Boks

Gala w Las Vegas w USA (Transmisja TV - Orange Sport 3:00):



Leo Santa Cruz (MEK) 24 lata, (23-0-1, 13KO) • Alexander Munoz (WEN) 34 lata, (36-4, 28KO)



Pojedynek na dystansie 10 rund. Stawką pojedynku wakujący tytuł USBA w kategorii super koguciej.



J • Leon Love (USA) 25 lat, (15-0, 8KO) • Gabriel Rosado (USA) 27 lat, (21-6, 13KO)



Pojedynek na dystansie 10 rund. Stawką pojedynku wakujący tytuł NABF w kategorii średniej.



Daniel Ponce De Leon (MEK) 32 lata, (44-4, 35KO) • Abner Mares (MEK) 27 lat, (25-0-1, 13KO)



Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuł WBC w kategorii piórkowej.



Floyd Mayweather Jr (USA) 36 lat, (43-0, 26KO) • Robert Guerrero (USA) 30 lat, (31-1-1, 18KO)



Pojedynek na dystansie 12 rund. Stawką pojedynku tytuł WBC w kategorii półśredniej.


3 walki na OS przed Floydem. Droni ma rację. Money wyjdzie ok. 5:30
 
lata 90siate to byly walki i bokserzy teraz jest dwoch kliczkow i nic.kiedys Golota ,,Tyson Lewis.Holyfild.Bowe. Byrd. Brewster.a Teraz suche lata
 
Zychal, dlatego nie lubię oglądać boksu. Waga ciężka to nuda i asekuranctwo pod względem dobierania rywali dla Kłyczków. Ostatnim rywalem, który zadał Kliczkowi konkretny cios był Wach... xD Reszta się boi ruszyć ręką. Aż tak paraliżującymi osobami są Ukraińcy? :D
 
Obstawiałem 6tą i tak było. Nie ma na świecie faceta, który pokonałby Kliczków na zasadach boksu.
 
Kliczko zgodnie z planem. Walka do jednej bramki także nic nowego. Nudy ...



Teraz do wyra i wstajemy na Floyda
 
Jedynym bokserem, który może pokonać Kliczków jest Haye, pod warunkiem, że nie będzie się bał zrobić użytku ze swoich petard. Innej opcji nie widzę.



A dzisiejsza walka tradycyjnie do jednej bramki, nie ma o czym dyskutować.
 
Gdyby Kliczko miał walczyć tylko z poważnymi pretendentami to by wychodził raz na ruski rok.







Zostal mu Povetkin, Pulev i Fury do znokautowania.
 
Nie sądziłem, że boks to aż taki biznes. "Po chuj mam się bić z kimś godnym mnie, lepiej wjebać kilka razy ogórowatym niż rzadko stawiać czoła dobrym zawodnikom"...
 
Problemem dzisiejszej wagi ciężkiej jest to, że tzw. prospekci albo są prowadzeni bardzo ostrożnie (Wilder), albo są już dośc starzy i przeciętni (Price) albo po prostu przeciętni (Fury). Ewidentnie nikt nie pali się do walki z Kliczkami i wszyscy czekają na ich odejście, co niestety będzie skutkowało jeszcze gorszą mizerią, niż ma to miejsce obecnie, a sytuacja będzie przypominała tę z kategorii cruiser (kilku nieporywających mistrzów bojących się walczyć między sobą).



Powiadam Wam, że ostatnia nadzieja w Hayemakerze.
 
Artur Szpilka nadchodzi, jeszcze wspomnicie me slowa!!!



Floyd dosyc pozno, torrenty rano beda eleganckie. :)



chyba tylko na ufc potrafie sie zmotywowac i to dosyc ostro na noc, polubilem nawet fanpejdza uzytkownika tuutaj!
 
Mares wygrał z De Leonem przez TKO. Sędzia wg mnie troche za szybko przerwał



Za kilka minut Floyd i Robert wejdą do ringu
 
Floyd 44-0.







Skupił się na obronie i prawie żadnego ciosu mocnego nie dostał.







Spodziewałem się więcej po Guerrero, Money nie musiał się wysilać bo wygraną miał w kieszeni od początku i nadal wygląda bardzo mocno.
 
VoRaNeK


Dzięki, za walki, ale mogłeś też wstawić w temacie wideo z walk, wtedy udałoby mi się dokopać do nich bez spoilerów :)
 
Szkoda, że Floyd w tej 8 rundzie nie poszedl za ciosem bo Guerrero poczuł tą bombe, ale i tak pewne zwycięstwo moneya. Następna walke zapowiedział we wrześniu, ciekawe z kim? chciałbym z Alvarezem ale cos to marnie widze
 
Back
Top