Wczoraj zapomniałem napisać że http://www.ratebeer.com/beer/hopium-violetta-vanillas/343481/ przypadło mi do gustu. Jak ktoś nie lubi słodkich to może mu nie podejść ale mimo to polecam spróbować.

Siedzieliśmy piliśmy i jedliśmy sobie wczoraj i przyszedł Pan który miał problem z wyborem piwa - po prostu nie znał się - stanął między naszym stolikiem a barem i poprosił kelnerkę o pomoc. Ta mu tłumaczy jakie piwo jest jakie, nawet bardzo sprawnie, co się chwali. Po chwili słuchania Pan powiedział coś w stylu "a jest coś podobnego do heinekena?". Strasznie mi szkoda było taj dziewczyny bo widać że się przygotowała a tu dupa. Wyraźnie była zawiedziona.
 
To nie jest koźlak:(
Bock to zwykły koncerniak z Portugalii jak nasze Tyskie czy Warka. Chuj wie czemu mają taką nazwę. Swego czasu będąc w Lizbonie opiłem się tego ścierwa. Sikacz pierwszej wody.

Edit.
Dziś na walkę Aśki mam Behemotha z Peruna. Ktoś pił? Może coś powiedzieć.
Jeszcze chyba się przejdę do tego sklepu, bo fajna promocja
 
Ostatnio do piwka zrobiłem sobie kanapki z chleba domowej roboty i tego oto serka o smaku chrzanu. Wspaniałe połączenie.
Rat09058.jpg
 
Dziś na walkę Aśki mam Behemotha z Peruna. Ktoś pił? Może coś powiedzieć.
Jeszcze chyba się przejdę do tego sklepu, bo fajna promocja


Sacrum czy Profanum masz? Akurat piłem tylko Profanum (Black IPA) i specjalnie dupy nie urwało pomimo, że dosyć drogie.
 
Sacrum czy Profanum masz? Akurat piłem tylko Profanum (Black IPA) i specjalnie dupy nie urwało pomimo, że dosyć drogie.
Generalnie piwa z Peruna jakoś do mnie nie przemawiają i zacząłem ich unikać.

Bock to zwykły koncerniak z Portugalii jak nasze Tyskie czy Warka. Chuj wie czemu mają taką nazwę. Swego czasu będąc w Lizbonie opiłem się tego ścierwa. Sikacz pierwszej wody.

Edit.
Dziś na walkę Aśki mam Behemotha z Peruna. Ktoś pił? Może coś powiedzieć.
Jeszcze chyba się przejdę do tego sklepu, bo fajna promocja

Brałbym skrzynię :)
 
Bock to zwykły koncerniak z Portugalii jak nasze Tyskie czy Warka. Chuj wie czemu mają taką nazwę. Swego czasu będąc w Lizbonie opiłem się tego ścierwa. Sikacz pierwszej wody.

Edit.
Dziś na walkę Aśki mam Behemotha z Peruna. Ktoś pił? Może coś powiedzieć.
Jeszcze chyba się przejdę do tego sklepu, bo fajna promocja

Wow! Życze sobie żeby w Wawie kiedys takie promocje były...:o o:
 
Takie promocje przy piwach kraftowych mają często miejsce.
Ich okres przydatności do spożycia jest dość krótki, ale to nie znaczy, że one się zepsują.
Wręcz przeciwnie. Dlatego też takie piwa można kupować bez żadnego strachu, za to z korzyścią dla portfela.
 
Sacrum czy Profanum masz? Akurat piłem tylko Profanum (Black IPA) i specjalnie dupy nie urwało pomimo, że dosyć drogie.
Mam sacrum. Teraz dobrałem sobie jeszcze Jasne Pszeniczne z Wrężela i Łan Wheat z Redena. Niestety sklepu z powyższego postu nie odwiedziłem. Może jeszcze jutro będzie ta promocja to jak będę w okolicy to zajrzę. Dziś nie było czasu i chęci.

Wow! Życze sobie żeby w Wawie kiedys takie promocje były...:o o:
W tym sklepie regularnie są takie promocje. Mam jeszcze jeden taki, gdzie można trafić na dobre w promocja za 2-3 złote. Tyle, że po terminie.
 
Last edited:
W tym tygodniu wypiłem więcej różnych alkoholi niż przez ostatnie 2 miesiące.Był Cydr Lubelski , Kasztelan ,Żubrówka biała , jakieś wino grzane , 2 różne wina wytrawne czerwone spróbowałem , teraz jeszcze taki cydr:
całkiem, całkiem
 

Attachments

  • WP_20151115_19_40_57_Pro.jpg
    WP_20151115_19_40_57_Pro.jpg
    15.5 KB · Views: 15
W tym tygodniu wypiłem więcej różnych alkoholi niż przez ostatnie 2 miesiące.Był Cydr Lubelski , Kasztelan ,Żubrówka biała , jakieś wino grzane , 2 różne wina wytrawne czerwone spróbowałem , teraz jeszcze taki cydr:
całkiem, całkiem
Zuch chłopak. Wróżę Ci wspaniałą karierę alkoholika. Na szczęście matura do tego nie potrzebna.
 
Kurcze, jak masz to zywce to i tak bardzo spoko, ja z reguly w biedrze trafiam na lezajski, zubry i harnasie... i biore wino :lol:
Na pewno jest marcowe i białe, ale APY nie widziałem:(
 
Back
Top