Boks

Statystyki: Usyk vs Dubois
Ciosy celne 88-47 (24,5 - 16%) niska skuteczność obu... w 9 rund. :boss:
DDD (10% skuteczności ciosów prostych, Usyk 25%):confused:
usyk-dubois-compubox-punch-stats.jpg
 
Większość sceny Freak prawdopodobnie tak. Zakładam jednak, że profesjonaliści mają mocniejszą psychikę i większe zasoby oleju w głowie. Przynajmniej w większości.
Z zawodowców to chyba tylko Różal (ale to w sumie freak i bezmózg) i Wrzosek kiedyś obić hejtera próbowali
 

Niesamowity genetyczny freak. Surowa technika, wolny na nogach a zaszedł tak daleko. Gdyby nie kontuzja, która otworzyła drzwi do kariery w boksie to dziś pewnie byłby w NFL. To typ człowieka, który dzięki swojemu wrodzonemu atletyzmowi byłby dobry w wielu dyscyplinach sportu.
 
Niesamowity genetyczny freak. Surowa technika, wolny na nogach a zaszedł tak daleko. Gdyby nie kontuzja, która otworzyła drzwi do kariery w boksie to dziś pewnie byłby w NFL. To typ człowieka, który dzięki swojemu wrodzonemu atletyzmowi byłby dobry w wielu dyscyplinach sportu.
Gdzie Wilder w NFL z tymi nóżkami. Tam by go połamali przy pierwszym kontakcie. Jedyna pozycja to quarterback ale tam też czasem jakiś 130kg szybki koń wlatuje i to jest jak spotkanie z samochodem. Tym bardziej jaka sam zauważyłeś jest wolny na nogach. W koszykówkę też by nic nie osiągnął, widziałem jak gra i jest beznadziejny.
 
Niesamowity genetyczny freak. Surowa technika, wolny na nogach a zaszedł tak daleko. Gdyby nie kontuzja, która otworzyła drzwi do kariery w boksie to dziś pewnie byłby w NFL. To typ człowieka, który dzięki swojemu wrodzonemu atletyzmowi byłby dobry w wielu dyscyplinach sportu.
Raczej w koszykówce którą trenował bo na tych patykach to w NFL bym raczej nie widział... choć w szkole średniej grał też w futbol amerykański, na pozycji skrzydłowego (Wide receiver) ale na NFL to by nie miał tej zwrotności jak niżsi zawodnicy.:boss:
 
Gdzie Wilder w NFL z tymi nóżkami. Tam by go połamali przy pierwszym kontakcie. Jedyna pozycja to quarterback ale tam też czasem jakiś 130kg szybki koń wlatuje i to jest jak spotkanie z samochodem. Tym bardziej jaka sam zauważyłeś jest wolny na nogach. W koszykówkę też by nic nie osiągnął, widziałem jak gra i jest beznadziejny.
No myslałem że dobry w kosza A jak zobaczyłem jak gra to stwierdzam że ja bym go ograł :beczka:
 
Back
Top