zacna apa, polecam :beer:PS. nie wiem czy tu było wspominane, ale dla fanów kraftów polecam aplikacje na smartfony "polski kraft" i "untappd" :smile:
14111629_1229607150430833_1351521944_n.jpg
 
Last edited:
Koncerniaki.
No sprzedawane w sieciowce spozywczej - nie tam sie idzie po unikaty sąsiada :)

Niemniej kolorowo... No chyba ze tu ban na cokolwiek co sprzedaje sie w wiekszej ilosci niz 1000 butelek rocznie :)

Asahi - calkiem zwykly lager. lekko zalatuje ryba ale to pewnie dlatego ze zjadlem dwie wedzone makrele :) kostka duskiego edama z mikrofali to moze za malo na zmiane smaku :)
 
No sprzedawane w sieciowce spozywczej - nie tam sie idzie po unikaty sąsiada :)

Niemniej kolorowo... No chyba ze tu ban na cokolwiek co sprzedaje sie w wiekszej ilosci niz 1000 butelek rocznie :)
Takie rzeczy czasem w lidlu są-nie zachwycają. Za tl teraz w lidlu jest po 4zl Lwówek Jankes-masowa produkcja a pyszne
 
Nie wiem czy był taki browar już wrzucany, jeśli tak to sorry.

DWA GRZESZNE MISIE z browaru z Uherc, polecam, miazga w smaku, podrzucam link do sklepu z neta bo ciężko to dostać chyba gdzieś w sklepie (przynajmniej ja nie widziałem, browarek dostałem jako prezent od dziadka - spisał się :crazy:)

https://sklep.ursamaior.pl/piwo-niepasteryzowane-ursa-dwa-grzeszne-misie
Z Uherzec Mineralnych. Nawet nie wiedzialem, ze u mojej babci jest taki browar. Trza bedzie zrobic rekonesans na swietach...
 
Nie wiem,czy ktoś już nie pisał,ale polecam Raciborskie.
Malutki browar, nie robi na akord,bez domieszek,w smaku zajebiste.
 
Nie wiem,czy ktoś już nie pisał,ale polecam Raciborskie.
Malutki browar, nie robi na akord,bez domieszek,w smaku zajebiste.
Pisałem już o nim kiedyś.
Warzą piwa bardziej słodowe, przez co smakują osobom, które do tej pory miały kontakt tylko i wyłącznie z piwami koncernowymi.
 
Może być.
Często piję piwa typu:Kasztelan,Leżajsk,czy Lech.
Bardzo smakują mi też Niemieckie piwa. Jak mam możliwość pojechać,to zawsze robię zapasy :lol:
Jak z firmy jadą,albo znajomi,to też mi przywożą.
Czeskie też mi podchodzą,ale akurat jakoś nie za często pijam.
Co do koncernowych,taka ciekawostka (pewno zresztą wiecie,bo to dotyczy akurat wszystkiego)- firma x sprzedaje piwa na dyskonty i ma do tego inną linię produkcyjną. Inny jest czas leżakowania itd. To się też dotyczy producentów mięs itd.
 
Back
Top