Boks

Nie za szybko to przerwanie ?



Walker sie ewidentnie wystrzelal w drugiej rundzie, i pozniej juz duzego zagrozenia nie stanowil.
 
adamek czym bardziej amerykanski, tym gorzej walczy. . . co prawda wygral, ale i tak zaliczyl glebe z przeciwnikiem dosc marnym i w glowe tez troche dostal



ogolnie mam nadzieje, ze ludzie nie beda placic kasy, zeby ogladac takie walki w ppv ;] chociaz to byloby bardziej realne gdyby tomasz przegral- moze ludzie by sie ogarneli, a takto duva bedzie chciala ciagnac hajs garsciami od biednych polakow -.-



________



walka kliczki tez bez szalu i chyba za wczesnie przerwana, mimo, ze i tak charr gowno pokazal
 
Charr to chyba myślał, że za pomocą samej gardy bez zadawania ciosów można wygrać.
 
zapomniałem o adamku :-) oglądałem Kliczkę i własnie ta walka byla dobrym przykladem czemu boks przeżywa kryzys. nuda straszna
 
@dssport



Ogladałeś jednocześnie? Ja po Adamku załapałem się na ostatnia rundę Kliczki.



Szkoda, że walka skończyła się w ten sposób, Kliczko powinien mu łeb urwać żeby nie było wątpliwosci.
 
jedyna walka w wadze ciężkiej, która by mogła przynieść dużą kasę i duże emocje to starcie braci



jakby w MMA był taki poziom jak teraz w boksie HW to byśmy mieli JDS/Caina ........ Nelsona ....wielka przepaść... zawodników pokroju Pudziana.
 
Trzeba przyznać, że Adamek dał zajebista walke :) Walka Kliczko jak zwykle nudna no i ten cyrk na końcu chociaż imo miał prawo się zdenerwować Char.
 
Nie ma to jak na raz dwie walki ogladać.



Adamek do końca 2 rundy słabo aż myslałem, że zaraz uśnie ale powstał jak feniks z popiołów :-) GZ



Walka Kliczki ..... no tego drugiego nie było, potem troche się pozłościł a na końcu śmiechy.



Boks jak boks ....
 
Charr zyskał na tej walce według mnie, zobaczymy co Wach pokaże :D



Adamek musi poprawić defensywe, pracę nóg i zrzucić kilo bo dzisiaj słabo to wyglądało.







Vitali nie skończy jeszcze.
 
nie oglądałem Adamka, wiec pytanie do oglądających czy ta walka zachęciła was do PPV ?



lubię braci Kliczko, ale nie wykupiłbym ich walki nawet za 20 zł, KSW za 30 kupię .







@Tar - czym Charr zyskał ? przecież on cały czas chował się za gardą , a i tak wyglądał jakby poszedł na ostrzejszą wymianę
 
To był IBF eliminator , więc zobaczymy Adamka z Władkiem. Kupie nawet za 40 zł. PPV z tej walki.
 
Walka Górala jak najbardziej warta swojej ceny. Trochę słaby początek, ale Tomek chyba tego właśnie potrzebował... teraz jeszcze z dwóch mocniejszych przeciwników, których Tomek powinien postarać się (poza wygraną, oczywiście) skończyć przed czasem i chyba czas na Kliczkę. :-)
 
Prędzej wykupiłbym PPV na taką walkę Adamka, niż na KSW. Przeciwnik taki sobie, ale mimo wszystko emocje były i to spore. Co innego walki Kliczki, które są przewidywalne do bólu. Nie muszę nawet oglądać walki, by wiedzieć jaki miała przebieg - no i to jest w tym wszystkim najgorsze.
 
Teraz każdy podjarany ;))







Niesamowita walka. Mam ją nagraną z weeb tv w super jakości. jak ktoś chcę może pisać ;D ale wyslalbym tylko najciekawsze fragmenty ;].



Amazingowa bomba Walkera ;D
 
To był IBF eliminator , więc zobaczymy Adamka z Władkiem. Kupie nawet za 40 zł. PPV z tej walki.


Ojojoj, za Adamek/Kliczko będzie pewnie 50-60zł.
 
Back
Top