Tesco-do-24.08.2016-cz.3-1024x286.jpg


Tak to wyglada w gazetce.
 
za mało goryczki, za słodkie...na dniach ma się pojawić w sklepach ponownie Rye Ipa z tego browaru - polecam :beer:

 
Wczoraj byłem w szoku: jakiś nieznany polski baltic porter 0,33 ml za 44PLN Pojebało?

@MMAkłowicz jak u ciebie w Tesco z dobrymi piwkami? Warto?
 
Ja ostatnio piłem AIPA z Hopkinsa na chmielu Eureka, który powinien smakować jak wzmocnione simcoe. Piwo smakowało ogólnie jak Sour - totalny kwas...nie dopiłem...zepsute ?
 
Ja ostatnio piłem AIPA z Hopkinsa na chmielu Eureka, który powinien smakować jak wzmocnione simcoe. Piwo smakowało ogólnie jak Sour - totalny kwas...nie dopiłem...zepsute ?
Pisalem ostatnio o chyba kiwi aipa z Jana Browar. Kurwa smakowało jak stara kiszona kapusta z piwem i tak pachniało
 
Pisalem ostatnio o chyba kiwi aipa z Jana Browar. Kurwa smakowało jak stara kiszona kapusta z piwem i tak pachniało
Jak chcesz dobre piwo z kiwi to poluj na Kociamber tylko nie wiem czy dostępny aktualnie. Ono to jebało kiwi :cool: ale nie mój smak jednak.
 
propsuję tą promocję z tesco, dobry zestawik zakupiony, dostać piwko z wrężela za 5,60 to miód!
aIMG_0803.JPG


patrząc po półkach ludzie się nieźle rzucili, bo american IPA z kormorana już prawie w ogóle nie było
:beer:
 
Rzucili mi w lewiatanie Vino Verde za 15 zl, kupiłem na próbę butelkę, czy ta seria trzyma poziom i... i jest zajebiste, lekkie świeże, owocowe, pyszne. W tej cenie biorę jutro cały zapas jaki mają na stanie.
Dzięki @Masta mordunio za polecenie tego napoju. Wypijemy coś, wierzę.
 
Rzucili mi w lewiatanie Vino Verde za 15 zl, kupiłem na próbę butelkę, czy ta seria trzyma poziom i... i jest zajebiste, lekkie świeże, owocowe, pyszne. W tej cenie biorę jutro cały zapas jaki mają na stanie.
Dzięki @Masta mordunio za polecenie tego napoju. Wypijemy coś, wierzę.
Wiadomka, na zdrowie:tiphatb:
 
czyli to nie jest made in biedra i moge szukac w innych sieciach
moze by sie czlowiek odchamil od tych browarow i whisky
Vino verde to rodzaj wina, produkują je rożni producenci. Biedronka (Jerónimo Martins) wina sama importuje, wiec ma dobre ceny. Tej samej jakości verde zapłacisz w delikatesach 20-30, w biedrze standard to 15ak (wino portugalskie, biedra portugalska). Zwykle pojawiają się seriami, trzeba zaglądać i patrzyć na etykiety.
 
  • Like
Reactions: mat
Vino verde to rodzaj wina, produkują je rożni producenci. Biedronka (Jerónimo Martins) wina sama importuje, wiec ma dobre ceny. Tej samej jakości verde zapłacisz w delikatesach 20-30, w biedrze standard to 15ak (wino portugalskie, biedra portugalska). Zwykle pojawiają się seriami, trzeba zaglądać i patrzyć na etykiety.
Nie no, to ze verde to rodzaj to wiem, myslalem, ze po prostu jest takie, ktore ma taka marke tez :D Dzieki za info w kazdym razie, bede polowal.
 
Nie no, to ze verde to rodzaj to wiem, myslalem, ze po prostu jest takie, ktore ma taka marke tez :D Dzieki za info w kazdym razie, bede polowal.
No tak, w sensie rodzaj, że rożni producenci mają to samo na etykiecie czyli vinh verde, ale dodatkową maja swoje marki:D
 
  • Like
Reactions: mat
Wheaton-american wheat-połączenie słodu pszenicznego z amerykańskimi chmielami jest przepyszne. Lekkie idealne na lato. Viva la Tesco!
 
Back
Top