Boks

9457421.jpg




 
@Tar



Naprawdę stawiasz na Charra? Przecież ten koleś jest taki słaby, że bodajże Page go z łatwością wypunktował (oczywiście sędziowie widzieli inną walkę)
 
To była ironia, Charr przegra przed czasem wg mnie :)







Danny Garcia powróci we wrześniu i być może zmierzy się z wygranym z walki Peterson/Matthysse.
 
Już się bałem, że ktoś jednak może na niego stawiać :) Według mnie skończy się to mniej więcej w tym samym czasie jak z Chisorą.
 
Gdyby pozamieniać rywali to mogłyby być ciekawe pojedynki:-)



Charr vs Wawrzyk



Haye vs Povetkin







Tak to mamy walki do jednej bramki.
 
Haye vs Povetkin - tez do jednej bramki. Haye absolutny NR 3 wagi ciezkiej. jesli nie nr 2, no ta walka z Vitem no musi dojsc -.-
 
Skoro Povietkin miał ogromne problemy z jednowymiarowym, prymitywnym cepiarzem Huckiem, jak miałby wygrać z dysponującym genialnym pierdolnięciem, szybkością, techniką i defensywą Hayem? Również moim zdaniem Haye to #2 lub 3 wagi ciężkiej na chwilę obecną.
 
Gdyby pozamieniać rywali to moglyby byc ciekawe pojedynki:-)



Charr vs Wawrzyk



Haye vs Povietkin


Przecież to jest możliwe, wystarczy troche przypadku/szczęscia a wtedy Charr i Wawrzyk mogą swoje walki wygrać a potem walczyć ze sobą o nr 1 w rankingu:-)
 
Char vs Haye wcale mnie nie jara ... - David wygrywa szybko przez KO

"Money" vs "Ghost" - cieszy mnie każda walka Floyda bez wzgledu na rywala , ale coś czuję , że akurat ta walka może być mega nudna i zakończy się decyzją ( dużo klinczu , przepychanek itp. ) ...

Daniel Ponce De Leon vs Abner Mares

Ta walka napewno trafi w gust każdego bokserskiego kibica i napewno rozgrzeje widzów zgromadzonych w kasynie przed "głównym daniem" wieczoru .

Carl Froch vs Kessler


Walka została zapowiedziana już dawno , ale w końcu nadszedł ten miesiąc i jeżą mi się włosy na ciele na samom myśl o pierwszego gongu rozpoczynajacym walke :-)
 
Zapomniałem że to już dzisiaj walki Kliczki. Stawka na betsfafe 1.02 na Władka, 40.0 na remis, 13.0 na Pianetę.
 
Pianeta nie jest rywalem który powinien zagrozić Kliczce, jeżeli nie przegra sam ze sobą przed wyjściem do ringu to zawsze jakaś szansa jest. Niższy, słabszy, gorszy zasięg, mniejsze doświadczenie, co świadczy o kursie 1.02.



Co do Mayweathera, tutaj tak już pewny nie jestem zwycięstwa Floyda. Guerrero ciekawy rywal. Liczę na niego.
 
Co do Mayweathera, tutaj tak już pewny nie jestem zwycięstwa Floyda. Guerrero ciekawy rywal. Liczę na niego.


Liczyć można ale Floyd to wygra. Duch jest dobry ale nie na tyle aby pokonać mistrza wszechwag. Różnica między Moneym a resztą jest jeszcze spora i w najbliższych czasie to się nie zmieni.
 
Przydałoby sie jakies ko Floydowi lecz pewnie wygra na punkty. Ale jest Kliczko i tu zobaczymy dechy Pianety
 
Początek transmisji na Orange Sport planowany jest na 3:00. Zapewne puszczą Maresa z De Leonem a potem dopiero Floyd. Może coś więcej dadzą. Szczerze to nie wiem. Myślę, że Floyd wyjdzie ok. [strike]4:15-4:45[/strike] ale nie bierzcie tego na 100%



e: No właśnie. Coś koło 5:00. Zależy, która walkę puszczą o 3:00 z początkiem transmisji na OS
 
dobrze, ze na rtlu zawsze kliczke pokazuja, to sobie popatrze w dobrej jakosci na walke chociaz ;]
 
Back
Top