i wszystko, co burbonowe to nie mój klimat. W aromacie wyczuwam mocarny alkohol mimo 5 % vol. Mimo wszystko polecam. Może się mierzyć z RISem/Barley Wine od Doctora Brew leżakowanym w beczce po burbonie.

017fdfcf4fe55.jpg
 
W Biedronce pojawiła sie po 29 zl Starka.
To stara , polska marka wytrawnych alkoholi. Piiłem te 5 letnia i 50 letnią. Niestety przestała istniec. Widze, ze niedawno ktos to wznowil. 43%, na bazie ziemniaczków, brandy, nalewki.
Ktoś już pił? Warto?
 
W Biedronce pojawiła sie po 29 zl Starka.
To stara , polska marka wytrawnych alkoholi. Piiłem te 5 letnia i 50 letnią. Niestety przestała istniec. Widze, ze niedawno ktos to wznowil. 43%, na bazie ziemniaczków, brandy, nalewki.
Ktoś już pił? Warto?
29zl?! Biere kazda ilosc.
 
Za pół litra. Niestety nie moglem dzis kupic(w biedronce zauwazylem ze zgubilem karte)
Ilu letnia? I czy to na pewno Starka ze Szczecinskiego Polmosu? Ostatni rzut jaki wypuscili kosztowal 399 zl za butelke 18 letniej i byl do kupienia w jednym sklepie w Szczecinie - 108 sztuk rozeszlo sie bardzo szybko.
 
U mnie na wiosce tylko takie różności
zdjp1.jpg
zdjp2.jpg


Przekonałem się, że klasyczne najbardziej mi smakują. Nie lubię pod żadną postacią piw pszenicznych, a czarne od biedy mogą być. Dokonałem zakupu też najdroższego(chyba) jak do tej pory butelkowego Paulaner Hefe Weißbier Naturtrüb za prawie 6zł i niestety jest pszeniczne i niestety także mi nie smakuje. Z tych powyżej to Namysłów Pils to aktualnie mój sikacz nr.1.
 
Dzisiaj dwa wina. Jakieś srebrne a drugie bardziej z szarą etykietką #somelierpochuju
 
Terrence'a nabyłem ostatnio w dużym Tesco, ogólnie jest średnio osiągalny. Rowing Jack jest o wiele popularniejszy, można go dostać nawet w wielu budach alkohole 24h :) No i jeszcze polecam Be Like Mitch z Ale Browaru.
 
  • Like
Reactions: mat
Metaxa Grande Fine. Edycja mieszanek kilku tworow o sredniej wieku 15 lat. W hr 40 zl za 40 ml jest.

@MuraS jedna z najlepszych cieczy jaka powstala
 
Panowie proszę smakoszy o radę. U mnie w Tesco jest jakaś promocja 1,5l whiskey grants za 79,90 opłaca się czy promocja dlatego że gówno i nikt nie chce pić czy dar z nieba.
 
Back
Top