Brazilian Jiu Jitsu | Grappling | Zapasy

A w Warszawie trenujesz?



Zastanawiam się od dłuuugiego czasu czy nie skalać swojego ciała parterem..
 
Pod Warszawą, chłopak z Alliance Team przyjeżdża do nas :) w sumie dzięki temu trenuję, bo w innych miejscach nie pasowały mi godziny, dni itd







Perv



ok tylko tym razem nie przeciągaj mi balachy bo mie boli :-)
 
PROSIMY UDOSTĘPNIAĆ POST



Jak co roku zachęcamy firmy do wsparcia finansowego polskiej kadry w grapplingu. Polacy już 27 czerwca wyjadą do Brukseli bronić już po raz trzeci tytułu drużynowego Mistrza Europy w grapplingu. Warto dodać, że grappling składa się z dwóch formuł- GI (w kimonach), NO GI (bez kimon) w obydwu Polacy są bezkonkurencyjni. Dodatkowo Polacy dzierżą tytuł drużynowych Mistrzów Świata w formule GI oraz drużynowych wicemistrzów Świata w formule NO GI. Niestety jak co roku budżet z Polskiego Związku Zapaśniczego na kadrę Polski w grapplingu nie pokryje wszystkich kosztów związanych z wyjazdem naszych reprezentantów na Mistrzostwa Europy. Z tego miejsca zachęcamy do wsparcia polskich zawodników, co również będzie doskonałą okazją na promocje i kreowanie pozytywnego wizerunku Państwa firm.



Dla osób/firm/sponsorów strategicznych podajemy kontakt do trenera kadry Piotra Bagińskiego w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.



tel. kom 601-701-716



e-mail [email protected]
 
do panow bardziej ogarnietych w bjj. Czym rozni sie brabo od anacondy> chodzi o to przetoczenie czy jak?
 
Dzieki. Ale w anakondzie wystepuje tez to przetoczenie tak, dzieki ktoremu duszenie bardziej sie zaciska tak?
 
Chyba lepiej to zobrazować, niżeli opisać

Brabo w wykonaniu dwóch Szogunów




Anaconda




W praktyce, przynajmniej w mojej opini Anaconda jest świetną alternatywą dla gilotyny, w szczególności przy sprawlu, gdy oponent chce sprowadzać przez wejście w nogi, Brabo z kolei dobrą kontrą na pół gardę.
 
Sie człowiek w życiu tych anakond podopinał. Technika ciekawa. Preferuje jednak techniki na nogi
 
Braulio stwierdził że jak Diaz nie chce nim walczyć na macie to mogą się zmierzyć w MMA.
 
Back
Top