Boks

Jeśli Adamek zmierzy się z Wladkiem to wątpie by później stoczył jakąkolwiek walke a tymbardziej ze Szpilka. Po co promować gówniarza :) chyba, że nie straciłby za dużo z obecnej formy (za te powiedzmy 2 lata) i zmiótł z ringu Arturka inna sprawa, że nikt młodego Szpili nie puści na Tomka, który by go obił. Swoją drogą szkoda, że Szpilka nie pojechał do Władka na sparingi.
 
@ Miedziak



Z tym silnym ciosem Szpilki to bym tak nie przesadzał, żeby w crusier nie wiadomo jak kosił przeciwników. Zresztą walki Szpilki przed pobytem w więzieniu mogą być pewnym wyznacznikiem tego, że jednak różnie z tym mogło być.



Tak naprawdę ciężko powiedzieć jak realnie wygląda siła ciosu Szpilki, bo z kolesiami, z którymi walczył do tej pory to każdy niezły ciężki miałby podobny wynik. A jak przyszło co do czego, czyli walka z podstarzałym McClinem, to tego ciosu w ogóle nie było widać.
 
Kiedys moze dojsc do takiej walki Szpilka vs Adamek zeby Szpila sie wypromowal bardziej jeszcze tak 2-3 lata .Adamek dobry bokser,ale w wadze ciezkej to kazda walka jest trudna dla niego z Kliczkami bez szans.
 
Jak wygra to następna walka będzie "unifikacyjna" więc jest z czego się cieszyć.



A pozatym ten pas jest prestiżowy, wcześniej miał go Roy Jones, Tarver, Dawson i ostatnio Hopkins.



Zaraz ktoś będzie płakał, że to nie jest prawdziwe mistrzostwo i ma rację to nie jest prawdziwe mistrzostwo. Dalsza dyskusja zbędna.
 
Spidersweb.pl szacuje, opierając się na liczbie abonentów pozostałych operatorów dystrybuujących w PPV zderzenie "Górala" z "Pociągiem Towarowym", że łącznie legalnie walkę w Polsce obejrzano w około 3 tysiącach domostw.


ringpolska.pl



Zajebisty wynik, chyba się odechce Kate ppv w Polsce.
 
Jeżeli te wyliczenia są wiarygodne to nie pozostaje nic innego jak się cieszyć, Polacy jednak nie są tacy głupi. Rozumiem, że tylko klienci kablówek i N mogli wykupić walkę, ale mimo to porównajmy to z rzekomymi 30-40 tysiącami, jakie rzekomo sprzedało Starcie Tytanów. Nie wierzę, że rzeczywiście tyle sprzedali. Naprawdę już bardziej realne jest te 200 osób o których mówił orange sport. Prawdziwego wyniku pewnie nie poznamy.



Jeszcze jedna refleksja dotycząca pay per view. W ostatnim czasie tyle było wydarzeń transmitowanych w tym systemie, że na pewno odbije się to bardzo negatywnie na sprzedaży pay per view KSW 20. Wcześniej obstawiałem, że KSW wypadnie najlepiej z tego wszystkiego, dziś mam wątpliwości czy nie będzie katastrofy.
 
<h6 class="uiStreamMessage userContentWrapper" data-ft="{"type":1,"tn":"K"}">


<h6 class="uiStreamMessage userContentWrapper" data-ft="{"type":1,"tn":"K"}">
Great dinner with WBC President Jose Suliaman. Big things in the pipeline, watch this space!!!







Kliczko powiedział, że walka z Davidem jest teraz najważniejsza. Szykuje się walka Haye vs Vitali.
 
Pasy regular WBA to idiotyzm, a czym jest to:

Jose Sulaiman zapowiedział, że World Boxing Council nie będzie uznawać żadnych innych federacji i zunifikowani mistrzowie będą musieli szybko podejmować decyzje o tym, który z tytułów przedstawia dla nich większe znaczenie.


bokser.org



?
 
Nowy przepis WBC, który kradnie zunifikowane pasy to jest dopiero poezja :-)



żenada.



Po to są 4 federacje, żeby mistrzowie ze sobą walczyli i teraz już się nie opłaca unifikować z WBC.
 
pas straci na prestizu i nie bedzie juz walk mistrz z mistrzem, moim zdaniem dzialaja w tym momencie na swoja niekorzysc
 
Tak samo się cieszę z niskiego ppv aczkolwiek nie dowierzam lekko.



Mam nadzieję że Witalij wygra z Hayem i odejdzie na emeryturkę.
 
Odejdzie do polityki jego pas zdobędzie Władimir, ale potem zostanie okradziony przez WBC i pojawi się mistrz typu Povetkin.
 



