default.jpg

Ktoś to próbował? Takie samo gówno bezsensowne jak reszta serii?
Kopyra testował i nie zostawił suchej nitki na tym piwie jak i kompanii piwowarskiej
 
Pilsa jej kupiłeś? Nie narzekała, że za wysokie IBU?
Hafe-Weizena. Właśnie się śmiałem, że mogłem jej kupić wodę o smaku truskawki (na jedno by wyszło), bo nieraz lubi sobie strzelić nawet 70.
 
Last edited:
Właśnie się śmiałem, że mogłem jej kupić wodę o smaku truskawki (na jedno by wyszło), bo nieraz lubi sobie strzelić nawet 70.
Taka kobieta to skarb. Moja nie uznaje piwa bez względu na styl tego trunku. Kiedyś próbowałem jej serwować różne piwa o niskim IBU, ale zawsze narzekała, więc niech pije to swoje różowe srakowate Carlo Rossi.
 
Nie chwaliłem się: byłem na swojej pierwszej wycieczce do winnicy. W Grecji winnica Anoskeli. To zarówno producent zajebistej oliwy, wina jak i luksusowego raki(bimber z winogron) Pierwszy raz napiłem się białego wina, bez chujowego posmaku jabcoka. A czerwone mnie zmiażdżyły swoim smakiem. Polecam w chuj takie doświadczenie-bede praktykował.
 
Nie chwaliłem się: byłem na swojej pierwszej wycieczce do winnicy. W Grecji winnica Anoskeli. To zarówno producent zajebistej oliwy, wina jak i luksusowego raki(bimber z winogron) Pierwszy raz napiłem się białego wina, bez chujowego posmaku jabcoka. A czerwone mnie zmiażdżyły swoim smakiem. Polecam w chuj takie doświadczenie-bede praktykował.
siła sugestii.
 
Kupuj z legalnej dystrybucji, nie od żuli z drugiej ręki ;)
Faktycznie... takiego Miłosława kupowałem w zwykłych spożywczakach, gdzie poziom świadomości o warunkach przechowywania piw jest równy zeru. Dziś wjeżdżam do City Marketu... ciekawe co tam uda mi się dziś ogarnąć?
 
A i jeszcze jakbyś mógł polecić jakiś sklep z regionałami tam?
W Gdyni? To City Market na Świętojańskiej. Pijany Wielbłąd w Gdyni Dąbrowie, MaxIXavier (sieciówka) tez ma sporo kraftu (PINTA, Bab Jaga...). W Gdańsku to nie wiem gdzie można kupić kraft... Ale i tak moim faworytem jest Sklepik Piwny w Baninie obok Gdańska. Polecam profil fb Sklepik Piwny Banino.
 
Back
Top