Boks

Jak to czesc eliminatora ? Troche sie pogubilem . Mozesz mi to wytlumaczyc ?



Sorry , już wiem gdzie popełniłem bład, Tar masz racje.
 
Adamek jest na pozycji 2 w rankingu, a o pozycję 1 zawalczy Pulev z Ustinovem.



Minie długi czas zanim dopcha się do Kliczki.







Władek ma teraz obowiązkowo z Povetkinem potem dobrowolna obrona i dopiero potem Pulev/Ustinov czyli cały 2013 ma zaplanowany.
 
Dysponuje ktoś może nagraniem ostatniego pojedynku Głowackiego, który odbył się jakoś w wakacje w Międzyzdrojach?
 
charr witek, moim zdaniem duza kontrowersja, jak mozna po takim gownie walke przerywac, ten sedzia powinien obejrzec walke caina z silva. mowicie, ze charr sie tylko za garda chowal, ale kilka ciosow doszlo szczeki kliczki, a on sam tez za duzo strzalow nie jebnal
 
WitalijKliczko_ManuelCharr.jpg




I tak by Charra znokautował;p



Widzieliście co zrobił Ward ? Gościu jest 2 po Floydzie w P4P.
 
nie wiem czy cokolwiek doszło do szczęki Kliczki, jak już to na rękawice, bracia walczą tak, że starają się dojść conajmniej do 6-7 rundy jakby nokautowali wszystkich w 1 to byłby spadek oglądalności. sędzia przerwał bo to walka do jednej bramki.







mnie zastanawia dlaczego ludzie by zapłacili za jedną walkę Adamka z nonejmem 12 w rankingu ( adamek był w pierwszej 5 z tego co pamiętam) bo nie powiece mi, że inne walki was interesowaly jakoś bardzo, ale jak KSW daje 7 walk to już za drogo, za słaby FC ....
 
Prawie jak na KSW, przerywac walki przez takie rozcięcie... Przecież później po interwencji lekarza, dopiero po dwóch minutach znów miał lekko twarz krwią zalaną, nie tak jak na początku w walce. Powinni mu pozwolić kontynuować. Jak ktoś da link/video do walki Adamka, będę wdzięczny.
 
Właśnie obejrzałem Ward vs. Dawson. Nie podoba mi się styl w jakim boksuje Andre, ale jest niesamowicie skuteczny.



#2 P4P ? Chyba nie wypada się nie zgodzić.
 
NOC WIELKIEGO WARDA!



Tylko tak można to określić. Zjawiskowy, genialny i nietykalny. Spodziewałem się bardzo dobrej walki i zwycięstwa nad Dawsonem, ale to była po prostu rzadko widziana deklasacja. Jeśli wierzyć statysytkom HBO, Ward w ciągu pierwszych ośmiu rund otrzymał zaledwie... 25 ciosów :0 Dawson został złamany.



A teraz po ochłonięciu - szkoda, że Ward nie pokazał prawdziwych jaj i nie zawalczył w wyższej wadze z Dawsonem. Po tym co widziałem jestem przekonany, że i tak dałby radę pokonać Chada, a zwycięstwo miałoby zupełnie inny wymiar. Dawson sprawiał niestety wrażenie osłabionego powrotem do niższej wagi.Gdyby to chociaż był uczciwy Catchweigt (nie PacArumowski)...



Mogę śmiało powiedzieć, że w obecnej chwili boks zawodowy posiada trzech wybitnych techników - Warda, Rigo i Floyda.



Ciężko powiedzieć co teraz powinien zrobić Ward - prawie wyczyścił już swoją wagę. Do zgarnięcia zostały mu tylko skalpy Bute i Dirrela, a oni znajdują się na trochę innych etapach kariery niż SOG. Może poczekać na młodego Chaveza, chociaż tutaj nie widzę żadnego zagrożenia dla Warda. Zostaje zmiana wagi - niżej bądź wyżej.