Wydaje się, że Walker ma prawo do takich opinii, bo zmierzył się z panem i widać było, że w tym pojedynku dał z siebie wszystko. Jeszcze bardziej wyraziste komentarze na pana temat wypowiada Artur Szpilka, który w jednym z ostatnich wywiadów powiedział, że jeśli Adamek wyjdzie do ringu z Władimirem Kliczką, to wyjdzie tylko po wypłatę. Wspomniał też, że również David Haye, a nawet on sam, raz na zawsze wybiliby panu boks z głowy. Jak podchodzi pan do takich opinii?




Śmieszą mnie. Ja zawsze powtarzam, że wszystko weryfikuje ring. Jeżeli ktoś dużo gada, a mało robi, to jest niewiele wart. Proszę spojrzeć na braci Kliczków - czy oni kiedyś coś na kogoś mówili!? Ring weryfikuje wszystko, a samym gadaniem nikt jeszcze walki nie wygrał. Jeżeli gość chce walczyć, to zapraszam do ringu. Niech tam pokazuje światu, jakim jest wojownikiem. Bo kiedy już nim jesteś, kibiców masz na całym świecie. To jest moja odpowiedź
 




Pacquiao vs Marquez IV 8 Grudnia nie oficjalnie.







Vitali planuje wstępnie powrót na wiosnę jako pożegnalny pojedynek.
 
Masternakowi urodził się syn, gratulacje :) Teraz tylko wejść bez kaca do ringu :)


Jeden z polskim portalów podał dzisiaj, że Starcie Tytanów sprzedało najprawdopodobniej 29 tysięcy PPV, w tym 25 w samym Polsacie Cyfrowym.
 
Nieoczekiwana zamiana miejsc - tak w wielkim skrócie można opisać sytuację, która miała miejsce w ostatnich kilkudziesięciu godzinach. Najpierw doszły nas informacje, że Floyd Mayweather (43-0, 26 KO) bardzo sceptycznie odnosi się do pomysłu 50 Centa, który założył grupę TMT Promotions, zamiast połączyć się z istniejącą już Mayweather Promotions.



Później dowiedzieliśmy się, że po wyjściu z więzienia Floyd odsunął się od swojego najlepszego przyjaciela, a ten nie zamierza czekać na moment, w którym "Money" sobie o nim przypomni. Wczoraj w nocy świat obiegła wiadomość, że kontrakt Billy'ego Diba (35-1, 21 KO) zostanie przekazany do Mayweather Promotions, a 50 Cent może nawet wycofać się z boksu - i to jeszcze przed formalnym debiutem promotorskim.



Ostatnia szokująca wiadomość to rzekomy początek współpracy na linii Curtis Jackson - Manny Pacquiao (54-4-2, 38 KO), co w kilku wywiadach potwierdził już doradca Filipińczyka - Michael Koncz. Rozmowy trwały od pewnego czasu i Floyd Mayweather miał być cześcią super tria, lecz w chwili obecnej wydaje się, że nie jest zainteresowany dołączeniem do wspomnianej dwójki.



- 50 Cent i ja jesteśmy w stałym kontrakcie od mniej więcej dwóch miesięcy. Wspólna grupa promocyjna to ich pomysł. Początkowo w skład mieli wejść 50, Manny i Floyd. Teraz wydaje mi się, że Mayweather nie będzie częścią układu. Wyjaśniłem to Manny'emu. Mamy już swoją grupę - MP Promotions i zorganizowaliśmy już trzy gale na mniejszą skalę bez udziału Top Rank. To moja wina. Mam tyle roboty z Mannym, że nie miałem czasu się tym zająć - powiedział Koncz.



- Myślę, że popularność i rozrywkowe kontakty 50 Centa w połączeniu z popularnością i doświadczeniem Manny'ego w boksie mogą przynieść rezultat w postaci powiewu świeżości w tej dyscyplinie. Możemy ściągnąć utalentowaną młodzież i podpisać kontrakty z wieloma uznanymi pięściarzami. Potwierdziłem 50 Centowi, że chcemy to zrobić - wyjaśnia Koncz. - Może nie będziemy już robić czterech walk w transmisjach PPV. Może będziemy pokazywać dwa pojedynki i koncert. Coś innowacyjnego. Wszyscy wiedzą, że Manny dba o innych bokserów. To będzie ważne przy nawiązywaniu kontaktów z ludźmi nieznającymi 50 Centa, ale znającymi Manny'ego i jego szczodrość.
 
Michael Koncz wyjawił, że wielokrotny mistrz świata i czołowy pięściarz rankingów bez podziału na kategorie wagowe, Manny Pacquiao (54-4-2, 38 KO), podjął w końcu ostateczną decyzję i 8 grudnia w MGM Grand w Las Vegas po raz czwarty zmierzy się ze swym odwiecznym rywalem - Juanem Manuelem Marquezem (54-6-1, 39 KO).


Całość wpisu na bokser.org
 
Back
Top