Boks

Voranek jeśli to prawda to mam oficjalnie wyjebane na tą walke.... BEDE KRADŁ STREAMA!
 
Oglądał ktoś wczoraj walkę jaką dał Przemysław Opalach na Polsacie ??? Po takiej "potyczce" chyba zrezygnuje wogóle z oglądania walk bokserski :-) Ustawka która się nieudała :-)
 
Racja. Bądź co bądź w internecie nie będzie problemu ze znalezieniem transmisji. A czy tak w ogóle to będzie na co patrzeć ...
 
ja miałem nie przyjemność oglądać walkę Opalacha,nawet moja dziewczyna(która raczej ma słabą wiedze o boksie) powiedziała że "wstyd uczestniczyć w takiej szopce",to wyglądało na totalną ustawkę zresztą szkoda gadać



PS:ponoć szykowany był wałek (Pindera mówił, że jeden z sędziów po 3 rundzie podszedł do Ajetovicia by ten nie bił tak mocno!), ale mimo usilnych starań Serba nie dało się go zrobić,ale nie chcę siać jakiś teorii
 
Haye kontuzjowany ! Walka z Charem odwołana !

Przykra wiadomość dla fanów boksu, a szczególnie dla fanów wagi ciężkiej. Przed momentem podano, że David Haye (26-2, 24 KO) nabawił się na ostatnim, niedzielnym treningu kontuzji ręki i nie będzie w stanie 29 czerwca wyjść na ring naprzeciw Manuela Charra (23-1, 13 KO).



- Jest mi przykro z tego powodu, ale jestem zmuszony wycofać się z pojedynku. Nie dam rady przygotować się na wyznaczony termin. Potrzebuję zrobić sobie minimum miesiąc przerwy w treningach. Przepraszam za to samego Charra oraz ludzi, którzy uczestniczyli w organizacji naszej walki. Przede wszystkim jednak kibiców, którzy wykupili już bilety - powiedział były król kategorii cruiser oraz dawny mistrz świata wagi ciężkiej według federacji WBA.




_________________________________________________________________________________________________



Fury odrzucił ofertę walki z Adamkiem na HBO




Kontrowersyjny Tyson Fury (21-0, 15 KO) odrzucił ofertę zmierzenia się z Tomaszem Adamkiem (48-2, 29 KO) w walce, która miałaby być transmitowana przez telewizję HBO. Przypomnijmy, że obóz olbrzyma z Wilmslow składał w zeszłym roku propozycję Polakowi. Tym razem team Fury'ego ma inne plany.


Brytyjczyk rozpoczął już przygotowania do starcia z Bułgarem Kubratem Pulewem (17-0, 9 KO). Pojedynek ten będzie walką o posiadane przez Pulewa mistrzostwo Europy (EBU) i przede wszystkim będzie miał status eliminatora IBF. Starcie Fury-Pulew to zatem rywalizacja o miano obowiązkowego pretendenta do walki z Władimirem Kliczką. W najbliższych dniach powinniśmy poznać termin i miejsce konfrontacji Fury'ego z bułgarską ''Kobrą''.


____________________________________________________________________________________________________







 
nie wyobrażam sobie porażki Zimnocha, badźmy poważni ale inna opcja będzie dla mnie sensacją i wcale nie uważam Zimnocha za jakiegoś supermana
 
McCall jak trafi Krzyśka to może być różnie, ale spodziewam się punktowania staruszka na całym dystansie i wygranej na punkty Zimnocha ...



Wątpie że będzie nokaut bo podłączyć McCalla jest mega ciężko a co dopiero położyć na deski...



Zimnoch na punkty tak to widzę chyba że stanie się to czego nie chcemy a wtedy 1-3 runda KO by Olivier...
 
Mega słaba wiadomość o kontuzji Haye'a - nie ukrywam, że jarał mnie jego powrót, a tak to dalej nic się nie będzie działo w tej smutnej jak pizda kategorii.
 
Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie, że McCall przyjechał tylko i wyłącznie po wypłate
 
Licze na Zimnocha a pozniej to już musi dojść do walki ze Szpilką. Ale te wszystkie tematy zejdą na drugi plan po tym jak Wawrzyk odbierze pas Saszy:-)
 
z41ufx8ob
Żelazny Mike u Wojewódzkiego ;)



976096_567201209998822_1390698663_o.jpg
 
Dawno już nie oglądałem Kuby, jak to teraz wygląda, poprawił się jakoś poziom tego programu ?
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BQ27gO4Iqoc



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gQEiyLgpwcE
 
105,5 kg wniósł dziś na wagę Andrzej Wawrzyk (27-0, 13 KO), który jutro na gali w Moskwie stanie do walki o mistrzowski pas WBA wagi ciężkiej z faworytem gospodarzy Aleksandrem Powietkinem (25-0, 17 KO). Rywal Polaka, który zanim zaczął święcić triumfy na ringach zawodowych, zdobywał jako amator tytuły mistrza świata i mistrza olimpijskiego, ważył 103,6 kg.



 
Back
Top