Charr zyskał mój szacunek, bo pokazał naprawdę duże jaja i charakter. Umiejętności ma, jakie ma, ale sercem do walki mógłby obdzielić paru poprzednich rywali braci. Po raz pierwszy było widać od prehistorycznych czasów było widać, że Witek chce szybko skończyć walkę - szedł za celnym ciosem i walił kombinacjami jak w bęben. Charr dużo przyjmował, po czym i tak starał się przypuścić jakiś rozpaczliwy huraganowy atak.



O walce Adamka nie wypowiadam się, jeszcze jej nie widziałem. Natomiast przebieg (znany tylko z relacji) i wynik walki Cunninghama mnie nie dziwią - on jest w stanie wypunktować większość wagi ciężkiej, tyle że już w niższej wadze był szklany i waciany. Ciekawe czy Adamek dałby teraz radę wygrać z Cunninghamem - pewnie w przyszłym roku dowiemy sie tego (only in PPV)



Tutaj link do wczorajszej walki najlepszego zawodnika wagi Jr. Welterweight (po ostatniej kompromitacji nie silę się na polskie terminy :) Lucasa Matthysse



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2bqPaOnDyvk
 
porównując walki Kliczki i Adamka można powiedzieć, że Polak zrobił niesamowitą walkę.Generalnie jak nie lubie Adamka to walka fajna efektowna, tylko szkoda w tym wszytskim tego jakiego kalibru był jego przeciwnik ...
 
Mogę śmiało powiedzieć, że w obecnej chwili boks zawodowy posiada trzech wybitnych techników - Warda, Rigo i Floyda.


Moim zdaniem czterach: Rigo, Floyd, Gamboa, Ward. Jeszcze jest również świetnie wyszkolony Marquez, ale faktycznie do poziomu tej czwórki troche mu brakuje.
 
było widać od prehistorycznych czasów było widać, że Witek chce szybko skończyć walkę



Ja odniosłem ciut inne wrażenie, poszedł do walki lekceważąco. Atakował bo Charr krył się za gardą więc normalną rzeczą było że przeciwnik będzie atakował. A co było można ładnie zauważyć że chyba w 3 rundzie Charr zaczął troszkę napierać i chyba kilka razy trafił Witalija po czym ten uderzył prawą zdecydowanie mocniej niż wcześniej bił.
 
Moim zdaniem czterach: Rigo, Floyd, Gamboa, Ward. Jeszcze jest również świetnie wyszkolony Marquez, ale faktycznie do poziomu tej czwórki troche mu brakuje.


Pełna zgoda, to jest elita z elity.
 

Ale z Powietkinem miałby szansę na pas...
Tak. Z Powietkinem mógłby stoczyć dobrą walkę i nawet wygrać. Ale taki Haye wybiłby Adamkowi boks z głowy raz na zawsze. I Szpila też!

- Dużo mówisz o walce z Adamkiem. Widziałeś siebie zamiast Walkera w ringu z Tomkiem? Inaczej byś boksował?

Gdybym ja walczył z Adamkiem, nie pozwoliłbym mu na takie boksowanie, bo na pewno jestem od niego szybszy i gdybym go trafił, to już bym nie odpuścił. Poszłaby lawina ciosów. Walker był w swoich atakach wolny i zbyt przewidywalny.

- Ale trafił Adamka. Myślisz, że potem popełnił błąd rzucając się do frontalnego ataku?

Jasne. Wystrzelał się zamiast spokojnie boksować, ja bym to rozegrał inaczej. Co tu dużo mówić, wiem, że ludzie swoje będą gadać, ale mam to gdzieś, wiem, że Adamek dostałby ode mnie w głowę.





Wiedziałem, że tak będzie kibol nadal żyje w swoim świecie, burak.
 
No, Szpilka jest znany z chłodnej głowy i nie atakowania "na hura" gdy trafi. Dobrze, że jest prowadzony odwaznie jak na polskie realia, juz niedługo dostanie łomot. Chętnie bym zobaczył go z Walkerem.
 
