Cóż to za stwór?
Stwór z puszczy
96887.jpg
 
Nie wiesz co to eurolager? To wszystkie popularne lagery sikacze: Tyskie, Lech itd.
Aaa to ok, myślałem, że żywiec wypuścił coś nowego :), generalnie myślałem, że to jest lager, a nie eurolager, taką nazwę słyszę pierwszy raz.
 
Aaa to ok, myślałem, że żywiec wypuścił coś nowego :), generalnie myślałem, że to jest lager, a nie eurolager, taką nazwę słyszę pierwszy raz.
Po prostu "lager" jest nieco mniej obszernym określeniem niż "ale" ale wciąż zawiera się w tym wiele styli piwnych.
 
Jesli ktoś chciałby spróbować piwa o smaku sosu sojowego to polecam to piwo z Pracowni Piwa. Wszystkim ludziom normalnym i z działającymi kubkami smakowymi odradzam. Gdyby nie butelka 0,3 to nie wypiłbym do końca.
 

Attachments

  • IMG_0845.JPG
    IMG_0845.JPG
    28.1 KB · Views: 21
Aaa to ok, myślałem, że żywiec wypuścił coś nowego :), generalnie myślałem, że to jest lager, a nie eurolager, taką nazwę słyszę pierwszy raz.
eurolager to raczej taka prześmiewcza nazwa. Lager z browaru kraftowego, który ma smak to będzie po prostu lager.
 
eurolager to raczej taka prześmiewcza nazwa. Lager z browaru kraftowego, który ma smak to będzie po prostu lager.
Ostatnio piłem z ojcem Żywce i kurde po 2 nie miałem już żadnej weny, browary kraftowe krzywdzą percepcje.
 
Takie prawo że trzeba podać datę :) Ale piwo może się zepsuć lub nabrać cech/stracić je przez co nie będzie zbyt smaczne.
W tych zachodnich bogatych dupach sie poprzewracalo ;) alkohol nigdy nie jest dosc zepsuty! :)
 
W biedrze żywiec białe w puszcze za 2,5, nokuhwa nie będę dramatyzował, piłem i wypiłem. Wypiję jeszcze raz.
 
Kupiłem w Tesco z ciekawości Apple Weizen z Wąsosza. Mi smakuje bardziej jak gruszkowe piwo. Niby da sie wypić ale więcej nie kupie.
 

Attachments

  • 20151117_165845-1.jpg
    20151117_165845-1.jpg
    174.8 KB · Views: 22
W końcu będę miał blisko sklep z perunami i pintami. Na jutro kupiłem pierwszą pomoc i call me Simon, dobry wybór? Co jeszcze polecacie z tych browarów najbardziej?
 
W końcu będę miał blisko sklep z perunami i pintami. Na jutro kupiłem pierwszą pomoc i call me Simon, dobry wybór? Co jeszcze polecacie z tych browarów najbardziej?
Raj z rajs... A Pierwszą pomoc odpuść. Quatrro, Zytorillo, Imperator Baltycki.
 
Back
Top