Boks

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
@LaQi - ciekawe, na Polsacie trąbią, że od 19:45, hehe. :) Każdemu zdarza się pomyłka.

@down - no właśnie, skoro walka rozpocznie się w Rosji od 21:45, to w Polsce od 19:45 :)... Nie w tę stronę liczysz...

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
[strike]@up Jesteś dojebany albo w gimnzajum tego jeszcze nie miałeś :-)[/strike]

Studio zaczyna się o 19:45 także walka pewnie z pół godziny później

@down Możliwe. Borek chyba coś pisał ale nie wiem gdzie to czytałem

Maciej Szumowski

M-1 Global
Heavyweight
Skoro o 24 tamtego czasu to ODEJMUJESZ te 2 godziny. Jezu... [strike]Wychodzi jednak ta 2 opcja.[/strike]

Voran, studio chyba się zaczyna od 17, albo przerwę wtedy robią, sam nie wiem.

Tar-Ellendil

Vale Tudo
Open
Wawrzyk nie ma u mnie szans z Povetkinem, ale liczę na niego tak jak liczyłem na innych polaków przed wielkimi walkami.

Nawet jeśli Saszka wygra to będę trzymał za Władimira, żeby skończył jego sielankę.

master_defar

Oplot Challenge
Welterweight
no jak wawrzyk wygra, to kliczko bedzie mial niezlego zonka przez niego - nie zarobi 17mln dol na walce z powietkinem;D i bd musial walczyc z andrzejem

lukasz4493

Maximum FC
Bantamweight
941478_501816063200871_750830936_n.jpg

Trzeba cudu ale ja tam wierzę ! War Cycu !

adamt

Brutaal
Middleweight
Szanse są małe ale zawsze są, nikt też nie liczył że Rahman posklada lewisa :) więc może może........

VoRaNeK

Jakub Chrzciciel
Oliver McCall (56-12, 37 KO) okazał się sporo cięższy od Krzysztofa Zimnocha (14-0-1, 11 KO) podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą "SKOK Wołomin Boxing Show" w Legionowie. Były mistrz świata wagi ciężkiej ze Stanów Zjednoczonych wniósł na wagę 112,6 kg, zaś Polak 98,5 kg.

McCall zapowiedział, że w przypadku przegranej zakończy zawodową karierę. Dla Zimnocha będzie to najtrudniejszy test w profesjonalnej przygodzie z boksem. W tym roku białostoczanin pokonał już przed czasem Damiana Trzcińskiego.

Transmisja gali w Polsat Sport od 19.45 i telewizji Polsat od 22.00.

Pozostałe wyniki ważenia:

Marcin Rekowski (102,200 kg) - Elijah McCall (104,300 kg), waga ciężka
Andrzej Sołdra (76,400 kg) - Bartłomiej Grafka (76,400 kg), waga super średnia
Krzysztof Cieślak (61,500 kg) - Ariel Krasnopolski (60,300 kg), waga lekka
Kamil Szeremeta (72,400 kg) - Robert Talarek (72,800 kg), waga średnia
Michał Żeromiński (67,500 kg) - Łukasz Janik (67,500 kg), waga półśrednia

rbjj

Oplot Challenge
Middleweight
Andrzej Wawrzyk teoretycznie nie ma żadnych szans, ma być lekkim przetarciem przed starciem Powietkina z Kliczko. Chyba jedyna szansa na zwycięstwo to zlekceważenie przez ruska lub lucky punch.
Najgorzej, że Andrzej ma szklaną szczękę. Nadzieja umiera ostatnia.

lukasz4493

Maximum FC
Bantamweight
Oby skończyło się tak jak w tamtej walce:

W podobnej sytuacji dokładnie dwadzieścia lat temu znalazł się właśnie Morrison. Po pierwszej udanej obronie pasa WBO dostał propozycję stoczenia pojedynku z Lennoxem Lewisem. Oferowano mu wówczas okrągłą sumę ośmiu milionów dolarów. A przecież to było 20 lat temu! Tommy jednak przed wyjściem na ring z Lewisem, chciał stoczyć jeszcze jedną dobrowolną obronę pasa i za rywala wybrał sobie skazywanego na pożarcie Michaela Bentta (wtedy 10-1, 5 KO). To miała być łatwa robota i jedynie wstęp do potyczki z Lennoxem. Skończyło się natomiast bolesną porażką przed czasem w zaledwie 93 sekundy! Morrison stracił nie tylko tytuł mistrza świata, ale przede wszystkim kontrakt na walkę z Lewisem za 8 milionów dolarów.

Miedziak

BAMMA
Welterweight
Fajnie by było jakby Cycu wygrał. Nie chodzi już o pieniądze jakie zarobki na walce z Kliczką, ale o utarcie nosa Aleksandrowi "wielkiemu mistrzowi, już prawie gotowego na walki z Kliczkami, tylko jeszcze parę walk na przetarcie" Powietkinowi. Taki mały prztyczek w nos za wieczne uniki :)

G

Guest

Guest
Też jestem antyfanem Szpilki wkurwia mnie to pompowanie go na mistrza świata... dostanie walke z Zimnochem albo walke o pas mistrza świata to będzie deski lizał...