Boks

Jakby nie miał waty w łapie Usyk to by położył Gasijewa, bo ten po prostu śpi. Małe przebudzenia ma z tymi mocniejszymi ciosami Murat i wtedy lata Usyk, ale to za mało. Bardzo jednostronnie.
 
Ruscy wybuczeli swojego, to jest obraz tej walki. Murat to chyba od połowy nie chciał walczyć. Ale to jaką watę ma Oleksandr to jest niewiarygodne przy tym talencie, który prezentuje. Twarz Murata przyjęła chyba z 500 ciosów, a praktycznie zero śladów.
 
Kapitalna walka Usyka, chyba najlepsza w jego karierze... Ile zgarnął za to 10 milionów dolarów?

PS. Ten Puchar to jakieś nieporozumienie taka pula kasy a oni takie gówno zrobili boże.....
 
usyk talent czystej wody, praca na nogach, kombinacje, cos pieknego, nikt go kurwa nie pokona w tej wadze przez dlugi czas.
 
Usyk zajebisty, cieszy mnie fakt, że tylko Gassiev i Glowacki zasłużyli, żeby zobaczyć co tak naprawdę Usyk potrafi. Nie widziałem go w żadnej walce, może prócz amatorskich finałów w ciężkiej, żeby tak boksował jak w pierwszej walce o WBO i teraz o to trofeum. Kiedy stawka jest duża, a przeciwnik naprawde groźny, gość jest nie do dotknięcia. Nie wiem jak on przy tych gabarytach zachowuje szybkość i nogi w stakim stanie na 12 rund. :brainoverload:

Bellew dokonuje fantastycznych rzeczy, ale czy starczy mu tego farta i ciosu jeszcze na Usyka ? Wątpliwe ziomy, ale walka i tak zajebista. Bo Bellew będzie mądrze napierał i napierdalał soczyste gongi, a jak się Usyka mocno przyciśnie to on tam troche niepewnie spierdala na boki. Murat go z 2 razy zahaczył.
Niech wypyka Bellew i spierdala już do ciężkiej bo tutaj nie ma dla niego konkurencji + będzie bardzo ciekawie w cruiser.

A ten Mungiua bardzo ciakawy typo, na łatwości rozjebać Aliego i Smitha w wieku 21 lat szacun opór :roberteyeblinking:
 
czy starczy mu tego farta i ciosu jeszcze na Usyka ?

Nie, jest zbyt wolny na nogach, nie skraca na tyle dobrze ringu. Najgroźniejszym rywalem dla Usyka w cruiser był Briedis, właściwie na Usyka sposobem może być to co zaprezentował Łotysz w ich walce w Rydze + cios na wątrobę jakim dysponuję... Gassiev a to z tego względu że ukraińskiego mańkuta można pocelować po dołach no ale najpierw trzeba nadążyć za nim.

Ja bym chciał zobaczyć Usyk vs Fury w ciężkiej.
 
Ja bym chciał zobaczyć Usyk vs Fury w ciężkiej.
Tu bym stawiał jednak na grubasa. Wczoraj kilka tych ciosów przyjął Usyk i się zachwiał, a Fury jednak łapę ma ciężką. Cały czas na bieganie to się np. Adamek z Kliczko nastawiał i tyle z tego wyszło. Usyk z tego co sprawdziłem niewiele większy od Tomka, więc taktyka wkurzającej muchy też by pewnie spaliła na panewce.
 
Tu bym stawiał jednak na grubasa. Wczoraj kilka tych ciosów przyjął Usyk i się zachwiał, a Fury jednak łapę ma ciężką. Cały czas na bieganie to się np. Adamek z Kliczko nastawiał i tyle z tego wyszło. Usyk z tego co sprawdziłem niewiele większy od Tomka, więc taktyka wkurzającej muchy też by pewnie spaliła na panewce.

Usyk jest dużo szybszy od Tomka na nogach, jest mańkutem, bije z różnych kątów, mimo że są trochę podobni to jednak różnica jest duża. Moim zdaniem Usyk wygrałby to na punkty, do przeskoczenia warunki fizyczne, Fury nie ma tak mocnego uderzenia, nie znokautował nikogo poważnego. Dla mnie bardzo ciekawa walka do zrobienia.
 
pasuje Nurmie, jak świni siodło
co niby zle swinia wyglada w siodle? wyglada calkiem spoko lol
Pig.jpg
 
Rozpoczniemy z grubej rury o 19:00 transmisją na Polsacie Sport Fight, a od 20:00 na Polsacie Sport. Podczas gali w Londynie Dillian Whyte (23-1, 17 KO) spotka się z Josephem Parkerem (24-1, 18 KO), a Dereck Chisora (28-8, 20 KO) z Carlosem Takamem(35-4-1, 27 KO).

Po przerwie na kawę zapraszamy Was o 3:00 na Canal+ Sport. A tam transmisja z Los Angeles, gdzie Miguel Angel Garcia (38-0, 30 KO) i Robert Easter Jr (21-0, 14 KO) skrzyżują rękawice w unifikacji pasów WBC i IBF wagi lekkiej. Ponadto wystąpią również Luis Ortiz (28-1, 24 KO) czy Fabian Andres Maidana (15-0, 11 KO).

Ale macie alternatywę. Od 3:30 na Polsacie Sport Extrawieczór z Kissimmee i starcie Christophera Diaza (23-0, 15 KO) z Masayuki Ito (23-1-1, 12 KO) o tytuł mistrza świata WBO kategorii super piórkowej.

To na tyle z boksem. Ale od 1:00 na Polsacie Sportrównież gala federacji UFC z powrotem Joanny Jędrzejczyk.
 
Back
Top