Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
www.boxingscene.com
Jasne ze nie wróci. One last ride![]()
WBO: Crawford 'will not return to' 154lbs division
Terence Crawford will not return to junior middleweight and Xander Zayas will likely be the WBO's mandatory to Sebastian Fundora next, WBO president Gustavo Olivieri said in a statement. Lance Pugmire reports with insight from Sampson Lewkowicz.www.boxingscene.com
zapomnialem ze teo wczoraj..Hgrovic znowu udowadnia że jest bardzo dobry lecz karierę ma zmarnowaną.
Pokonywał Zhanga kiedy ten był "niezniszczalny" i wszyscy się nim zachwycali.
Dobra walka z Dubois
Teraz pokonuje bardzo solidnego Joyca który miał jeszcze niedawno być niszczycielem w HW

ja teżzapomnialem ze teo wczoraj..![]()

W sensie ze co?TKO Boxing (organizacja Turkiego) oficjalnie złożyła prośbę o zmiany w akcie Aliego
gala ma być na dazn ale coś do teraz nie widać streama…skromnie w tym tygodniu
![]()
Detale jeszcze nie znane ale zmiany w akcie nic dobrego nie wróżą patrząć na to że i Danka i Ari (właściciel TKO) są zdania że w boksie za dużo zawodnikom płacąW sensie ze co?
Hahahha niech wezmą system płac z UFC to zaraz boks zostanie unicestwiony,nie dosyć że walczą raz na rok to za śrubki będą hahaha no ciekawe, łysy jak Trump tylko że w sportach walkiDetale jeszcze nie znane ale zmiany w akcie nic dobrego nie wróżą patrząć na to że i Danka i Ari (właściciel TKO) są zdania że w boksie za dużo zawodnikom płacą
No właśnie chcą brać. Mistrzowie mają dostawać po 700kHahahha niech wezmą system płac z UFC to zaraz boks zostanie unicestwiony,nie dosyć że walczą raz na rok to za śrubki będą hahaha no ciekawe, łysy jak Trump tylko że w sportach walki
Grubo w chuj,wyobrażasz sobie canelo który dostaje 700+ bonus ? XdNo właśnie chcą brać. Mistrzowie mają dostawać po 700k
XDDDDDDGrubo w chuj,wyobrażasz sobie canelo który dostaje 700+ bonus ? Xd
Więc w sumie zrobi się wysyp ogórków,no trudnoXDDDDDD
ale Cynamon z nimi nie podpisze, sam się może promować
gala ma być na dazn ale coś do teraz nie widać streama…