@mat01 jak mam polecić komuś kogoś kto ma pretensje do świata, to chyba wole nie. Ale dzięki za reklamę
Ja ogólnie żałuje że nie mam 18-20 lat by bym jechał do tej Łeby jak pelikan, haj się w zgadza, nocleg jest, jedzenie też sie tam ogarnie. A zmieniają się tylko piękne panny wokół Ciebie. Robota na wakacje idealne, przyjemne z pożytecznym.
@Masu przerabiałem to, jeszcze rano jak chciałem wywalić butle pociełem sobie łape i pół zamrażarki czerwone :mamed:
 
@mat01 jak mam polecić komuś kogoś kto ma pretensje do świata, to chyba wole nie. Ale dzięki za reklamę
Ja ogólnie żałuje że nie mam 18-20 lat by bym jechał do tej Łeby jak pelikan, haj się w zgadza, nocleg jest, jedzenie też sie tam ogarnie. A zmieniają się tylko piękne panny wokół Ciebie. Robota na wakacje idealne, przyjemne z pożytecznym.
@Masu przerabiałem to, jeszcze rano jak chciałem wywalić butle pociełem sobie łape i pół zamrażarki czerwone :mamed:
Wywalić? Żona uważa to za zajebisty deser
 
Wywalić? Żona uważa to za zajebisty deser
W mojej historii jednak zamiast dobrego Portera był jakiś tani wyrób browaro podobny, bo było to jakieś 8-9 lat temu. Wiec nawet o deserze z tego nie myślałem :beer:
 
@mat01 jak mam polecić komuś kogoś kto ma pretensje do świata, to chyba wole nie. Ale dzięki za reklamę
Ja ogólnie żałuje że nie mam 18-20 lat by bym jechał do tej Łeby jak pelikan, haj się w zgadza, nocleg jest, jedzenie też sie tam ogarnie. A zmieniają się tylko piękne panny wokół Ciebie. Robota na wakacje idealne, przyjemne z pożytecznym.
@Masu przerabiałem to, jeszcze rano jak chciałem wywalić butle pociełem sobie łape i pół zamrażarki czerwone :mamed:
Dla takiego maturzysty stawka dobra jak nocleg dają. Ale w sumie racja, @michi972 się nie nadaje do odpowiedzialnej pracy.
 
W mojej historii jednak zamiast dobrego Portera był jakiś tani wyrób browaro podobny, bo było to jakieś 8-9 lat temu. Wiec nawet o deserze z tego nie myślałem :beer:
Porter czekoladowy Jurajski. Pyszota na zimno. Dodać troche cukru i śmietany/mascarpone i można sprzedawać dzieciom:mamed:
 
Przepyszna whisky, powinna być dostępna w sensownej cenie, w smaku ma wszystkiego po trochu, nie ma osoby, której by nie smakowała:
old-pulteney-12-year-old-whisky.jpg
 
Dzisiaj gin z tonikiem w ramach chill outu przed jutrzejszym lotem.
 
"American Farm House Ale"- Basista z Profesji & Jabberwocky. Jakbym lizał spoconego konia. Traumatyczne przeżycie. "Farm House" z PINTY jest dużo lepszym piwkiem w tym stylu. Napewno delikatniejszym, a i można wyczuć smak i aromat białych owoców.

caad18998ebbd.jpg
 
Back
Top