Boks

Ponoć Pacman zgadza się na warunki Floyda, tylko ciekawe czy po porażce z Bradleyem i Marquezem Money zechce mu dać nawet te 40 % zysków :D
 
po tych porazkach Pacmana potrafie sobie spokojnie wyobrazic Floyda wygrywajacego ta walke, nawet przed nimi nie bylo to ciezkie.



mozna go kochac, mozna mocno hejtowac, ale umiejetnosci ma takie, ze jest jednym z najlepszych piesciarzy jacy kiedykolwiek istnieli.
 
Mi ciśnienie na Money vs Pacman opadło do zera. Obecnie byłby to chyba mecz do jednej bramki. Ciekawi mnie kim będzie następny rywal Floyda i ile będzie nam kazał na siebie czekać (Floyd)?
 
Floyd ma walczyć we wrześniu



Money zarobił 32 mln dol i to jeszcze bez wpływów z ppv! Guerrero zostały 3 mln.
 
hahah 40% po KO z zawodnikiem, który wcześniej jechał filipińczyka, a który z Moneyem został zajechany całkowicie



kolejna frajerska zagrywka aruma
 
ciesze sie ze moge ogladac LIVE walki takiego boksera jak Floyd, ktory ustawia sie juz w jednym rzedzie z Rockym Marciano,Tysonem czy Alim
 
Floyd mega kocur, co do jego potencjalnej walki z Pacquiao to podzielam zdanie vaicavalo, że w tej chwili ten pojedynek nie miałby (pod względem sportowym) większego sensu
 
tumblr_mmcfdhFXEU1qexn50o1_1280.jpg








44-0 ... :o
 
Nie zauważyłem że było w skórze już...















Grupy Ulrich KnockOut Promotions i Babilon Promotion postanowiły dodatkowo zmotywowaćTomasa Mroznego (0-0-1, 0 KO), który 7 czerwcapodczas gali "Oświęcim Boxing Night" skrzyżuje rękawice z powracającym na bokserski ring po ponad czteroletniej przerwie Marcinem Najmanem
(13-4, 9 KO). Dwie największe polskie stajnie bokserskie przekażą po 500 euro premii, jeśli mierzący 202 centymetry Słowak pokona "El Testosterona".



- Postanowiliśmy przekazać Mroznemu łącznie 1000 euro w przypadku wygranej nad tak znakomitym pięściarzem jak Najman. Spodziewamy się, że ta premia to i tak zapewne co najmniej dwukrotnie więcej, niż otrzymałby od swojego rywala - mówi w rozmowie z ringpolska.pl Tomasz Babiloński, właściciel grupy Babilon Promotion.



- Nie liczymy na to, że Mrozny czyta polskie media, ale już zadbaliśmy o to, żeby rywal Najmana dowiedział się o swojej potencjalnej premii i należycie przygotował się do tego pojedynku - kończy Babiloński. Niewykluczone, że do premii dla Słowaka dołożą się także inne osoby z bokserskiego środowiska.
 
No i na taką wiadomość czekałem



15 czerwiec Wembley : Wilder vs Chisora



W końcu ktoś z jakimis umiejętnościami sprawdzi Wildera !
 
Wilder siedzi w pace/czeka na proces w sprawie pobicia laski przed klubem nocnym. Maksymalnie grozi mu 20 lat więzienia :-) Wyjdzie pewnie za kaucją ... jak zwykle się to dzieje



Wilder znokautuje "Czisoraka"

20 lat więzienia - to maksymalna kara, jaką Deontay Wilder (28-0, 28 KO) może otrzymać za pobicie w niedzielę kobiety w Las Vegas. Dziwią wyjaśnienia prawnika pięściarza, choć trzeba pamiętać o niuansach amerykańskiego prawa. Przypomnijmy, że kobieta doznała urazów łuków brwiowych, rozcięcia wargi i - prawdopodobnie - złamania nosa. Na szyi widoczne były ślady duszenia.
 
Śmiga na wolności, ale czeka go proces i nie wykluczone, że pójdzie do paki:-) Kolejna nadzieja wagi cieżkiej haha:-)
 
U nas troche cienko teraz boks wyglada zwlaszcza w ciezkiej. Potrzebny jest naplyw swiezej krwi, jacys nowi zawodnicy. Moze jak Pudzian zostanie mistrzem swiata w mma to do boksu przejdzie. Mysle ze moglby mocno namieszac w czolowce.
 
Najmana niestety pokaże Orange Sport. Szpilkę jeszcze nie wiadomo kto ale prawdopodbnie Polsat Sport jak to ma w zwyczaju



e: Tomas Mozny
 
Super. W mma się Marcin nie sprawdził ale w boksie był dobry. Był międzynarodowym wicemistrzem polski. Przegrał trochę pechowo z Włodarczykiem. W dodatku fajnie ogląda się jego walki bo ma agresywny styl i niezły nokautujący cios. Wiadomo juz z kim ma walczyc?
 
@kukus1996 - Ty chyba żartujesz, Najman w boksie dobry? A z kim on walczył że tak twierdzisz, bo moim zdaniem pokonanie takich bokserów jak Cirok czy jak mu tam na imię który ma rekord bodajże 3-16 to żaden sukces, Marcin pokazał jakim jest dobrym bokserem w starciu z Andrzejem Wawrzykiem, wystarczy ktoś lepszy i Najman pada na deski jak rażony prądem, chociaż Najmana nie lubię to przyznam szczerze że cieszy mnie jego powrót do boksu i ciekawi mnie jak teraz poradzi sobie po4lata
 
@Malymaja


Nie przejmuj się. Kukus w różnych tematech takie pierdoły napisał tylko po to żeby potrollować sobie. Nie zwracaj uwagi.
 
Back
Top