frGn4S1.jpg


To jest dopiero wybor piw... i to wszystko ponizej 2zl! Jest nawet Hefeweizen! :lol:

A tak na powaznie to Carrefourze jest gazetka o nazwie "Festiwal Piwa" od 15.06 do 27.06 z duzym wyborem piw zagranicznych m.in. belgijskie Delirium Tremens.
http://www.alleceny.pl/static/pdf/carrefour-gazetka-promocyjna-od-15-do-27-czerwca-piwo.pdf
No proszę carrefour sie na krafty otwiera...zaryzykowali i chociaż Pintę wrzucili do oferty :lol: ale patrząc na ofertę piwną wielu supermarketów to bida...piwna rewolucja wciąz im obca...
 
Ja też byłem ostatnio w Oszą na żeraniu w Warszawie...dużo nowych regałów z piwami ale kraftów może....ze dwa :yahoo:
Może mamy różne pojęcie "kraftowego piwa" ;)
Ja tak ogólnie, wszystko co nie jest mainstreamem, podciągam pod kraft. I takie ciechany na przykład też. Ale ja się zatrzymałem w 2008, jak to jeszcze były real-krafty :beer:
 
Może mamy różne pojęcie "kraftowego piwa" ;)
Ja tak ogólnie, wszystko co nie jest mainstreamem, podciągam pod kraft. I takie ciechany na przykład też. Ale ja się zatrzymałem w 2008, jak to jeszcze były real-krafty :beer:
Aha to może Ci chodzi o piwa regionalne po prostu :lol: bo jak ja zapytałem "doradcę" na dziale o Alebrowar to się tylko zdziwił i zapytał czy nie chodzi o Alekrajan... :facepalm: z tego co zauważyłem w dwóch oszonach w Wawie to z kraftów widziałem tylko Jasny Grom z Peruna i Ipa Lubuskie.
 
Odłożył to, coś mu na Dolores przelał ;)
Jak wspominałem, dzifka na talon, znaczy talon na dzifke do 2017, może Misiek zmądrzeje do tego czasu, pójdzie na studia (:werdum:), zacznie zadawać pytania co to znaczy "w paszczu sorok piat"? itp


Nieeee, na piwo do tej pory nie żałowałem, z resztą tera do września minimum klepanie biedy
Człowieniu idzie lipiec, szukaj lasu, za jagody będziesz pił jak burżuj młody.
 
Jak wspominałem, dzifka na talon, znaczy talon na dzifke do 2017, może Misiek zmądrzeje do tego czasu, pójdzie na studia (:werdum:), zacznie zadawać pytania co to znaczy "w paszczu sorok piat"? itp



Człowieniu idzie lipiec, szukaj lasu, za jagody będziesz pił jak burżuj młody.
Ta kurna, w pizdu czasu szukałem, znalazłem pierdolone ulotki stwierdziłem pierdolę to , szukam czegoś lepszego.
Czy ja wiem, ale jest to myśl jakaś zawsze.
 
Czy ja wiem, ale jest to myśl jakaś zawsze.
Twój pierwszy biznes, żadnych szefów, wstajesz o której chcesz (oczywiście jak nie wstaniesz przed świtem, stada garbatych bab wyzbiera wszystkie jagody). Robisz rozpoznanie, badasz konkurencje, szukasz bezpiecznych miejscówek na zbyt i pamiętaj JP(ZUS) na 100%!
 
Ta kurna, w pizdu czasu szukałem, znalazłem pierdolone ulotki stwierdziłem pierdolę to , szukam czegoś lepszego.
Czy ja wiem, ale jest to myśl jakaś zawsze.
No tak. Z takim doświadczeniem i wykształceniem to pierdol ulotki. 2 tysie na rękę minimum.

Zgłoś się do @kapusta leniu pierdolony to będziesz barmanił i ruchał dupy w Łebie. No, może jednak tylko barmanił.
 
No tak. Z takim doświadczeniem i wykształceniem to pierdol ulotki. 2 tysie na rękę minimum.

Zgłoś się do @kapusta leniu pierdolony to będziesz barmanił i ruchał dupy w Łebie. No, może jednak tylko barmanił.
Nawet moi rodzice mówią, że tam niewdzięcznie płacą, a jak oni tak mówią to już jest sensacja.6/h w 30 stopniach po całym województwie
 
Nawet moi rodzice mówią, że tam niewdzięcznie płacą, a jak oni tak mówią to już jest sensacja.6/h w 30 stopniach po całym województwie
Twoi rodzice wiedza ile placa znajomi kapusty? Ciekawe
9 na reke i zapewniony nocleg
 
Back
Top