I wiecej czytam wypowiedzi Szpilki tym mam wieksza ochote zeby zawalczyl z Adamkiem. Po KO na szpilce moze by zaczal troche myslec a nie pierniczyc glupoty
 
Też bym chciał widzieć starcie Adamek - Szpilka, ale nie z ciekawości wyniku tylko by Szpilka dostał nauczkę. Nie lubię Adamka, ale na pewno jest lepszym zawodnikiem od Szpilki.
 
Szpilka- Walker była by fajną opcją, co by nie mówić Walker ma już dość wyrobione nazwisko poza tym był już u Wasyla w stajni także na pewno łatwiej byłoby się z nim dogadać.
 
Szpilka-Adamek? W życiu! Po to aby ten kibol zarobił większą kasę przy nazwisku Tomka ? Wynik przecież jest znany z góry. Mam nadzieję,że ktoś w następnym pojedynku wybije mu kilka zębów i te cwaniactwo z głowy przy okazji.
 
Szpilce znudzilo sie juz bicie kelnerow, wiec mysli, ze takim glupim gadaniem raz-dwa skoczy 3 klase wyzej. Jedyna okazja w ktorej mogliby stoczyc walke, to ta w ktorej Adamek znow przegra z Kliczkiem. Moze, za te 2 lata sie troche Arturek wyrobi.
 
Moim zdaniem czterach: Rigo, Floyd, Gamboa, Ward. Jeszcze jest również świetnie wyszkolony Marquez, ale faktycznie do poziomu tej czwórki troche mu brakuje.


Wiadomo że jest to kwestia bardzo umowna, ale ja jednak uważam Gamboę za kogoś pokroju Marqueza - też rewelacyjny, ale trochę poniżej ścisłej trójki. Gamboa ma nad pozostałymi zawodnikami swojej wagi podobną przewagę warunków fizycznych jak młody Chavez - to w połączeniu z świetną techniką robi pewne złudzenie. Jeśli Gamboa będzie wyglądał równie dobrze z zawodnikami jego rozmiarów posypię głowę popiołem.



Szkoda już słuchać Szpilki, tym bardziej, że jest naprawdę bardzo utalentowany. Niemniej walka Adamek-Szpilka jest już bardzo bliska - na 100% odbędzie się niedługo po tym jak Adamek dostanie drugą wypłatę po Kliczce. Jeśli będzie miał małe szanse na dopchanie się do koryta, to jeszcze wcześniej. Na tej walce są za duże pieniądze do zrobienia.



Swoją drogą ciekawe jak potoczyłaby się kariera Szpilki, gdyby nie spasł się w więzieniu i dalej walczyłby w Cruiser - tam miałby naprawdę mocną siłę ciosu i nie straciłby pozostałych atutów.



Na konferencji prasowej po walce Dawson stwierdził, że nie był osłabiony zbijaniem wagi, po prostu Ward okazał się dla niego za mocny. Aż nie chce się w to wierzyć.
 
Ward powinien zacząć szukać szczęścia w półciężkiej, z jego stylem nie byłby bez szans, a nie wygrzebywać Calzage z emerytury.
 
Manuel niezły komediant:-) szkoda, że Vit go nie zdążył położyć. Adamek nieźle ale nadal go w walce o pas nie widzę. Najlepsze, że on jest niezły ale top ciężkiej i pas to raczej po za zasięgiem. Z resztą ten top za szeroki nie jest. Chyba, że oba Kliczki zrezygnują z uprawiania sportu. To się dopiero zacznie tasowanie pasami:-)Szpilka się tak ciśnieniuje bo wie, że czołówka jest tak mizerna, że skoro taki Manuel dostaje szansę powalczyć o majstra to sportowo go w sumie nic nie dzieli i jedno dwa nazwiska znane na rozkładzie może dać title shota.
 
Gamboa teraz zmienił wagę na super piórkową także okazja na test będzie za miesiąc.



Szkoda, że Broner uciekł do lekkiej bo mielibyśmy hit. Póki co Broner się zwyzywał od szmat z Guerrero.
 
Back
Top