Boks

straszna bieda w tym tygodniu
IMG_2595.jpeg
IMG_2593.jpeg
 
Hgrovic znowu udowadnia że jest bardzo dobry lecz karierę ma zmarnowaną.

Pokonywał Zhanga kiedy ten był "niezniszczalny" i wszyscy się nim zachwycali.
Dobra walka z Dubois
Teraz pokonuje bardzo solidnego Joyca który miał jeszcze niedawno być niszczycielem w HW
 
Hgrovic znowu udowadnia że jest bardzo dobry lecz karierę ma zmarnowaną.

Pokonywał Zhanga kiedy ten był "niezniszczalny" i wszyscy się nim zachwycali.
Dobra walka z Dubois
Teraz pokonuje bardzo solidnego Joyca który miał jeszcze niedawno być niszczycielem w HW
zapomnialem ze teo wczoraj.. :usunto:
 
Detale jeszcze nie znane ale zmiany w akcie nic dobrego nie wróżą patrząć na to że i Danka i Ari (właściciel TKO) są zdania że w boksie za dużo zawodnikom płacą
Hahahha niech wezmą system płac z UFC to zaraz boks zostanie unicestwiony,nie dosyć że walczą raz na rok to za śrubki będą hahaha no ciekawe, łysy jak Trump tylko że w sportach walki
 
Hahahha niech wezmą system płac z UFC to zaraz boks zostanie unicestwiony,nie dosyć że walczą raz na rok to za śrubki będą hahaha no ciekawe, łysy jak Trump tylko że w sportach walki
No właśnie chcą brać. Mistrzowie mają dostawać po 700k
 
Back
Top