Boks

Michael Koncz wyjawił, że wielokrotny mistrz świata i czołowy pięściarz rankingów bez podziału na kategorie wagowe, Manny Pacquiao (54-4-2, 38 KO), podjął w końcu ostateczną decyzję i 8 grudnia w MGM Grand w Las Vegas po raz czwarty zmierzy się ze swym odwiecznym rywalem - Juanem Manuelem Marquezem (54-6-1, 39 KO).


Dalsza część wpisu tutaj.
 
50 Cent potwierdził, że w najbliższym czasie może rozpocząć współpracę z Mannym Pacquiao (54-4-2, 38 KO). Wyjaśnił też genezę swego konfliktu z Floydem Mayweatherem (43-0, 26 KO), który po wyjściu z więzienia wolał zająć się wydawaniem pieniędzy, zamiast planować razem z raperem-promotorem przyszłość grupy TMT Promotions.



- Floyd jest moim przyjacielem. Patrzę na niego jak na młodszego brata... Zarabia tak dużo, że po prostu spędza czas wydając pieniądze. Nie spieszy się z niczym. No i właśnie wtedy pojawiają się problemy w komunikacji i przestajemy prowadzić rozmowy typu "Posłuchaj, mój pomysł na TMT to walka Mayweather-Pacquiao" - powiedział 50 Cent.



Czy Floyd będzie zawiedziony faktem, że jego przyjaciel nawiązał współpracę z jego największym rywalem? - Nie sądzę. Myślę, że spojrzy na to na zasadzie "Cóż, życzę wam szczęścia". To nie jest tak, że zerwaliśmy kontakt i nie rozmawiamy. Opisałem mu wszystko ze szczegółami - kończy założyciel TMT.
 
Chisor czy musisz tu wrzucac prawie wszystko co jest związane z boksem? W dodatku wszystko co jest związane z Mannym i Floydem bez podpisu jest fikcją, także daruj sobie te niepotrzebne przedruki, bez podanie źródła.
 
Nie pokazuj mi tutaj swojej inteligencji, ja jestem czarnuchem z getta i zawsze nim pozstane, nie traktuj mnie tak.... To coś ala Rampage vs Helwani w którymś z wywiadu.
 
Uważaj na słowa, bo jeszcze twój przyjaciel forumowy tu przyleci i zakwacze, że jesteś rasistą, bo używasz słowa na "cz".
 
Dobra zgoda musi być bo mnie wykopią z tego forum, dostałem teraz kilka warunków które musze przestrzegać.
 
17 LISTOPADA III GALA NG PROMOTIONS



17 listopada w Ełku odbędzie się III gala grupy boksu zawodowego NG Promotion należącej do Marcina Najmana oraz Łukasza Głowackiego. Poprzednie imprezy organizowane przez ten duet odbyły się w Częstochowie oraz Skarżysku Kamiennej. W walce wieczoru wystąpi powracający po 2 letniej przerwie weteran Dariusz Snarski (32-31-2, 6 KO).



Przeciwnikiem byłego mistrza WBF wagi lekkiej będzie zawodnik z Białorusi, którego nazwisko powinniśmy poznać wkrótce, a pojedynek zakontraktowano na 8 rund. Ponaddto na gali zaboksują zawodnicy Boxing Production - niepokonani Robert Świerzbiński (9-0, 3 KO) i Marcin Siwy (1-0, 1 KO), a także Ariel Krasnopolski (1-2, 0 KO), który w tym roku wrócił po 6 latach na zawodowe ringi. Na imprezie zaprezentują się również zawodnicy MMA oraz Kamil Bazelak w formule K-1. Gala jest dedykowana pamięci Jerzego Kuleja.



