Boks

Szpila mial oferte na pazdziernik z Millerem to kurwa odmowil( oferta bardzo dobra finansowo podobno) gdzie czasu tez mialby od chuja na przygotowanie. To wola zrobic w Polsce jakas hitowa walke( stawiam ze z Wachem ewentualnie Zimnoch) no kurwa co za ambitniachy...
 
Szpila mial oferte na pazdziernik z Millerem to kurwa odmowil( oferta bardzo dobra finansowo podobno) gdzie czasu tez mialby od chuja na przygotowanie. To wola zrobic w Polsce jakas hitowa walke( stawiam ze z Wachem ewentualnie Zimnoch) no kurwa co za ambitniachy...
Ta porażka by go już całkowicie wyjebała z obiegu. A że jest już zweyfikowany to woli u nas obskoczyć jeszcze kilka gal za gorsze ale łatwiejsze pieniądze.
 
Ta porażka by go już całkowicie wyjebała z obiegu. A że jest już zweyfikowany to woli u nas obskoczyć jeszcze kilka gal za gorsze ale łatwiejsze pieniądze.
Toc ja wiem o co chodzi tylko jak pozniej slysze jakies gadki o wielkich walkach i pasach to mnie chuj strzela. Walka bedzie z Wachem tak na marginesie.
 
Toc ja wiem o co chodzi tylko jak pozniej slysze jakies gadki o wielkich walkach i pasach to mnie chuj strzela. Walka bedzie z Wachem tak na marginesie.
Szpilka już wyżej nie podskoczy. Podejrzewam że jeszcze do dzisiaj mu w głowie szumi od bomby Wildera i na samą myśl o walce w stanach ma sraczkę.
Także w jego przypadku walka z Wachem jest ta wielką i największa chyba na jaką może sobie pozwolić.
 
Szpilka już wyżej nie podskoczy. Podejrzewam że jeszcze do dzisiaj mu w głowie szumi od bomby Wildera i na samą myśl o walce w stanach ma sraczkę.
Także w jego przypadku walka z Wachem jest ta wielką i największa chyba na jaką może sobie pozwolić.
Oczywiscie i jak przegra to wtedy walka z Zimnochem. Za rok pewnie zrobia walke z Diablo itd... Taki Miller by go kurwa zabil przeciez to wiadomo...
 
Ja pierdole @yonigga chcialbym zobaczyc w chuj walke Adamek-Miller to wcale nie jest skazane na porażkę totalną, Adamek mialby troche atutów co sądzisz ?
Można marzyć, gdyby Chycki sie wykazał, a Adamek był zdrowy, szybki i Bozia by dała? Czy :pudziaonicbyniedao:?
PS. Mam nadzieje, że Usyk wygra i zwakuje i pojdzie w pizdu do cięzkiej.
 
Zestawienie kurwa epickie...

Jean Pascal
(33-5-1, 20 KO) powrócił z krótkiej emerytury sportowej i pokonał przed czasem byłego hokeistę oraz niezłego zawodnika MMA, od niedawna próbującego swych sił w boksie zawodowym Steve'a Bosse'a (1-1, 1 KO).

http://www.bokser.org/content/2018/07/21/064830/index.jsp

Bosse wyglądał w tej walce bardzo przyzwoicie, bardzo wiele zyskał u kibiców bokserskich.

A ogólnie co do weekendu bokserskiego to polecam nadrobić walki z piątkowego Showtime'u:

Sims Jr vs Montana Love

Hamazaryan vs Mattice

i na koniec wisienka na torcie Ennis, który przejechał się po Alvarezie. Wyglądał świetnie, rewelacyjny prospect.
 
Back
Top