Brazilian Jiu Jitsu | Grappling | Zapasy

NIetypowo, faktycznie:



di-5QJO.gif
 
Jedzie ktoś z forum na Poznan Open GI ? To chyba ostatnia szansa w tym sezonie na zawody...
 
12 medali, 4 złote (Karolina Zawodnik, Maciej Polok, Maciej Glabus, Zbigniew Tyszka) w formule NoGI na ME w grapplingu. Polacy drużynowimi mistrzami Europy.



http://www.przegladsportowy.pl/Sporty-walki-Polska-dominuje-na-mistrzostwach-Europy-w-grapplingu,artykul,141284,1,1022.html
 
W GI również mistrzami europy :)



Kobiety:



Anita Zdrodowska • kat. 53kg, srebro



Karolina Zawodnik • kat. 64kg, złoto



Monika Oleksik • kat. 71kg, złoto



Maria Małyjasiak • kat. +71kg, złoto







Mężczyźni:



Jędrzej Loska • kat. 66kg, złoto



Maciej Polok • kat. 71kg, złoto



Maciej Kozak • kat. 77kg, złoto



Tomasz Michałowski • kat. 84kg, brąz



Piotr Bagiński • kat. 92kg, brąz



Piotr Rutkowski • kat. -100kg, brąz



Krzysztof Agapow • kat +100kg, brąz
 
Maksymilian Wiśniewski i Jarosław Zjeżdżałka zostali nominowani z rąk Roberta Drysdale na czarne pasy BJJ!



Brawo!
 
Loska sie wczoraj czasem nie hajtnął z Witkowską ?



Jeśli tak to przyszły potomek będzie potworem w bjj!!!! :-)
 
Panowie jak sobie poradzić z bólami miedzyzebrowymi? Lapia mnie kiedy przeciwnik jest z góry i mocno przycisnie, po treningu nawet głowa nie mogę ruszyć czy skręcić się bo ból nie chce wyjsc
 
Marcin, mam te same problemy. Generalnie najłatwiej jest się tego pozbyć nie ćwicząc ze znacznie cięższymi kolesiami. Ja mam 62kg i staram się nie walczyć z ludźmi powyżej 70kg, chyba że są bardzo zaawansowani i się nie spinają.



To co odczuwasz to mogą być 3 rzeczy: stłuczone żebra, pęknięte żebra bądź naderwane małe mięśnie międzyżebrowe. Generalnie stłuczenie i pęknięce żeber bardzo ciężko odróżnić, można tylko na RTG. Jeżeli boli Cię ponad miesiąc to zrobiłbym sobie zdjęcie. W innych przypadkach powinno przejść, ja smaruję altacetem,
 
Z lekkim opoznieniem ale a propos sytuacji z Palharesem: złapał skrętówkę, ale wytaczali się za matę i sędzia krzyczał stop. Palhares dalej ciągnął stąd spina Avellana. Sędzia nakazał rozpocząć walkę na środu maty od ostatniej pozycji, którą na nieszczęście Avellana był zapięty heel hook. No i skończyło się jak się skończyć musiało.
 
Back
Top