źródło: http://www.bokser.org/content/2012/09/13/184757/index.jsp
 
50 Cent potwierdził, że w najbliższym czasie może rozpocząć współpracę z Mannym Pacquiao (54-4-2, 38 KO). Wyjaśnił też genezę swego konfliktu z Floydem Mayweatherem (43-0, 26 KO), który po wyjściu z więzienia wolał zająć się wydawaniem pieniędzy, zamiast planować razem z raperem-promotorem przyszłość grupy TMT Promotions.


Amerykańskie ptaszki ćwierkają, że 50 puknął dziewczynę Floyda i dlatego ten konflikt, a nie jakieś wydawanie hajsu.
 
Rywale Powietkina nie licząć Hucka to śmiech na sali, nie wiem czy on jest takim tchórzem, czy po prostu ma upośledzonych promotorów, ale to naprawdę jest przesada.
 
Timothy Bradley (29-0, 12 KO) nie może pogodzić się z decyzją Manny'ego Pacquiao (54-4-2, 38 KO), który wybrał swego odwiecznego rywala Juana Manuela Marqueza (54-6-1, 39 KO), zamiast próbować powetować sobie kontrowersyjną czerwcową porażkę poniesioną z rąk Amerykanina, ale upatrzył sobie już nowy cel - chce walczyć z samym Floydem Mayweatherem (43-0, 26 KO).



- Nie lubię tej całej otoczki wokół wybierania przeciwnika tak, jak robił to Pacquiao. Teraz wszyscy już wiemy, że Manny po prostu się mnie boi - oświadczył 29-letni "Desert Storm", mistrz świata dwóch kategorii wagowych. Teraz Bradley ma nadzieję, że jego wyzwania nie odrzuci król większości rankingów P4P - "Money" Mayweather.



- Może teraz zmierzę się z Floydem Mayweatherem? Manny walczy z kolesiem, który go pobił. Floyd pokonał już najbliższego rywala Manny'ego. To z kolei oznacza, że został tylko Timothy Bradley, więc Floyd, zróbmy to! - zachęca 35-letniego rodaka żądny sukcesów i walk za wielkie pieniądze Kalifornijczyk.
 
Hatton wraca i popełnia błąd.



Nie widzę go z nikim z topu po tym co z niego zostało po walce z Pacquiao.



---------------------



Odnośnie walki Pacquiao - Marquez IV, lepsze to niż rewanż z Bradleyem/Cotto. Mam nadzieję, że teraz nie będzie wałka........................







Osobiście typowałem 3 walkę 114-114 lub 115-113 Marquez.



116-112 Pacquiao w walce z Bradleyem.



Czyli rekord 54-4 poniekąd się zgadza.
 
Będzie się działo







Martinez - Chavez







Rigondeaux - Marroquin











DSC_2246.JPG




206262_10150248388229963_1047546620_n.jpg




Ross_vs_Hernandez.jpg




chavez-martinez-001.jpg




rigondeaux-marroquin-weigh-in.jpg








boxing-maidana-slidesep15-540x374.jpg




9_15_2012_riogndeaux.jpg




005GonzalezvsDeLeonIMG_5459.jpg
 
Martinez pokonał kolejnego pieska Aruma, zniszczył go masakrycznie , tylko w ostatniej rundzie zachciało mu się pokazać swoja twarda głowe.







Martinez vs. Money to by było mega starcie
 
Co wczoraj (dzisiaj) zrobil Saul Alvarez to nie mam pytan. Janusz Pindera ma racje, ten chlopak walczy jak zaprogramowana maszyna, moze byc jednym z najlepszych w historii tego sportu. Mysle, ze jeszcze walka, dwie i zobaczymy go z Moneyem i moze za wczesnie z takimi osadami ale dla mnie bedzie faworytem
 
ten Lopez odważny chłopak, praktycznie z wagi 140 lbs do 154 przeskoczył i to do walki z mistrzem. Alvarez potwór.
 




Martinez za serce do walki i styl w jakim walczy już zasłużył na Hale sław tylko on i Rigo potrafią walczyć bez gardy na tym poziomie.
 
Back
Top